TBL 25. Hafta | Fenerbahçe Ülker 76 - 72 Galatasaray CC

Re: F.Ülker: 76 - GALATASARAYIMIZ: 72

ahmet arslan' Alıntı:
fb tv'de taraflı maç anlatımı yapılması, fb lehine faul verilmedi gerekçesiyle çıldırılması filan olmuştu. sinir olmakla beraber bu duruma bir 'anlam' vermiştik. ama bu akşam ntvspor'da aynen şu ifadelerin maç anlatımında telaffuz edilmesi ayıbın da ötesinde birşey oldu: "Cüneyt Allahtan pas gösterdi yoksa 3 atış olurdu, İlk yarıyı önde kapattık, Dee Brown'a şut attırmayalım"

Yok artık ?

İlk yarıyı önde kapattık falan dememiştir ? Dedi mi ?

Sinan Soysal' Alıntı:
[quote="Sinan Tekin":44mcfk55]cemal nalga sakatmı?
Britton Jhonsen Cok Formda O yüzden Oynamıyor :)[/quote:44mcfk55]
:kop :kop :kop :kop :kop :kop valla çok doğru bu halde bile güldürdün bizi

bu arad ben maçtaydım ve sakallıoğlunun ne anlattığını bilmiyorum ama maç sonunda kulaklığını çıkarıp fenerlilerle el çakışmış ve bayaa bayaa sevinmiştir haberiniz olsun yani

Yusuf Ertan' Alıntı:
[quote="Sinan Soysal":3i0rg46f][quote="Sinan Tekin":3i0rg46f]cemal nalga sakatmı?
Britton Jhonsen Cok Formda O yüzden Oynamıyor :)[/quote:3i0rg46f]
:kop :kop :kop :kop :kop :kop valla çok doğru bu halde bile güldürdün bizi[/quote:3i0rg46f]

gülmekten yarıldım cidden bu hallede güldük ya :p :p

Eser Atalay' Alıntı:
arkadaşımın ntv ye gönderdiği bi mail biraz fazla sinirli ama güzel olmuş yok artık bu sakallıoğlu denilen zevat ile bayülgen denilen dangoz sınırları açtılar artık onları ilk gs maçında iyi şeyler beklemiyor.......
.MİŞTE NEFRET MAİLİ :)OSMAN SENİ ÇEVİK KUVVET KORUSUN ARTIK :)
siz ne kadar aşşağılık bi yayın grubusunuz ki daha önce efendice yazdığımız uyarı ve yazılara cevap bile vermiyorsunuz bu akşamı ntvspor denen kanalınızdan ne boktan bi kanalsa aradım kendi sitesinde bize ulaşın bölümü bile yok... yayınladığınız gs fb basket maçındaki osman sakallıoğlu denilen yaratık maçın içine ettiğini göremiyorsunuz..burdan son kez uyarıyorum osman sakallıoğlu nve ihsan bayülgen denilen zevatlar bundan sonraki gs maçına gelmesinle vae onlara iletin bundan sonraki gs maçında görecekleri muamele ye kendilerini alıştırsınlar
siz terbiyesizseniz biz sizden daha terbiyesiz olabiliriz...
sakallıoğlu ve bayülgen i ayhan şahenke bekliyoruz

niye osman taraflı mı maç anlatıyor benimde haberim olsun dikkat edemedim maç heyacanından :)

maç hakkında yorum yapmak istemiyorum ama tek birşey sölemedende edemicem son topu çok kötü kullandık bunun tek sorumlusu murat hocadır genede olağan üstü işler yaptık...benim değinmek istediğim nokta şu maçı anlatan ve yorumcuya... bu kadar yanlı bi yorumu anca fbtvde yaparlar solomonu anlamsız yere efsaneleştirmeye çalışıyolar maçı çok kötü oynamışta konsantre olamadıda felan hem dee yi çok iyi savundu hemde çok kötü oynadı sonrada dee maçı çeviriyo diyosun hemde dee hakkında tek bir şey sölemeyip solomon maçta deil gibi abuk subuk söylemlerde bulunuyosun yazıklar olsun ihsan bayulgene e normaldir ferit şahengin gurubunda çalışırsan hayali kahramanlar yaratmak için birilerine yaltaklık yapman lazım... şu kadar sölüyorum dee kesinlikle kalmalı avrupa basketboluna alıştıkça dee türkiyenin bir efsanesi olabilir.çok iyi bi 5 numara bu takımı uçurur...

