TBL 14. Hafta | Aliağa Petkim 68 - 78 Galatasaray CC

Re: TBL | Aliağa Petkim: 68 - Galatasaray: 78

Recep Sarımeşe' Alıntı:
Maçı Tv'den izledim.Orada ne olmuştur bilmiyorum ama bir yaratık vardı ki ... Bizim tribünden bir kişinin tamda yüzüne doğru biber gazı sıktı.Daha sonra bu kişi tribünde yere yığıldı.Ve bu yaratık yerdeki taraftara aynı hırsla biber gazını sıkmaya devam etti.Onunla işinin bittiğini ( !!! ) düşündü ve kapıya doğru giden diğer taraftarlara doğru koştu elindeki oyuncağıyla !! Bunun adı polislik değil şerefsizliktir.

Ayrıca Aliağa'nın başkanıydı sanırım.Bu olaylardan sonra bir röportaj yaptı yayıncı kuruluş.Galatasaray taraftarı hep Aliağa taraftarına küfür etmiş.Aliağa taraftarı ise hiç cevap vermemiş. :shock: :shock: Sen protokoldeki koltuğunda oturup tesbih çekmeye devam et dünkü gibi . '' Ya sabır , Ya sabır ''

aliağa başkanının kulaklarını yıkatması gerekiyor küfürün nerden geldiğini ayırt edemedi herhalde canlı yayında işine geldiği gibi konuşup bizleri olmayan şeyle itham etmeye kimsenin hakkı yoktur.küfür eden taraftarlar kendi taraftarlarıydı ben salondaydım değil bizim taraftarlarımızın küfür etmesi rakip taraftarların bizi tahrik etmesine rağmen biz karşılık vermeyip sadece takımımızı destekledik.Çıkan olaylarla küfürlerin hiç bir alakası yoktur

Telekom maçının altında başka olaylar var bizim bilmediğimiz.Yoksa bir avuç insanı polis çıkartamayacak değil.Danışıklılık var orada.O yüzden o maç üzerinden siyaset yapmanın anlamı yok.Ayrıca yazdıklarımızın doğruluğuna inanıyorsak karınca duası gibi değil normal yazalım...
Polisin eğitimsiz ve acemi olduğu aşikar.Yerde etkisiz olan adamın yüzüne hala biber gazı boşaltıyorsa demekki çok korkmuş ve ne yapacağını bilememiş.Polislik gibi önemli bir mesleğe 2 yıllık eğitim koyarlarsa olacağı bu.Tamamen içgüdüleri ile hareket eden polisler ortaya çıkıyor ve halk ile polis arasındaki uçurum büyüyor ne yazıkki.

OKAN DEMİRBAŞ' Alıntı:
[quote="Umut İpekçi":r0v8r2it]Biri yönetim mi dedi?
Yalnış duydum galiba.Kombie kartı olupda yerinde oturamayanları,fener maçı öncesi bileti olmasına rağmen giremeyenleri ve son aliağa maçında galatasaray taraftarını savunamayarak sadece olayları seyredenleri mi oluyor YÖNETİM dediğiniz şey?
bence eğer oturmak için maçlara gideceksen hiç gitme evde seyret orası tiyatro ya da sinema değil bağıracaksın destek vereceksin[/quote:r0v8r2it]
Maça giden seyirci müşteridir aynı zamanda,parasını verdiğine göre ne yapıp yapmayacağını kendisi bilir.Kimse kimseyi böyle bir şeye zorlayamaz.Polis taraftarı döver,taraftar taraftara bağırmıyorsan evine git der.

YÖNETİM dediğiniz şey?[/quote]
bence eğer oturmak için maçlara gideceksen hiç gitme evde seyret orası tiyatro ya da sinema değil bağıracaksın destek vereceksin[/quote]
Maça giden seyirci müşteridir aynı zamanda,parasını verdiğine göre ne yapıp yapmayacağını kendisi bilir.Kimse kimseyi böyle bir şeye zorlayamaz.Polis taraftarı döver,taraftar taraftara bağırmıyorsan evine git der.[/quote]
taraftarı müşteri olarak görüyon ya artık ne diyim ben.!!! maç biletleri tamam 100-200 tl olsa bişey demem ama 5 tl veriyorsunuz kulübe ne çok para.

