TBL 20. Hafta | Pınar Karşıyaka 75 - 74 Galatasaray CC

Re: Pınar Karşıyaka - Galatasarayımız 16.2.2008 14:00 (NTV)

Olan oldu bize verilen maçı her fırsatta yok istemeyiz diye geri ittik. Takım olarak kötüydük. Hite ve sonradan Owens birşeyler yaptı. Murat ve Cenk elinden gelen katkıyı yaptı. Maçtan kopmamamızda etkendiler. Hüseyin'de sakatlık etkileri henüz geçmemiş bu belli oldu. Johnsen'in de zaman ihtiyacı var. Alan savunmasına hücumda inanılmaz zorlandık. Topu dışarda dolaştırıp potaya yolladık. Bulduğumuz şutlarda Hüseyin ve Britton'a denk gelince girmedi. Cüneyt'in o üçlüklerini ve sorumluluk almasını aradık. O da olmayınca sonlarda bir mucize olur gibi oldu. Ama sonra yine vazgeçtik... Kazanabileceğimiz maçı kaybettik... Dee çok ama çok kötü oynadı. Zaten bayağıdır formsuz ama kendinş en kısa sürede toplaması gerekiyor. Bu takımın ne olursa olsun arkasında olmalıyız...
NOT: Gaines'in oyundan atılması bizi inanılmaz etkiledi... Yaptığı her ne kadar yanlış olsada bana aynı şeyi yapsalar bende farklı birşey yapmazdım...

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
Ama arkadaşlr DeeBrown'dan sayı katkısı yerine daha çok yanındaki oyuncuları oyuna katması için alındı.Tabi sayıda atması lazım.Bence Dee Brown şut çalışması yapmalı.Hemde bol bol.

Mehmet kardeşim ; haklısın asist için alındı ancak hatırlatmak isterimki 2 sene önceki guard Malik Dixon hem sayı olarak hem asist olarak çok verimliydi. Kim gelmeden öcne tanıyorduki Dixon'u.. O yüzden sezon başlar başlamaz kimse dmeiyordu yani takımı şampiyon yapar inşallah falan diye.. Ama Dee Brown için işler farklı..Dixon'un ilk gelişinde beklenenlerin rahat 3 katı bekleniyor.. İstatistik olarak da yakın şeyler bekleniyor onun için.. Ancak sonuç ortada ; Dee 11,8 sayı-Dixon 21,8 sayı.. İşte fark burada..

Ahmet Kıraklı' Alıntı:
dee şimdi gitse deplasmanda asvel maçını tek başına alsa gelse bu maç sonu yazdığınız yorumların arkasında duracakmısınız bence hayır!!!dee bi maç süper yıldız öbür maç 2.lig oyuncusu yapmayın lütfen

ben bu gibi iletiyi 3 aydır okuyorum daha çıkıp 30 sayı atmadı atsın ben basketboldan anlamıyorum diye 32 italik yazı yazacam tamam mı oldu mu?
inşallah atar da bende yazarım

30 atan marshall ile 25 atan hosley i özel önlemle durdurmayı akıl edemeyen hocamızın büyük hatası var.

Gözünün önünde yendi adamlar bizi bari al erdem i birini kilitle.

pivotu olmayan ve nerdeyse tüm sayılarını dışardan atan takımlara karşı en kritik yerde neden alan savunması yaparız anlaşılır gibi değil.

Ahmet Kıraklı' Alıntı:
dee şimdi gitse deplasmanda asvel maçını tek başına alsa gelse bu maç sonu yazdığınız yorumların arkasında duracakmısınız bence hayır!!!dee bi maç süper yıldız öbür maç 2.lig oyuncusu yapmayın lütfen
Asvel i bilmem de bizi şampiyonluğa ulaştıracak kapasitede değil görüntüsü sergiliyor sezon başından şuana kadar.Tamam takımı oynatmak da önemlidir aynı asist ve servis yapmak gibi arkadaşlarına ancak büyük oyun kurucu zor anlarda insiyatif alır eli titremeden kimseye sormadan kalkar şutu sokar.Dee, bırakın zor anları bomboş şutları bile kaçırıyor.Bu şekilde her şey çok daha zorlaşıyor takdir edersin ki...

Ahmet Kıraklı' Alıntı:
Asvel i bilmem de bizi şampiyonluğa ulaştıracak kapasitede değil görüntüsü sergiliyor sezon başından şuana kadar.Tamam takımı oynatmak da önemlidir aynı asist ve servis yapmak gibi arkadaşlarına ancak büyük oyun kurucu zor anlarda insiyatif alır eli titremeden kimseye sormadan kalkar şutu sokar.Dee, bırakın zor anları bomboş şutları bile kaçırıyor.Bu şekilde her şey çok daha zorlaşıyor takdir edersin ki...

üzgünüm son saniyelerde maçı alcak duruma geldik ama olmadı.bence dee iyi oyuncu ama sayı katkısıda yapması lazım diye düşünüyorum.bence cenk akyol bekleneni veremiyor.o kadar boş atışları kaçırıyor ki.umarım tufan en yakın zamanda düzelir ve salonlara döner.bence o bölgede eksiğimiz var.umarım taraftarlarımız bir küskünlük yaşamaz ve asvelle içerde oynacağımız maçta tribünler dolar.

Arkadaşlarımızn çoğuyenilgi yüzünden ağızlarına geleni söylüyorlar.Lütfen 2 düşünüp 1 söyleyelim !!!

Artık kritik Asvel maçına bakmalıyız bence.Bu maçı yenildik bitti.Artık Asvel maçına bakmalıyız.

Oyuncularımıza hocamıza Hakaret edenler veya aşağılayanlar ceza alacaklar şuandan sonra!!!

Bu takım ancak 5. olur ; 4. de muhtemelen Fener olur. Çeyrek finalde de kan gövdeyi götürür..

Arkadaşlar biz Dee ile Girona'yı yenmedikmi?Adam 1 maç kötü oynadı diye Galtsaray'ı yenildi elendi diye yorumlarda bulunuyorsunuz.

Basketbol zaten kısa pantalonla daha kolay oynanır aradaslar. Lutfen kimse kimseyi rencide etmesin. O zaman ben de bircogunuz icin aynı yorumları yapabilirim.

Karsılasmayı kaybetmemizde en buyuk etken bence de Dee BROWN.

Arda EZER' Alıntı:
Basketbol zaten kısa pantalonla daha kolay oynanır aradaslar. Lutfen kimse kimseyi rencide etmesin. O zaman ben de bircogunuz icin aynı yorumları yapabilirim.

Karsılasmayı kaybetmemizde en buyuk etken bence de Dee BROWN.
Doğru söyedin abi.Ama 1 maç adam kötü oynadı diye dünyanın en kötü basketbolcusu oldu.Unutmayalım ki Dee Brown TBL'ye gelen en iyi yabacılardan biri.