Fırat Aydın' Alıntı:
[quote="Sinan Tekin":3qz6uuaa]cemal nalga sakatmı?

Cemal Nalga mı oynasaydı :) Abi yapmayın ne olursunuz yapmayın ! Murat Kaya ve Cemal Nalga farkı 20 sayıya çıkarıyor ondan sonra Cenk Tufan Cüneyt Hüseyin Owens Gaines farkı kapatmaya çalışıyor. Yani bunu hala göremediniz mi ? İnanamıyorum.[/quote:3qz6uuaa]
Hüseyinsiz bir maçta 5 numarada Fatih ile Cemal dönüşümlü oynamalıdı,çünkü bu 2 oyunccu hem kalım hemde karşı takımın pota altını yıpratıyor,zaten Fatih grmeden önce karşı takımın pivotlarının fiziklerini kullanarak neler yaptığını gördük.

arkadaşlar ntv ye hepimiz beykoz maçını yayınlamaları için mail atalım ve orda osman ve ihsana tepkimizi koyalım.osman ihsan elele osman ihsan elele hep beraber tribüne(ayhan şahenke) :)

bu oluşumun sebebi özhan canaydındır...öteki dünyada iki elim yakanda özhan canaydın bu belayı bu pisliklerin götünün kaldırılmasına hep sen izin verdin bu pislikleri temizlemekte boynumun borcudur tüm galatasaraylı abilerim ve kardeşlerim gibi..........türk basını diye bişey kalmadı şimdi anlıyorum fene... dergisi neden satılmıyo satılmaz tabi hepsi birer fener dergisi olmuş.

ahmet arslan' Alıntı:
fb tv'de taraflı maç anlatımı yapılması, fb lehine faul verilmedi gerekçesiyle çıldırılması filan olmuştu. sinir olmakla beraber bu duruma bir 'anlam' vermiştik. ama bu akşam ntvspor'da aynen şu ifadelerin maç anlatımında telaffuz edilmesi ayıbın da ötesinde birşey oldu: "Cüneyt Allahtan pas gösterdi yoksa 3 atış olurdu, İlk yarıyı önde kapattık, Dee Brown'a şut attırmayalım"

Aynen bende bazen dikkat ettim özellikle "cüneyt allahtan pas gösterdi dedi" ihsan osaman da her fener baskettinden sonra yerinde duramıyodu bizimklierde ise uykusu gelimiş gibi bi hali vardı kaan kural murat murathaoğlu hatta yiğiter uluğ nerlerdesiniz bunlara kaldık....

Arkadaşlar salondan şimdi geldim vede dehşet içindeyim, Aziz Yıldırım resmen basketbolu bitirmiş.
Federasyon yetkililerine bile emirler yağdırdı maç boyunca, yetmedi önünde saha içinde oturan taraftar görünümlü tetikçilerini devreye soktu kısaca kendimi zafere kaçış filminde gibi hissettim.
Hakemler kendilerine ana avrat söven Mirsadı gözlerinin önünde Cenk Akyola tekme attığı halde atamadılar.
Nedim Karakaşında Remzi Dilsizine hepsi hakemlere hakaretler yağdırdılar resmen acıdım 3 tane hakem görünümlü zavallıya.
Turgay Demirel senin yatacak yerin yok yalnızca kendini değil bütün basket camiasını Aziz den korkan insanlar topluluğu haline getirmişsin, A.Polat artık bu işlere el atmalı yoksa satılmış ligin kuklası olmaktan başka hiç bir rolümüz olamayacak.
Maça gelince aslanlar gibi çıktık aslanlar gibi oynadık artık güçlü bir takımımız olduğunu herkes kabul edip acımasız eleştirilere bir son versin takımımıza destek olsun.

