TBL 16. Hafta | Banvit 77 - 80 Galatasaray CC

• Konbuyu başlatan Emin Doğanca
  • Başlangıç tarihi
Re: Banvit - Galatasaray 13.1.2008 15:00 (NTV)

Süper maç oluyor offff acaip gerildim :D

Cüneyt yine erken faul yaptı ya offffff
Telekom maçındada aynısını yapmıştı.

ohh bee ohhh beeee ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
krizden çıktık resmen

Sinan Soysal' Alıntı:
Ligin iLk yarısında Bandırmada bi Banvit-efes Macı vardı .. Banvit farkı 20Lere kadar Cıkardı ancak Efes TecrübesiyLe macı uzatmaya tasıdı Ve Kazandı 8)
Biz neden yapmayaLım ;)
tesekkürLer GaLatasaray.. Beni yanıLtmadınn 8) 8)

Re: Banvit : 77 - Galatasaray : 80

Iste budur ya..Bu macin BASLIGINA..PIVOTSUZ GELEN ZAFER!!!! diyebiliriz...Resmen helal olsun,Cuneyt,Gaines,Owens,Dee....

Cemal,Fatih ve Cenk'te aynaya bir baksin diyecegiz ama basketbol fundamentalleri bu kadar..Ne yazik ki!

budur.. Önemli olan böyle maç sonu oynayabilmek işte. Daha senesini doldurmamış bir takım bu, helal olsun çok iyi rakiplerimizden 2 si yenilmişken bizim kazanmamız harika oldu bu hafta, Play off ta Banvit'le olası bir eşleşmede 1-0 üstün olucaz bu çok önemli ayrıca.Banvit diyelim 8. bitirdi biz lider, Banvit'le çeyrek final oynayacağımızdan bu çok büyük bir avantaj.

Ekstra bi galibiyet ve moral oldu bizim için.. Hüseyin ve Hite haftaya oynar muhtemelen diye düşünüyorum.. Bi de Tufan geri dönse iyi olacak bizim için..

Bu sene baskette tarih yazalım
Kupaları şirketlere bırakmayalım.
Ne efes,ne ülker ne de Telekom
Haydi bastır Cimbombom sensin şampiyon

Çok rahatladım.Haftaya Tufan,Hüseyin,Hite'da olacak umarım.Bu sene tarih yazıcaz tarih!!!

İyi oynamadık galip gelsekte bunu belirtmek lazım!
Kötü ve eksik olduğumuz bir günde bu galibiyet çok iyi oldu ama M.hocamızın acil olarak eksik olan 3-5 numaralara gereken takviyeyi yapması gerektiğini düşünüyorum....
Bariz bir şekilde rakiplerimizin 5 numaralarına eziliyoruz Fatih ve Cemal o bölgeyi kaldıramıyor!!!

hite ın sakatlığı tam olarak nedir ?
birde diğer sakat basketçilerimiz tufan ve hüseyin beanchde iken hite yoktu ,yoksa ödemelerden yana bir sorun falan mı var ??

yani geçmişte yaşandı takım iyi giderken bu yüzden kötü oldu ister istemez adamın aklıma hemen böle şeyler geliyor ??

Gaines bütün maç boyunca , Murat sorumluluk aldığı dakikalarda maçta tuttu bizi.
Owens ise maç sonunda gereken herşeyi yaptı.

Dee de ise ciddi düşüş var bakalım ne olacak.

Kazanmak önemliydi.Bu arada ilginç şekilde son toplar hep şansa kaçıyor rakipte.:)

Emir Kalyoncu' Alıntı:
Iste budur ya..Bu macin BASLIGINA..PIVOTSUZ GELEN ZAFER!!!! diyebiliriz...Resmen helal olsun,Cuneyt,Gaines,Owens,Dee....

Cemal,Fatih ve Cenk'te aynaya bir baksin diyecegiz ama basketbol fundamentalleri bu kadar..Ne yazik ki!

cenk akyolun top tekniğine laf eden ilk insanla karşı karşıyayım. :?

Son zamanlarda hiç bu kadar gerildiğimi hatırlamıyorum salonda izlediğim maçlar haricinde.

Maçın sonunu oynamayı öğrenmemiz sayesinde maçı çevirdiğimizi düşünüyorum. Evet zaman zaman bize yakışmayacak hatalar yaptık ama her şeye rağmen kazanmak güzel. Skor taraftarlarına fırsat vermemek de ayrı bir güzellik.

Takımın oyununa ilişkin yorumlarına değer verdiğim kişilerin maç yazılarını merakla bekliyorum.

bu cemal nalganın gitmesi için daha ne lazım..adam maçın başında 3 faul alsın diye dua edeceğiz neredeyse..bu adamın yeri reno,kepez felan en fazla..bir umut aldık,balon çıktı..kovulması çok rahatlatır bizi..

ya cok kotu oynadık dee berbattı ılk yarı ama gaıns hakıkaten super oynadı bırcok extra ıs yaptı o smacları ayrı bı olay zaten macı kotu oynamamıza ragmen tecrubemzle kazandık ama acıl bı pıvot lazım