TBL 22. Hafta | Darüşşafaka 67 - 61 Galatasaray CC

Re: Darüşşafaka - GALATASARAY 01.03 C.tesi 16.00

Malum zatı başka bir takımın başında görmek bile dayanılmaz bir zulüm benim için.Bizim oyunculara söverse,Murat hocaya tartışmalı bir pozisyon için masanın orada dalarsa filan hiç şaşırmam.Umarım girmez öyle gereksiz atraksiyonlara.
Umarım konsantre oluruz,zira pabuç pahalı.Öyle Cüneyt 2 şut sokar,Hüseyin ağırlığını koyarla filan küçük maçları kazanamıyoruz artık.Takım 2 periyot kassın,onlar da eğlensin biz de...

konu dışı yazıları ÖZEL MESAJ ile çözebilecek kapasitedeki insanlar olduğunuzu ben biliyorum.
siz de bilin.

ardadaşlar merhaba hepinize siteyi bayadır ziyaret ediyorum ama malesef hiç mesaj yazmak nasip olmamıştı inşallah darüşafakayı yenip yolumuza devam ederiz

dee brown ın bu macta oynayıp oynamayacağı konusunda bilgisi olan varmı

Artık Onur'un da dediği ibi pabuç pahalı. Eğer rakibimize karşı ciddiyetsiz oynarsak umulmayan şeyler olabilir. Nihayetinde başında Halil Üner olsada Daçka ile oynuyoruz... :) Onlarda artık kümede kalmak için son çırpınışlarına yapacaklar. O yüzden dikkatli olmalıyız ve maçı erken koparmalıyız...

halil üner de gökhan üçoklar gibi olmasın... :p şayet gökhan'ın bize karşı oynayıp kaybettiği bir maç hatırlayan var mı :p

deplasmanda hemofarm'ı yenip geldikten sonra alpella için ekmek kadayıfı olur filan dedim,kadayıf boğazımda kaldı. o yüzden maç bitmeden konuşmak istemiyorum bugün. kazanmak demek ilk 2 ye zıplamak demek,o açıdan ciddi oynayıp kazanmak lazım. bekliyoruz 16.00'yı.

Dacka maca Fırtına Gibi Girdi, Bizden Daha Cok istiyorlar 6-0 Gerideyiz . . . Hic Bi Attıgımız Girmiyor :oops:

Salonun boş olma nedeni Galatasaray taraftarına ayrılan bölümün bilet fiyatının 30 YTL olması.

5.30 dakika boyunca 0 sayı attık skor 13-0 oldu Murat Özyar molayı anca aldı..İlginç bi tercih..Daha erken alınmalıydı mola..

ntvsporu nasil izliyebilirim

ben avrupadanim netten frekans aldim ama olmadi :?