Son not basın toplantısına girdiğimizde bizi çıkarmak isteyen fb li yöneticiye ben gsbasket.org dan geliyorum bizi çıkaramazsın dediğimde haaaaa demesini görmeliydiniz!

Ne kadar büyük takım olduğumuzu görebildiniz mi?

Ben Fener-Ülker'i yenmek pek mümkün değildir çıkmasınlar karşımıza derken ne demek istediğimi anladınız mı?

Helal olsun bu oyunculara hepsini eşşek gibi sırtımda taşımaya razıyım böyle oynasınlar yeter.

Belki bir maç kaybettik ama o kadar çok şey kazandık ki.

Belki gün gelecek Fener-Ülker bizi eleyecek ama naıl elediği hep içimizde kalacak.

Ve size bildiğiniz birşeyi söyleyeyim.

Maç sonu tüm Fener-Ülker taraftarı salondan üzgün çıktılar.

Neden?

Çünkü bir takım yenilirken bile yenildiği takımı sahada ezmesini bildiğini anladılar hele ki bu Galatasay olunca daha da dokundu onlara.

He bu arada bu maçta sadece 1 anonst yaptıran ve onu da zorda kaldığı için yaptıran o leylek kafalı tetikçiye de selam olsun.

Beykoz maçına Osman Sakallıoğlu ve İhsan Bayülken gelirse eğer..

Onlara ana-bacı,ana-avrat sövmeyen bizden değildir !!

Şerefsizler..

Ayhan Şahenk'te organize olalım ve hep beraber tepkimizi gösterelim arkadaşlar..

Onur Çanka' Alıntı:
[quote="Fırat Aydın":wyav2l1t][quote="Sinan Tekin":wyav2l1t]cemal nalga sakatmı?

Cemal Nalga mı oynasaydı :) Abi yapmayın ne olursunuz yapmayın ! Murat Kaya ve Cemal Nalga farkı 20 sayıya çıkarıyor ondan sonra Cenk Tufan Cüneyt Hüseyin Owens Gaines farkı kapatmaya çalışıyor. Yani bunu hala göremediniz mi ? İnanamıyorum.[/quote:wyav2l1t]
Hüseyinsiz bir maçta 5 numarada Fatih ile Cemal dönüşümlü oynamalıdı,çünkü bu 2 oyunccu hem kalım hemde karşı takımın pota altını yıpratıyor,zaten Fatih grmeden önce karşı takımın pivotlarının fiziklerini kullanarak neler yaptığını gördük.[/quote:wyav2l1t]

Cemal kalınlığını uzunluğunu kullansa eyvallah ama Cemal Nalga ribaundlarda sıçramaya dahi tenezzül etmiyor çoğu zaman.Gaines Owens tercihimdir (ki Cemal'le aralarındaki boy farkı nedir ?)

Ahmet Kıraklı' Alıntı:
ben bu ihsanı beşiktaşlı bilirdim ama demekki öyle deil sadece galatasaray düşmanı bu adam
haklısın kendisi bir dönem bjkde murat didinin yardımcı kocluğunu yaptı...söz konusu para olunca bu zavallılar gs düşmanlığını kusması gerekiyo tam tersi bi durum o televizyondan kovulma sebebidir.

ben murat kosava'yı çok ama çok özledim bu aralarda en çok tuttuğum spiker sky türkteki mustafa soy adı aklıma gelmedi o tabi yalnız el maçlarını sunduğu için diğer maçlarda nasıl bir tutum sergiliyeceği meçhuldur