Ne alaka derken Umut İpekçi'nin yazdığı yazı ile ne alaka.Adama salona giremiyorum diyor sen gidince oturmak olmaz falan filan diyosun...
Hem zaten senin taraftar anlayışını biliyorum küfür eden, adam döven, başkalarının yerini gaspeden vs. vs... Sen bildiğin yoldan devam et...
Ayrıca taraftarın müşteri olarak görülmesine kızıyorsun ama holigan ve yukarıda saydığım özellikte olunca sorun yok... Komik :p
Ayrıca bir olaya para veren herkes müşteridir.Sorun insanları salt müşteri olarak görmekte...

Eren Aydın' Alıntı:
Ne alaka derken Umut İpekçi'nin yazdığı yazı ile ne alaka.Adama salona giremiyorum diyor sen gidince oturmak olmaz falan filan diyosun...
Hem zaten senin taraftar anlayışını biliyorum küfür eden, adam döven, başkalarının yerini gaspeden vs. vs... Sen bildiğin yoldan devam et...
doğru olanı bence bu.bak türkiyenin en fanatik taraftarı bjk taraftarı seçildi niye?

OKAN DEMİRBAŞ' Alıntı:
[quote="Eren Aydın":3qb6jcjo]Ne alaka derken Umut İpekçi'nin yazdığı yazı ile ne alaka.Adama salona giremiyorum diyor sen gidince oturmak olmaz falan filan diyosun...
doğru olanı bence bu.bak türkiyenin en fanatik taraftarı bjk taraftarı seçildi niye?[/quote:3qb6jcjo]
:) :) :)

OKAN DEMİRBAŞ' Alıntı:
[quote="Eren Aydın":1ls0dnzz]Ne alaka derken Umut İpekçi'nin yazdığı yazı ile ne alaka.Adama salona giremiyorum diyor sen gidince oturmak olmaz falan filan diyosun...
doğru olanı bence bu.bak türkiyenin en fanatik taraftarı bjk taraftarı seçildi niye?[/quote:1ls0dnzz]
Peki aynı sahada senin yakının olsa baban oynasa amcan oynasa ve karşı takımda olsa o zaman ne yapacaksın?Taraftarlık görevini(!) mi?Bu kadar sığ olmayın lütfen...
Sahada oynayanların hepsinin çocuğu eşi var evlerine ekmek götürüyorlar.
Senin gibi kendini bilmezler yüzünden ne basketbol nede futbolumuz ilerler.

[/quote]
Peki aynı sahada senin yakının olsa baban oynasa amcan oynasa ve karşı takımda olsa o zaman ne yapacaksın?Taraftarlık görevini(!) mi?Bu kadar sığ olmayın lütfen...
Sahada oynayanların hepsinin çocuğu eşi var evlerine ekmek götürüyorlar.
Senin gibi kendini bilmezler yüzünden ne basketbol nede futbolumuz ilerler.[/quote]
sanki ben ne diyorum öldürün biçin mi diyorum

OKAN DEMİRBAŞ' Alıntı:
Ne alaka :?[/quote]
ne demek ne alaka eğer oturmak istiyosan ispanya ya ya da almanya ya git salona :p ya da evde yayıla yayıla seyret maçını.ama eğer salona gidiyosan bence oturmamalısın.taraftar profilimize ters[/quote]

Kombine kartı olan taraftar sadece maçı oturup seyreden taraftar değildir benim samiyen kapalı kombinem de var ama hiç oturmayıp sürekli bağırıyorum fakat benim altını çizmek istediğim konu bu değildi.Galatasaray Basketbol Şubesi yönetilemiyor artık birşeyler yapılması gerekiyor yoksa daha böyle çok olaylar yaşanır.

