TBL 25. Hafta | Fenerbahçe Ülker 76 - 72 Galatasaray CC

Re: F.Ülker- GALATASARAYIMIZ 26.03.2008 / 21:00

Benim bildiğim küçük apentis rahatsızlanmalarında ve operasyonlarında hastalar çok çabuk ayağa kalkar. Çünkü bir yakınımda böyle bir operasyon geçirmişdi. İnşallah maçda oynar hiçbir kaynakda maçda oyanamıyacak diye birşey geçmiyor inşallah oynar.

mustafakaya' Alıntı:
Benim bildiğim küçük apentis rahatsızlanmalarında ve operasyonlarında hastalar çok çabuk ayağa kalkar. Çünkü bir yakınımda böyle bir operasyon geçirmişdi. İnşallah maçda oynar hiçbir kaynakda maçda oyanamıyacak diye birşey geçmiyor inşallah oynar.
çok zor hatta mucize tamam basit bi ameliyat ama sonuçta ameliyat bırak maçta oynamayı ilk 2 gün yürümekte bile güçlük çeker

Ahmet Kıraklı' Alıntı:
mustafakaya' Alıntı:
çok zor hatta mucize tamam basit bi ameliyat ama sonuçta ameliyat bırak maçta oynamayı ilk 2 gün yürümekte bile güçlük çeker
Abartma bence operasyonu dün gece saatlerinde geçirdi haber bugün yazıldığında hastanede sadece tedbirden dolayı tutulduğuna göre bu saatlerde taburcu olabilir. Bu saatlerde taburcu olursa önünde kos koca bir 24 saat var benim bildiğim Hüseyin oynamak ister ama Murat Hoca da oynatmayabilir sağlık durumuda el vermeyebilir !

Hüseyin'e geçmiş olsun.

Ama bu kadar erken havlu atılmasın. Galatasaray bu sağı solu hiç belli olmaz, hiç bir maçıda maç başlamadan kaybetmez.

mustafakaya' Alıntı:
Ahmet Kıraklı' Alıntı:
mustafakaya' Alıntı:
Abartma bence operasyonu dün gece saatlerinde geçirdi haber bugün yazıldığında hastanede sadece tedbirden dolayı tutulduğuna göre bu saatlerde taburcu olabilir. Bu saatlerde taburcu olursa önünde kos koca bir 24 saat var benim bildiğim Hüseyin oynamak ister ama Murat Hoca da oynatmayabilir sağlık durumuda el vermeyebilir !
tamam mustafa senin dediğin gibi olsun inşallah oynar :)

Hatırladığım kadarıyla NBA'de Grant Hill ve Andris Biedrins apandisit ameliyatı oldular.
İki oyuncuda 2 hafta takımlarından uzak kaldılar.
Umarım bizim açımızdan böyle birşey olmaz..

gerçekten inanılmaz ya. nedir bu sakatlık belası sezon başından beri yahu! insan çıldırma noktasına geliyor valla..geçmiş olsun diliyorum ama bu kötü oldu işte..ilk maçı adeta azarlaya azarlaya almıştı Hüseyin,büyük kayıp,umarım çabuk döner...Kaan Kural'a haksızlık etmeyelim beyler,tamam biraz abarttı ama maçın favorisi fb zaten. kendisi çok samimi ve dürüst bir insandır,kimseye yaranmaya çalıştığını filan da düşünmüyorum..ne düşünüyorsa onu söylüyor,sadece bazen biraz fazla heyecanlanıyor :?

