TBL 20. Hafta | Pınar Karşıyaka 75 - 74 Galatasaray CC

Re: Pınar Karşıyaka - Galatasarayımız 16.2.2008 14:00 (NTV)

Ohhhh maşşallah bir maç kaybettik diye herkes birbirini öldürecek nerdeyse. Yazık...

Arkadaşlar fazla uzatmaya gerek yok maç kaybetmek kötü oynamak olağan şeyler bunlar elbeteki olacak ama kendi oyuncularımıza kendi hocamıza bu şekilde yazılar yazmak en başta biz Galatasaray taraftarına yakışmıyor.

Ben eminim ki bu takım Asvel maçında kendini affettirecektir lütfen eleştiri sınırlarını aşmayalım

Tugay Aktepe' Alıntı:
Ayrıca Willie Solomon'dan bahsetmekle beraber başka birşey daha ekleyeceğim..

Maç oynanırken burada bir yorum vardı.Kimin yorumu bilmiyorum.Yorumda ''Dee Brown Mitchell'laştı yazıyordu''..

Bende diyorum ki keşke onun gibi olabilseydi..Darrel Mitchell'ı arıyorum hakikatten..

Bjk Cola Turka - Elan Chalon maçında izledim kendisini..Yeni takımında..13 sayı ile bitirdi maçı.

Zaten gecen yıl da bizdeki sayı ortalaması 14'tü.Guard için gerekli point sanırım..

Dee KSK maçının ilk yarısında 7/0 ile oynadı.Bu da bir dipnot.
Mitchell'da top getiremiyordu asist yoktu boyuda çok kısaydı vede geçen sene KSK ye yenilmemize sebep olmuştu!
Ne demişler Kel ölür sırma saçlı olur!

dee brown gitsin . bu çok ağır bir laf. o daha çok genç ayrıca gelişecekte . dee bugun kotu gunundeydı . her oyuncunun kötü günü olabilir . bence mağlubiyetin sorumlusu murat özyer ve hakemler . belki cüneyt olsa ve erdem oynasa maçı alırdık..
tekrar diyorum dee gitsin demiyelim . dersek bunun adı kötülüktür

İddialı demeç ne?Açıklasan bana.5 takımın şampiyonluğa oynadıği ligde açıklamalrın altını doldurmdan konuşmak çok mu hoşuna gidecek.Gerçekçi olun biraz.Bu ligde geçen senenin şampiyonu Fenerbahçe,yıllardır bu işin içinde olan türk Telekom ve tüm aşamalarıyla mükemmel profesyonellik gösteren,bu yaz Avrupa'nın en gözde coachu David Blatt'ı getiren Efes Pilsen var.

Emin Doğanca' Alıntı:
dee brown gitsin . bu çok ağır bir laf. o daha çok genç ayrıca gelişecekte . dee bugun kotu gunundeydı . her oyuncunun kötü günü olabilir . bence mağlubiyetin sorumlusu murat özyer ve hakemler . belki cüneyt olsa ve erdem oynasa maçı alırdık..
Sanatamamen katılıyoum.Dee'nin iyi ynadığı maçlarda oldu ama Dee Brown'un daha ço gnç olduğunu unutmayalım.Daha Avrupa'da çaylak sezonunu yaşıyor ve öğreneceği daha çok şey var....

Çok merak ediyorum ligde düştüğümüz play-out oynadığımız zaman nasıldınız?O zaman her maço yeniliyorduk unutmayın ki bizi buraya kadar Mırat hocamız ve bu takım getirdi ligin sonunada bu takım götürücek.Bi de gene Mitchell güldürmeyin kendinizi.

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
İddialı demeç ne?Açıklasan bana.5 takımın şampiyonluğa oynadıği ligde açıklamalrın altını doldurmdan konuşmak çok mu hoşuna gidecek.Gerçekçi olun biraz.Bu ligde geçen senenin şampiyonu Fenerbahçe,yıllardır bu işin içinde olan türk Telekom ve tüm aşamalarıyla mükemmel profesyonellik gösteren,bu yaz Avrupa'nın en gözde coachu David Blatt'ı getiren Efes Pilsen var.

bkere ahmet dedehayır sampıon olcaz dıo herkes ınanmıs murat hoca ınanmıo bıkere bıle soylemıo o zaman bız bu lıgde nıe oynuoruz sampıon olamıcaksak sorada nıe salon dolmuo demesın murat hoca

Laf dalaşını sevmiyorum,ama Eser abicim Dee Brown'lu Galatasaray geçen seneye göre daha da başarılı değil mi zaten?