Tamam Okan yarın sende sporcu ol yada çocuğun.Tüm stad sövsün taraftarlık görevlerini yerine getirsin o zaman anlarsın.Dalga geçiyo herif bizle ya :)

Umut İpekçi' Alıntı:
[quote="OKAN DEMİRBAŞ":bgllz75a]n
Ne alaka :?[/quote:bgllz75a]
ne demek ne alaka eğer oturmak istiyosan ispanya ya ya da almanya ya git salona :p ya da evde yayıla yayıla seyret maçını.ama eğer salona gidiyosan bence oturmamalısın.taraftar profilimize ters[/quote]

Kombine kartı olan taraftar sadece maçı oturup seyreden taraftar değildir benim samiyen kapalı kombinem de var ama hiç oturmayıp sürekli bağırıyorum fakat benim altını çizmek istediğim konu bu değildi.Galatasaray Basketbol Şubesi yönetilemiyor artık birşeyler yapılması gerekiyor yoksa daha böyle çok olaylar yaşanır.[/quote]

ha evet orası doğru aynı şeyleri fb ye yapsalar kıyamet kopardı bencede

OKAN DEMİRBAŞ' Alıntı:
taraftarı müşteri olarak görüyon ya artık ne diyim ben.!!! maç biletleri tamam 100-200 tl olsa bişey demem ama 5 tl veriyorsunuz kulübe ne çok para.
O zaman o 5 ytl'yi de istesemesinler,beleşe herkesi maça alsınlar onlar bağırsın.Kimse kimseye şunu yap bunu yap diyemez.

bağırmayan maça gelmesin oturmaya mı geldiniz buraya felsefesi ile daha çokkk bu salonlar boş kalır neden gençler gelmiyo neden babalar çocuklarına izin vermiyo daha net anlaşılıyor...

evet bizim stadımızdada inönüdeki gibi silahlar patladığında coluk cocuk dövldüğünde insanlar öldürüldüğünde ve çoğu kişinin baskıdan dolayı maça gelmeye korkar hale geldiğinde acaba bizde beşiktaş taraftarı kadar fanatik olurmuyuz(!)

İngilizler,İtalyanlar bağırmadan nasıl destekliyorlar takımlarını.Birdenbire başlıyorlar yuhlamalara,ıslıklara ne olduğunu anlayamıyorsun.Hakemleri nasılda baskı altına alıyorlar.Onlar taraftar değil mi?

Volkan Kızıltaş' Alıntı:
İngilizler,İtalyanlar bağırmadan nasıl destekliyorlar takımlarını.Birdenbire başlıyorlar yuhlamalara,ıslıklara ne olduğunu anlayamıyorsun.Hakemleri nasılda baskı altına alıyorlar.Onlar taraftar değil mi?
sen peki hiç arjantin ligi ni izledin mi?!!!

OKAN DEMİRBAŞ' Alıntı:
[quote="Volkan Kızıltaş":2z2rgjfx]İngilizler,İtalyanlar bağırmadan nasıl destekliyorlar takımlarını.Birdenbire başlıyorlar yuhlamalara,ıslıklara ne olduğunu anlayamıyorsun.Hakemleri nasılda baskı altına alıyorlar.Onlar taraftar değil mi?
sen peki hiç arjantin ligi ni izledin mi?!!![/quote:2z2rgjfx]

Burasının da öyle olmasını istiyorsan sana diyecek sözüm yok...

[/quote]

Burasının da öyle olmasını istiyorsan sana diyecek sözüm yok...[/quote]

aynen öyle olmasını istiyorum zaten

eğer maça her gelen seyirci 40 dakika bağırmak zorundaysa erkek maçlarımızı izlemeye gelen bayan takımı oyuncularımızdamı öyle yapsın ?

ışıl,esra falan

ben mesela erkek takımının maçlarına geldiğimde pota arkasında oturuyorum.Buna kim karışabilir.Karşı tribündekiler bana"ulan sen niye orada oturuyorsun burası sinemamı"diyecek?

OKAN DEMİRBAŞ' Alıntı:
[quote="Volkan Kızıltaş":18lmvaeb]İngilizler,İtalyanlar bağırmadan nasıl destekliyorlar takımlarını.Birdenbire başlıyorlar yuhlamalara,ıslıklara ne olduğunu anlayamıyorsun.Hakemleri nasılda baskı altına alıyorlar.Onlar taraftar değil mi?
sen peki hiç arjantin ligi ni izledin mi?!!![/quote:18lmvaeb]
İzledim,merak etme.Ordada şiddet oluyor arada ama böyle değil.Orayı örnek alacaksan olaylarıyla değil,takımı ateşleyen besteleriyle örnek alacaksın. ;)