TBL 2. Hafta | Galatasaray CC 92 - 68 Antalya BŞB

Re: TBL 2. Hafta | Galatasaray - Antalya BŞB ( 25.10.2008 )

Burak Barut' Alıntı:
Bu takım iyi olacak demiştim.Süper gidiyoruz her bölgede her saniyede keyif vererek oynuyoruz.
Ancak taraftarda ciddi bir sorun var.SAnırım bilet alana 1 kilo çekirdek bdava verildi bugun.

Her fırsatta günah keçisi olan futbol seyircisi yok işte..

cemal nalga diye bi çocuk oynuyo bizde yenimi geldi o :)))) plakasını alın

92 68 bitti maç graves 26 sayı guroviç 20 sayı milo 9 sayı 16 ribaunt 6 asist erdem 14 sayı

Süper bir performans bu takımın eksikleri tamamlandığında ve bir Türk oyuncu daha kiralanırsa çok işler yapar.
İmparator Özyer sağlam gidiyor.Hafta içi oynacağımız maç çok zor olacaktır.Aynı taraftar desteğine devam.

Burak Barut' Alıntı:
Bu takım iyi olacak demiştim.Süper gidiyoruz her bölgede her saniyede keyif vererek oynuyoruz.
Ancak taraftarda ciddi bir sorun var.SAnırım bilet alana 1 kilo çekirdek bdava verildi bugun.

Her fırsatta günah keçisi olan futbol seyircisi yok işte..

Futbol, basketbol, voleybol seyircisi diye birşey yok.Hepimiz Galatasaray taraftarıyız.

gerçekten çok güzel oynuyoruz
ama şunu unutmamak gerekir ki bu takımı sahada oynatan cüneyt gerçekten çok iyi yönlendiriyor takımı.
strickland artık bir şeyler yapmalı takımın tek performansı iyi olmayan oyuncusu durumunda şu an.
son olarak bugün bir tepki vardı sanırım,salonun niye sessiz olduğunu anlayamadım doğrusu.

PERİYOTLAR
1.P: 21-18
2.P: 28-23 (49-41)
3.P: 21-14 (70-55)
4.P: 22-13 (92-68)

Galatasaray Cafe Crown 92
Erdem Türetken 14 (3R)
Andrija Zizic 7 (2R)
Cüneyt Erden 1 (2R, 7A)
Hüseyin Beşok 7 (6R, 1A)
Dejan Miloveic 9 (13R, 6A)
Antonio Graves 26 (4R, 2A)
Milan Gurovic 20 (3R)
Marshall Strickland - (2R, 2A)
Cemal Nalga 6 (5R)
Teoman Örge -
Altay Özurgancı 2 (1R)

Antalya Büyükşehir Belediyesi 68
Ümit Türkoğlu 5 (1R)
Hadi Doğan 9 (4R)
Marcus Eugene Douthit 7 (4R, 1A)
Michael Green 12 (5R, 6A)
Victor Bernard King 16 (3R, 4A)
Mustafa Kemal Bitim 1 (1R, 2A)
Cemal Bayraktar 4 (1R)
Nedim Yücel 6 (5R)
Marcus Antione Melvin 8 (3R)

Guruvic ve Graves'in mutis performansi bi yana maca bloklariyla damgasini vuran isim Cemal nalgadir .

Eger Cemal bu aksam ki performansini istikrarli bi sekilde saglarsa hem Galatasaray icin hem milli takim icin büyük kazanc.

Tesekkürler Galatasaray.

Taraftarı halen anlamış değilim.Fiyatlar düştü maça da geldiler ama niye ses seda yoktu.Birşey mi oldu acaba.
Maça gelirsek savunmada yine süperdik.Ama en az 10 sayı boş turnikeden yedik,bu sadece camnımı sıkan bir durum oldu.
Bu maçta 7 asist yapn Cüneyt,20 sayı atan Guroviç,9 sayı 16 ribaunt ve 6 asist yapan Milojevic,14 sayı 3 ribaunt yapan Erdem muhteşem oynadılar.
Ama birisi var ki bence maçı kopartan adamdı.CEMAL NALGA.Allah nazarlardan saklasın.İnşallah sürekli böyle oynar.Pota altını kararttı.4.periyotta farkın düştüğü anlarda onun sayesinde içeri girmek istemeyen Antalya lı basketbolcuların sürekli 3 lük atış denemesi sayesinde maçı kazandık bence.Çünkü içeri girselerdi maçı kafa kafaya getireceklerdi.Ama 3. periyotta yaptığı 4 blok sayesinde içeri girmeye cürret edemediler.Çünkü cemal nalga oyundaydı.Maçın yüde yüz adamı Cemal NAlGA dır.Her halde kimse ittiraz etmez.
Graves da çok iyidi maşşalh.Aynı şekilde Guroviç ye öyle.Ama Zizic çok etkisiz son birkaç maçtır.Bnece ona da top indirmek gerekiyor.
Keşke bu kadar farklı kazanmasaydık.Bu farkı Budocnost a bıraksaydık.Antalya yı 5 sayıyla yenseydik.Bu 24 sayılık farkı Budocnust a uygulasaydık.Salı günkü maçta geçen sene Canaria ya oynadığımız gibi bir basketbol oynamalıyız.Her attığımızı sokmalıyız.O maçta Guroviç,Graves ,Erdem ve Zizic e çok iş düşüyor.Yalnız bide seyircinin sahayı doldurması lazım.Bugünkü gibi sessiz sedasız bir ortardam avantaj getirecek bir oyun oynamamız çok zor gözüküyor.
Son olarak bugün bize bu galibiyeti getiren oyuncularımıza,teknik heyete ve idareye teşekkürlerimi borç bilirim.