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
[quote="Emin Doğanca":3ivrxl1f]dee brown gitsin . bu çok ağır bir laf. o daha çok genç ayrıca gelişecekte . dee bugun kotu gunundeydı . her oyuncunun kötü günü olabilir . bence mağlubiyetin sorumlusu murat özyer ve hakemler . belki cüneyt olsa ve erdem oynasa maçı alırdık..
Sanatamamen katılıyoum.Dee'nin iyi ynadığı maçlarda oldu ama Dee Brown'un daha ço gnç olduğunu unutmayalım.Daha Avrupa'da çaylak sezonunu yaşıyor ve öğreneceği daha çok şey var....[/quote:3ivrxl1f]

onu gıder gelısım lıgınde ogrenır bız artık sampıyon olmak ıstıyoruzz

Lafla peynir gemisi yürümüyor.Murat hoca açıklamalarında hata yapmıyor.Herkse kesin konuşursa zaten 5 takımn dördü yanılmış olacak.Ayrıca herkes şampiyonluğa inanmalı diye bir açıklaması vardı daha önce.

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
Lafla peynir gemisi yürümüyor.Murat hoca açıklamalarında hata yapmıyor.Herkse kesin konuşursa zaten 5 takımn dördü yanılmış olacak.Ayrıca herkes şampiyonluğa inanmalı diye bir açıklaması vardı daha önce.

iyide kendı ınanmıyo sorun bu zaten

Murat Celep' Alıntı:
[quote="Emre Sarp Kocaoğlu":3900jgcq]İddialı demeç ne?Açıklasan bana.5 takımın şampiyonluğa oynadıği ligde açıklamalrın altını doldurmdan konuşmak çok mu hoşuna gidecek.Gerçekçi olun biraz.Bu ligde geçen senenin şampiyonu Fenerbahçe,yıllardır bu işin içinde olan türk Telekom ve tüm aşamalarıyla mükemmel profesyonellik gösteren,bu yaz Avrupa'nın en gözde coachu David Blatt'ı getiren Efes Pilsen var.

bkere ahmet dedehayır sampıon olcaz dıo herkes ınanmıs murat hoca ınanmıo bıkere bıle soylemıo o zaman bız bu lıgde nıe oynuoruz sampıon olamıcaksak sorada nıe salon dolmuo demesın murat hoca[/quote:3900jgcq]

Salonu doladurabilemek için illa her maçı kazanmak mı gerekiyor bumudur sizin taraftarlığınız?

artık açık söylemek lazım bazı arkadaşlarımız gerçekten saçmalamaya başladı topiğin bir süre kilitli kalaması en sağlıklısı gibi gözüküyor

cüneytin yokluğunda dee kötü bir günündeydi. oynayamadı, oynatamadı.. peki ne yapmayı düşünüyorsunuz?? burda sövmekle yetinmeyi mi? yoksa dışarıda da sövmeye devam etmeyi mi? ben ayhan şahenk'te onu bağrıma basıp destek vermeyi düşünüyorum. belki bir pankart, belki en öne oturup sözle destek vermek. abilerim, eğer yüksek yerleri hedefliyorsak hiç bir oyuncumuzu kaybetmeden, max verimlilikle yolumuza devam etmemiz gerekiyor.

evet, şu aralar takım kötü bir dönem geçiriyor. bence bu dönem play-off'lara denk gelmediği için şanslıyız. takım en kısa zamanda toparlanacaktır ve play-off'lara yüksek verimlilikle ve moralle başlayacaktır. ben buna inanıyorum, bu sene baskette tarih yazacağımıza inanıyorum. teşekkürler

Alen Hekimbas' Alıntı:
[quote="Murat Celep":izcstnm1][quote="Emre Sarp Kocaoğlu":izcstnm1]İddialı demeç ne?Açıklasan bana.5 takımın şampiyonluğa oynadıği ligde açıklamalrın altını doldurmdan konuşmak çok mu hoşuna gidecek.Gerçekçi olun biraz.Bu ligde geçen senenin şampiyonu Fenerbahçe,yıllardır bu işin içinde olan türk Telekom ve tüm aşamalarıyla mükemmel profesyonellik gösteren,bu yaz Avrupa'nın en gözde coachu David Blatt'ı getiren Efes Pilsen var.

