TBL 20. Hafta | Pınar Karşıyaka 75 - 74 Galatasaray CC

Re: Pınar Karşıyaka - Galatasarayımız 16.2.2008 14:00 (NTV)

ben murat ozyerın ıddalı bı demec verdıgnı duymadım murat ozyerde ınancsızlık var

Bugun bişeyi yine ögrendik ki neymis hiç bir takımı kucumsemiceksın.Burda mac gununden once dıkkat dıyenlere bırakın anlamıyosunuz gıbı altan alınan tavırlar vardı, iyi mucadele ettik ama kotu oynadık dee kotu idi olabılır .Mac sonunda iyi geldık ordakı tek hata murat hocanın macı buraya getiren murat yada cenk topu kulandırması gerekırdı dee kotu gunundeyken atmaması lazım yada suta kalkması lazımdı .
Bu uzun sezon da bunlar olucak huseyin hazır degildi brittton da tam setleri bılmıyo normal idi ,hüseyin eliyle nerde duracagını gösteriyodu hite cok yedek bekledı iyi gununde idi bence.

ZAFERE GİDİLEN YOLDA CEKİLEN CİLE KUTSALDIR

(NOT BUGUN sahada olanları aynısı gs fulker macında olsa tribunler bos kalırdı ;) eminim )

Can Kırımlıoğlu' Alıntı:
[quote="Mehmet Yıldırım":3952cbou]Ama oyuna diğer şeylerde yaptığı katkı bence tartışılmaz !!

Tamam Dee süper oynuyor ,takımı taşıyor, muhteşem, sadece 1-2 maç kötü oynadı..Sen haklısın tamam. Pes ediyorum ben ; en sonunda ceza alacağım yoksa.[/quote:3952cbou]
Ya kardeşim bu benim görüşüm.İlla cvp yazmak zorundada değilsin anladınmı.Sizde Dee Brown'a karşı ihanet ediyorsunuz şu an.Dee Brown gitmeli felan gibi yazıları yazan arkadaşlar daha 2-3 hafta öncesinde Dee Brown'u yere göğe sığdıramıyorladı.

Volkan Ozger' Alıntı:
Bugun bişeyi yine ögrendik ki neymis hiç bir takımı kucumsemiceksın.Burda mac gununden once dıkkat dıyenlere bırakın anlamıyosunuz gıbı altan alınan tavırlar vardı, iyi mucadele ettik ama kotu oynadık dee kotu idi olabılır .Mac sonunda iyi geldık ordakı tek hata murat hocanın macı buraya getiren murat yada cenk topu kulandırması gerekırdı dee kotu gunundeyken atmaması lazım yada suta kalkması lazımdı .
Bu uzun sezon da bunlar olucak huseyin hazır degildi brittton da tam setleri bılmıyo normal idi ,hüseyin eliyle nerde duracagını gösteriyodu hite cok yedek bekledı iyi gununde idi bence.

ZAFERE GİDİLEN YOLDA CEKİLEN CİLE KUTSALDIR

(NOT BUGUN sahada olanları aynısı gs fulker macında olsa tribunler bos kalırdı ;) eminim )
Sana tamamen katılıyorum.

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
[quote="Can Kırımlıoğlu":1mt5bcky][quote="Mehmet Yıldırım":1mt5bcky]Ama oyuna diğer şeylerde yaptığı katkı bence tartışılmaz !!

Tamam Dee süper oynuyor ,takımı taşıyor, muhteşem, sadece 1-2 maç kötü oynadı..Sen haklısın tamam. Pes ediyorum ben ; en sonunda ceza alacağım yoksa.[/quote:1mt5bcky]
Ya kardeşim bu benim görüşüm.İlla cvp yazmak zorundada değilsin anladınmı.Sizde Dee Brown'a karşı ihanet ediyorsunuz şu an.Dee Brown gitmeli felan gibi yazıları yazan arkadaşlar daha 2-3 hafta öncesinde Dee Brown'u yere göğe sığdıramıyorladı.[/quote:1mt5bcky]

Bir yerde frene bas! Şurada bir sürü yorum yazdım ; ne yaşça büyüğüme ne de yaşça küçüğüme saygısızca bir laf etmedim.. Mahalle ağzıyla kounşmassan sevinirim..