Dersanede olduğumdan maçı izleyemedim. Ama Antalya gibi bir takıma karşı böyle kazanmak iyiye işarettir. Basketbol takımımızda iyi yolda ilerliyor. Maçı izleyenlerden bir ricam; MS nasıldı?

4.423E
guroviç ve graves mükemmelsiniz

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Dersanede olduğumdan maçı izleyemedim. Ama Antalya gibi bir takıma karşı böyle kazanmak iyiye işarettir. Basketbol takımımızda iyi yolda ilerliyor. Maçı izleyenlerden bir ricam; MS nasıldı?

Uğur malesef yine bekleneni veremedi.3 tane bulduğu bomboş 3'lükten yararlanamadı.Hayır güveniyoruz falan ama bu böyle gitmez.Son maçlarda hiç bir atışını değerlendiremiyor.Şutu maalesef kötü.Takımın havasını bozmamak için gönderilmeyebilir ama daha iyisi alınacaksa ben hemen gönderilsin diyorum maalesef

Bilen biri söyleyebilirmi macın tekrarını gs tv ne zaman verir...Çok acil söylerseniz sevinirim..

Susarak kime cephe alıyoruz susarak amaçlanan ne,tiyatro mu izliyoruz??Bütün maç sustunuz ee ne oldu amacınıza ulaştınızmı susanlar???Nerde o futbolda 90 dakika hiç susmayan taraftar??Takıma zarar vermekten başka hiç bişey yapmıyoruz oraya giden taraftarlarımız 40 dakika boyunca susmadan destek verse maç kim bilir ne olurdu???

Bide bişey sorcam salondaki arkadaşlara molalarda ve devre arasında çalan sıkıcı, eski marş ve şarkılardan uykunuz geldimi zaten sessizdi ortalık içi geçen oldumu merak ettim.Ali abiden sonra anonsu yapan ve bu mütişh müzikleri seçen arkadaşı merak ettim bilmem bu forumdan mıdır ama lütfen biraz hareketli şarkılar seçip modası geçen marşlarımızı çalmak yerine yönetimimiz bi cd çıkardı yeni marşlarımızın da bulunduğu, hatta statta çalan marşlar daha iyi olabilir, benim ricamdır kendisinden...

Recep Sarımeşe' Alıntı:
[quote="Uğur YILMAZ":25bhk5du]Dersanede olduğumdan maçı izleyemedim. Ama Antalya gibi bir takıma karşı böyle kazanmak iyiye işarettir. Basketbol takımımızda iyi yolda ilerliyor. Maçı izleyenlerden bir ricam; MS nasıldı?

Uğur malesef yine bekleneni veremedi.3 tane bulduğu bomboş 3'lükten yararlanamadı.Hayır güveniyoruz falan ama bu böyle gitmez.Son maçlarda hiç bir atışını değerlendiremiyor.Şutu maalesef kötü.Takımın havasını bozmamak için gönderilmeyebilir ama daha iyisi alınacaksa ben hemen gönderilsin diyorum maalesef[/quote:25bhk5du]
Bilgi için sağol Recep...

Re: TBL 2. Hafta | Galatasaray: 92 - Antalya BŞB: 68

n'aptı ya bizim beyaz Zach Randolph gözlerim yaşardı vallahi :p .bi de blok koysa tam olacaktı ama boşuna beyaz Zach Randolph demiyoruz.
Neyse demogijiyi bırkaıp maça gelirsek Graves Gurovic 2'lisi maçı çok kolay almamızı sağladı.Cemal ve Erdem'in de ekstra katkılarıyla 3. ve 4. periyot çok rahat geçti.Bu arada Mersin Bjk Cola Turka'yı McCallebb ,Lofton Onur Aydın ve Ffriend'in katkılarıyla 89-83 yendi.Görünüşe bakılırsa Mire Chatman'da yolcu.

Erdal Avcı' Alıntı:
n'aptı ya bizim beyaz Zach Randolph gözlerim yaşardı vallahi :p .bi de blok koysa tam olacaktı ama boşuna beyaz Zach Randolph demiyoruz.
Neyse demogijiyi bırkaıp maça gelirsek Graves Gurovic 2'lisi maçı çok kolay almamızı sağladı.Cemal ve Erdem'in de ekstra katkılarıyla 3. ve 4. periyot çok rahat geçti.Bu arada Mersin Bjk Cola Turka'yı McCallebb ,Lofton Onur Aydın ve Ffriend'in katkılarıyla 89-83 yendi.Görünüşe bakılırsa Mire Chatman'da yolcu.

Chatman niye yolcu? :shock: sakatlanmıştı ve sanırım 2-3 hafta oynayamayacaktı.. başka bir sorun mu var? Tam işimizi görecek bir guard eğer doğruysa almamızı çok isterim

Sırf menajerinin alamdığı parası için ABD'ye kaçan ve buna sakatlık ve aile hasreti ile örtmeye çalışan adamdan bize hayır gelmez.