bkere ahmet dedehayır sampıon olcaz dıo herkes ınanmıs murat hoca ınanmıo bıkere bıle soylemıo o zaman bız bu lıgde nıe oynuoruz sampıon olamıcaksak sorada nıe salon dolmuo demesın murat hoca[/quote:izcstnm1]

Salonu doladurabilemek için illa her maçı kazanmak mı gerekiyor bumudur sizin taraftarlığınız?

artık açık söylemek bazı arkadaşlarımız gerçekten saçmalamaya başladı topiğin bir süre kilitli kalaması en sağlıklısı gibi gözüküyor[/quote:izcstnm1]

ne alakası var kardesım cogu maca gıdıroum yenılsekte yensekte ben murat hocanın acıklamalarını begenmıorum sen taraftarına sampıyonlugu ınandıramassan o salon dolmaz acı ama gercek bu

Re: Pınar Karşıyaka - Galatasarayımız 16.2.2008 16:00 (NTV)

mustafakaya' Alıntı:
Eyer bu maçı alırsak(%90 alacaz) takım iyice moral olarak yükselir.Heleyse bide farka gidersek değmeyin keyfimize :muhaha :atki
Bu yorumu Yazdıgın Gün ozellikle Dikkatimi Çekmişti.. Alpella Macı onceside Buna Benzer Bir Cok yorum vardı.. Ancak Bizim Ulkemizde Kucumseme sevdası Kronik Bi hastalık oldugu icin yapcak bisey yok , o yüzden Sana Şu sözü hatırlatarak kapatmak istiyorum, ''Buyuk Lokma Ye Buyuk Konusma'' ;)

Önceden hatırlarsanız GS Dergisine kapak olan oyuncular bir bir giderdi takımdan. Abel Xavier, Ali Lukunku, Haim Revivo vs vs ... Bu aykı GS Dergisi kapağında takımımız vardı. Sanırım takımdan bir süre birşey beklemeyelim :)

Takımın oyunu hakkında çok fazla yazıp çizmenin anlamı yok bence. Eğerki son atağı değerlendirseydik ve maçı kazansaydık kötü oyuna rağmen olacaktı. İstatistikler olsa aslında takımın ne kadar kötü olduğu oradada görünürdü düşüncesindeyim. Dee genel olarak oyuna katılamadı, Hüseyin Beşok sakat diye birşey söyleyemiyoruz, Britton Johnsen yeni daha takıma katkı sağlaması için zamana ihtiyacı var diyoruz. Aslında bunlar bana biraz bahane, kendimizi avutma gibi geliyor. Britton Johnsen çok net pozisyonları değerlendiremedi. Charles Gaines önce çok boş bir durumda smaç'ı kaçırdı arkasından tribünlere yabancı maddeleri geri fırlatınca hem kendini hem takımı yaktı. Eyüp Abi adamın sinirleri çelik değil demiş ancak o zaman tribünlerede kızamazsın abi oradak insanlarında sinirleri çelik değil. Şimdi kendini tribünde düşün GS-FB maçında atılan yabancı bir maddeyi Soloman üzerine doğru fırlatsın naparsın ? Bizler az çok tribünlere takılan adamlarız durumu görüyoruz. Voleybol maçında Ziraat Bankası oyuncusu maçı 2-2 ye getirince tribünlere hareket yapınca saha inen biz değilmiydik ? veya FB bayan maçında tribünlere hareket çeken FB oyuncunun hareketinden sonra ? Gaines'in sırtına geldi para tamam kabul illaki sinirlendi bir önceki smacında üzüntüsü var içinde ama bir anlık sinir nerelere getirdi maçı.

Adamlar bize faul yapmaktan hiç çekinmedi çünkü faullerde bilmiyorum ama %50 lerde attık sanırım. En kritik anlarda Hüseyin ve Hite kaçırdı. Hite 73-73 iken 73-75 yapsaydı ? Son 10sn de faul yapamıza gerek kalırmıydı ? Adamları dış şuta zorlardık ve attırmazdık. vs vs artık geçti biliyorum ne yazsak ne çizsek boş.