Hüseyin'siz bu maci alamayiz. Fatih Solak ilk 5 baslamali ve mümkün oldugunca sahada kalmali. eger Murat hoca bu maci Owens ve Gaines ile götürmeye calisirsa denize dökülürüz. Adamlarda 4 tane 2,10 boyunda Pivot var. Fatih ve Cemal ile 5 numara degisimli oynanmali. baska care yok. ama kazanma umudum yok acikcasi.

hüseyinsiz işimiz çok zor ama biz zoru başarabilecek bi takımız..umudumuz bitmediği sürece yaşarız..arkadaşlar umudunuzu yitirmeyin bu maçı alıcağız...

en az 2 ay oynamaz bence bu oyuncuyada bagli huseyinin yasida ortada sansizlik pesimizi birakmiyor saha kapama cezasi aliyoruz ne alaka anlamadim hakemlerden zaten isyanlardayiz kufurden saha kapama cezasi hangi ulkede verilmis bu kadar sacmalik olmaz bjk belediye macina 4.5 milyar ceza ki macta bi sahaya inmediler bizim macta kufur dogru duzgun duyulmadi saha kapama ne gusel istanbul beeeeeee

hüseyine büyük geçmiş olsun..bence onun yokluğu çok önemli değil..son 4 maçtır takımımızın en zayıf performansını gösteren oyuncu idi..galip gelmesek kesinlikle büyük tepki doğardı.

hüseyinin oynaması söz konusu bile olamaz.. bahsettiğiniz ameliyat diş çektirme gibi bir şey değil.. bağırsağın bir kısmı iltihaplanıyor ve açılıp o parça alınıyor..istediği kadar iyi geçsin.. hüseyin maçı ancak evde ayaklarını uzatıp izler..bu konuda çok iddaalı değilim ama torinoya yetişsin başka bir şey istemiyorum diyeceğim.. 3-5 günde ayağa bile kalkamaz.. profesyonel bir sporcudan bahsediyoruz..

bütün yıl hüseyinin yedeklenmesini konuştuk..olmadı..hüseyinsiz uzun haftalar oynadık.. murat özyer e veryansın etmek istemiyorum ama sonuç ortada.. bu akşam cemal ve fatihi izlemeye hazır olun.. bakalım neler olacak.. en kritik zamanımızda yine sakat, yine eksik var.. hem de yedekleyemedimiz tek oyuncumuz.. moral sıfır..

çok önemli 2 maçta zaten oynamadı(efes,bjk)bir önemli maç daha bundada yok hemde en önemli en çok sıkıntı çektiğimiz mevkiide.Owens ve gaines orayı kapatamaz öünkü ömer,oğuz,vidmar hepsi onlardan uzun.Cemal ve fatihte hazır değil.Moralim çok bozuldu gerçekten.Bari 11 sayının altında yenilsek te konuşucak lafımız olsa

Seckin Hasseli' Alıntı:
en az 2 ay oynamaz bence bu oyuncuyada bagli huseyinin yasida ortada sansizlik pesimizi birakmiyor saha kapama cezasi aliyoruz ne alaka anlamadim hakemlerden zaten isyanlardayiz kufurden saha kapama cezasi hangi ulkede verilmis bu kadar sacmalik olmaz bjk belediye macina 4.5 milyar ceza ki macta bi sahaya inmediler bizim macta kufur dogru duzgun duyulmadi saha kapama ne gusel istanbul beeeeeee
Ben seyircisiz oynama cezası diye duymuştum :shock: :( Nasıl olur ya küfürden nasıl sahamızı kapatırlar. Sahaya bi ton yabancı madde atılmıştı gene seyircicisiz oynama vermişlerdi. Küfürden saha kapatma nerede görülmüş? Rezalet artık yuh!

Bu maçi niye NTV vermiyor ki? Ne guzel seyrediyorduk, NTVspor çikti basimiza !

Arkadaşlar hüseyin en az 15 gün dinlendirilecekmiş anlaşılan feneri geçin torinoda bile yokmuş çok kötü umarım erken kalkar ayağa ve bizi yalnız bırakmaz bu önemli maçlar öncesi...

HAYDİ ASLANLAR HÜSEYİN İÇİN OYNAYIN!!!!

bu yıl bilmem de gelecek yıl kesinlikle iyi bir 5 numara almalıyız..hüseyin müzmin sakat,serkan erdoğan yada lincoln gibi..hüseyinin ipi ile kuyuya iinilmez..torinoda da yok.. şu an kesinlikle nedim dalı almalıyız..bana kalırsa hüseyin sezonu kapattı.