Dee yi herkes gibi ben de eleştiriyorum zaman zaman.Özellikle de insiyatif alması konusunda.Bomboş turnikeye giderken bile asisti düşünmesi (yanlış anlaşılmasın asist yapmasın demiyorum ama öyle anlar geliyor ki belki direkt sayıya yönelse basket faul olacak o pası tercih ediyor.Belki de özgüven bunalımı yaşıyor bilemiyorum)bazen can sıkıcı olabiliyor ve kaçıdığı fauller bomboş üçlükler,şutlar v.s...Ama bence bugün asıl eleştirilmesi gereken takım halinde çok kötü oynamamız ve maçı burası bence çok çok önemli kopartmamız gereken dakikalarda rakibin bizi yakalamasına kendi hatalarımızla izin vermemiz.Beni asıl umutsuzluğa iten bu.Yoksa maç kaybedilir,kazanılır ama karşıyaka gibi rotasyonu dar bir takıma bu şekilde yenilmek şampiyonluktaki diğer rakiplerimizle oynayacağımız maçlar ve şampiyonluk için umutlarımı bir hayli azalttı.

Murat Celep' Alıntı:
ben murat ozyerın ıddalı bı demec verdıgnı duymadım murat ozyerde ınancsızlık var

Hah,ben de diyordum nerede kaldı bu argüman.Doğru Ergin Ataman gibi şöyle yapacağız,böyle edeceğiz deyip,maçı kaybettikten sonra bir şey konuşmayacağım,son pozisyonda Johnsen faul yapmadı,tek kelimeyle skandal demeliydi.

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
[quote="Can Kırımlıoğlu":2dcnazz5][quote="Mehmet Yıldırım":2dcnazz5]Ama oyuna diğer şeylerde yaptığı katkı bence tartışılmaz !!

Tamam Dee süper oynuyor ,takımı taşıyor, muhteşem, sadece 1-2 maç kötü oynadı..Sen haklısın tamam. Pes ediyorum ben ; en sonunda ceza alacağım yoksa.[/quote:2dcnazz5]
Ya kardeşim bu benim görüşüm.İlla cvp yazmak zorundada değilsin anladınmı.Sizde Dee Brown'a karşı ihanet ediyorsunuz şu an.Dee Brown gitmeli felan gibi yazıları yazan arkadaşlar daha 2-3 hafta öncesinde Dee Brown'u yere göğe sığdıramıyorladı.[/quote:2dcnazz5]

katlıyırum arkadaşıma...

İnanılmaz dağınık bir takımız.sadece bu maçlık değil genel anlamda söylenen bir fikir bu.

Resmen kaos basketbolu oynuyoruz özellikle de deplasmanlarda.Basketboldan soğuttular beni bu garip oyunla.

Şunu da merak ediyorum biz daha kaç tane 3 ten kırma 4 numara transfer edicez.3 bekleriz sezon başı 1.5 tan 2 gelir,5 bekleriz 3.5 tan 4 gelir.

Maçlarda 2 tane 4, 2 tane de 3 numarayla oynayan ligteki tek takımız heralde.

Her ne kadar hocamızın kişiliği ve bizden biri olması sebebiyle çok sevsek te büyük coaching hataları yapıyor birçok maçta.

Bide Dee nin bu ezon kaç tane boş turnike kaçırdığının istatistiği var mı acaba.İnanılır gibi değil,amatör oyuncu gibi her maç en az 4 tane turnike kaçırıyo.

Bir mağlubiyet aldık forumda yazılanlara bakın.Murat Hoca Dee'yi maç sonunda Hite'a veya boş bir oyuncumuza atış pozisyonu hazırlasın diye oyuna almıştır(yoksa eli soğuk ve sakat bir oyuncuya at demesine anlam bulamam).O atmosferde maç oynamak zordur.Kaptana ihtiyaç var olduğu çok belliydi ama Erdeme de ihitiyaç olduğu belliydi.Niye almadığını anlamış değilim.Ligimiz bu sene kaliteli her maçı kaybetme riski taşıyoruz.Mesela Bjk yeniliyor.Telekom yenilebilir.İnsan 2 oyuncunun eline bakan takıma maç kaybetmek istemez ama olan oldu Dee'yi ve Hocayı kötülemenin ne manası var.Onlara sahip çıkıcağımıza kötülüyoruz.

Ben mahlle ağzıyla konşmuyorum.Yalnızca kendi görüşlerimi söylüyorum ve benim burda olan tüm büyüklerime saygım sonsuz.Ama sen bana laf sokuyormuşun gibi ben ne yazsam bana cevap vermeye kalkışıyorsun.