Tribünlere polisin müdahele etmemesi ilginçti. Aynı durum Ayhan Şahenk te olsa eminim hakemler direk içeri girerdi. Heleki bu GS-FB maçı ise koşarak içeri girer kendilerine ne yapmaları gerektiğini söylenecek telefonun yada emirlerin gelmesini beklerdi. Şimdi ne oldu ? Hiçbirşey neden ? Çünkü takım GALATASARAY ... etkisi yada yetkisi olmayan bir takım. Özhan Canaydın gibi bir başkan ve lise ananeleri ile yüklesen bir kulüp. Canaydın'a olan karşıtlığımı bilenler bilir. Bu ne alaka Canaydın diyenlerde çıkacaktır eminim. Ama sizce FB ye bütün branşlarda dokunamayan polis kendi spor branşlarının sorumlularının insiyatifi ilemi geride duruyorlar? Hayır heryerde bir Aziz Yıldırım korkusu var. Bizde ise sadece kapı arkalarında seçim kulisi yapan Galatasaraydan çok kendisini düşünen Özhan Canaydın var. Gaines ne kadar haatalı ve aldığı ceza o kadar doğru ise hakemler tribünleri boşaltmayarak bir okadar yanlış yaptılar. Tıpkı NTV deki uşaklar gibi sahadaki uşaklarda GS nin yenilmesini istediği için ses çıkarmadı.

Neyse olan oldu. Aslında şubenin taraftara sırt çevirmesinden dolayı tepkiliyim. Maçlara gitmeyi düşünmüyorum ama 26 Şubat 2008 Salı akşamı Ayhan Şahenk'te takımımın yanında olacağım.

Sn Önder Çiçekoğlu duyurunu bekliyoruz.

Herkesin şunu bilmesi lazım GS taraftarını şampiyonluk dışında hiçbir sonuç kolay kolay memnun etmez bu sene.Kimse 2 sene evvel kümede kalmaya oynadığımızı, Murat hocanın çok başarılı olduğunu söylemesin.Murat hoca zaten dibe vurmuş bi takım aldı.Yükselmesini herkes bekliyordu.Kaldı ki GS yönetimi hiç olmadığı kadar bu sezon yatırım yapmıştır.O çok eleştirdiğimiz Halil Üner de herhalde bu kadroyla düşmemeye oynamazdı.Kısaca şunu söylemek istiyorum Murat hocaya sevgimiz saygımız sonsuz.Ancak bu onu eleştirmeyeceğimiz anlamına gelmemeli.Bu kadar yatırım yapılan bir takım her maçında zorlanıyorsa burda bir sıkıntı var demektir.Bugün Hoca bazı maçlar da yaptığı gibi kötü giden 8 dk. 2 basket atabilmiş takımı izledi.Takımı içeri drive etmeden,top içeri geçmeden statik bir oyun yapısıyla tam da Ahmet Kandemir in istediği gibi oynattı,oynamasına göz yumdu!Murat hoca yı sadece geçmişte yaşanan skandal sonuçlardan (ki bunun en büyük nedeni bana göre yönetim ilgisizliğidir) dolayı eleştirmemek anlamsız.Murat Hoca çok çok başarılıysa bazılarının dediği gibi Ahmet Kandemir ne pekii?Dar bir bütçe ve kadroyla yaptığı işler ortada.Hem de sezon içerisinde en önemli oyuncularını kaybetmelerine ve yönetim zaaflarına rağmen.

Fark 9 sayı olduğunda geçtim kaloriferin yanına,dayadım sırtımı ümitsizce çömeldim öylece bakıyordum televizyona..Farkı kapatıp maça ortak olduğumuzda ne yapacağımı şaşırdım tabii.Evde yalnızlık bağırsan deli derler bağırmasan coşku içinde dolaşıp duruyor.Ancak maçı kaybetmemizle beraber bende kendimi kaybettim.Uzun süreden beri böyle olmamıştım.Yemin ediyorum ağlayacaktım..Ama o da çözüm değil ki..Maçı kazanacağımızı bilsem sabaha kadar ağlardım bari bir işe yarardı..Yaktın haftasonu keyfimi Dee Brown.. :( :(