TBL 14. Hafta | Galatasaray CC 87 - 69 Aliağa Petkim

Re: Galatasaray - Aliağa Petkim (Canlı)

Wash kötü giderken hakemler serbest atış çizgisine nasıl Aliağa yı yollarız derdindeler

Farkı açmamızı sağlayan neydi daha kontrollü oynayarak onların fast breaklerini kesmekti yani acele hücum etmicektik seçerek atacaktık.
Darius saçmalamaya başladı götürüp götürüp atmaya başladı böyle olunca aliağanın işine gelen hızlı basketbol ve ardından gelen onların fast breakleri.Farkı açıp sonra yeniden azaltmalarına izin veriyoruz.
Dariusun kenara alınması lazım saçmalıyor.

Samet Semiz' Alıntı:
Wash şimdide rakiple dalaşıp küfrediyor. Olmuyor Washington!
Halil Üner de kenardan bağırıyor hakeme adam küfrediyor diye:)
Bağıran halil üner olunca şüpheye düştüm cidden küfretti mi diye yoksa Halil Üner provoke mi ediyor ortamı

Washington kendini iyice kaptırdı. Kontrol yok. Top kaybının haddi hesabı yok. Allah'tan karşıda Aliağa var.

Kaç top kaybı yaptığımızı sayamadım valla.Wash bazen ciddi zararlar veriyor takıma.Jasa ve Fatih ise fark yaratan isimlerdi 3.periyotta.

Aynı anda 4 yabancı oynatma hatasına düşüyordu az kalsın GS gibi bir şey dedi spiker ama, anlayamadım neler olduğunu :?

Bana göre maç burda bitmiştir haftaya Bornovayla oynuyoduk dimi.

Bugün yerliler iyi oynuyor.
Evren 4 asist daha yaparsa Triple-double yapacak.

11 s 10 r 6 asist şuan.

Washingtonun hala oyunda olması akıl karı değil.Takıma çok ciddi zarar veriyor.Kontrol yok kişisel düelloya çeviriyor olayı

Evren triple-double yapabilir,Jasaitis de çok yakındı yapmaya ama kenara alındı bir daha girmez sanırım.

Rancik ve Wilkinson'ın her zamanki gibi olmadığı bir günde Evren&Jasaitis ikilisi mükemmel oynadı gerçekten.