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
[quote="Murat Celep":2qtghhir]ben murat ozyerın ıddalı bı demec verdıgnı duymadım murat ozyerde ınancsızlık var

Hah,ben de diyordum nerede kaldı bu argüman.Doğru Ergin Ataman gibi şöyle yapacağız,böyle edeceğiz deyip,maçı kaybettikten sonra bir şey konuşmayacağım,son pozisyonda Johnsen faul yapmadı,tek kelimeyle skandal demeliydi.[/quote:2qtghhir]

kardesım murat ozyer ınanclı olmassa bu takım bu taraftar nasıl ınanclı olcak bızı bjk ıle karıstırma bız galatasarayız en buyuguz tabı ıddalı demec verıcek

Ayrıca Willie Solomon'dan bahsetmekle beraber başka birşey daha ekleyeceğim..

Maç oynanırken burada bir yorum vardı.Kimin yorumu bilmiyorum.Yorumda ''Dee Brown Mitchell'laştı yazıyordu''..

Bende diyorum ki keşke onun gibi olabilseydi..Darrel Mitchell'ı arıyorum hakikatten..

Bjk Cola Turka - Elan Chalon maçında izledim kendisini..Yeni takımında..13 sayı ile bitirdi maçı.

Zaten gecen yıl da bizdeki sayı ortalaması 14'tü.Guard için gerekli point sanırım..

Dee KSK maçının ilk yarısında 7/0 ile oynadı.Bu da bir dipnot.

Emir Kalyoncu' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":1204jx0n][quote="Emir Kalyoncu":1204jx0n]Eyup bey,

Murat Ozyeri elestirmek son derece dogal,yetersiz demek son derece dogal..Onemli olan bir mac yeterli bir mac yetersiz demek degil,her zaman ayni dusunceye mutabik kalmak..

Ayrica bu dusuncede Murat Ozyeri asagilama vs.gibi bir durum yok....!!
Ben bunlara aşağılama demedim zaten!
Ama bazı arkadaşlar eleştiriyle hakareti karıştırıyorlar!!![/quote:1204jx0n]

Ozellikle cakal makallar gibi laf sokan kesime cok dogru...Bu konuda haklisin..[/quote:1204jx0n]
bunu uzerime alınıyorum..çakal dedim ve arkasındayım lafımın çünkü bazım kesim Galatasaray CC nin yenilmesini bekliyorlar içlerindenki kini ve öfkeyi akıtmak için...

Ne dee yeni geldi ne murat özyer..Murat hocayı canımız ciğerimiz diye saran forumda 2 gun sonra yazıklar olsun murat hoca!! lafları türüyor...

efendiler atatürkün lafıdır bunu unutma arkadaşım
zaten artık forumdan çıkıyorum hakaret etmeden eleştiri yapılacağını sanmıştım taki çakal ilan edilene kadar zaten ben bu forumda kalırsam çakallığı kabul edecektim..umarım foruma ve takıma GERÇEK çakallar dadanmaz ama aynı yoldayız inşallah yıl sonu bilmeden sarılırız birbirimize zafer sarhoşluğu ile ama bu kafayla çok çok zor...yine de her şey galatasaray için..unutmadan bu iletimi silmezseniz şunu diyeceğim BU DEE İLE GALATASARAY GEÇEN SENEDEN DAHA BAŞARILI OLAMAZ....saygılar

ÇAKAL

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
Ben mahlle ağzıyla konşmuyorum.Yalnızca kendi görüşlerimi söylüyorum ve benim burda olan tüm büyüklerime saygım sonsuz.Ama sen bana laf sokuyormuşun gibi ben ne yazsam bana cevap vermeye kalkışıyorsun.

Şu başlıkta en az 4 kişinin görüşüne cevap verdim..Sen hariç hepsi en az 4 yaş büyük benden.. Kanımca forumlarda amaç sınırları aşmadan terbiyeli bir şekilde görüşler sunulur ; sunulan teze karşıt görüş bildiren biri varsa da cevabını verir.. Ben sana laf sokmaya çalışmadım ama öyle alındıysan gene de bir büyüğün olarak ( ahamlı şahamlı bir yaş farkı olmasa da) BEN senden özür dilerim..Bu saatten sonra olumlu veya olumsuz hiçbir yorumuna da cevap vermeyeceğim ;)

Saygılarımla..