TBL 26. Hafta | Galatasaray CC 81 - 75 Mersin BŞB

Re: TBL 26.Hafta GALATASARAY - Mersin BŞB

Emre Doğan' Alıntı:
[quote="Faruk Kılıç":k4y0kd0f]istanbulda yaşayan ve kendine galatasaraylı diyen herkesin gitmesi gereken maç

Ya hocam ben şu İstanbuldayım ve kendime Galatasaraylıyım da diyorum ama bu maça gidemiyorum. Şimdi ben GSli olmaktan çıkıyor muyum yaa ? Allahaşkına şu forumda böyle saçma ifadeler kullanılmasın ya. :?[/quote:k4y0kd0f]

arkadaşım eksik bi ibare kullanmışım kusuruma bakma ama maça gitmeye teşvik etmeye çalışıyorum

İnanıyorum sizlere aslanlar!.
Önce play off sonra şampiyonluk!.
Edit:O kadar telekom maçı gördüm Ankara'da uleb4. olduk o sezon 3 maç yaptık Ankara'da kazanamadık.. Bu takım yıllardır Ankara'da telekomu yenememe durumumuzu bile değiştirir!.
Önce Mersin'e sonra Ankarada telekoma ;)

Hepinize ilginiz için çok teşekkür ederim gebzede okudugum; yogunluk, yorgunluk ve yolun uzaklığı nedeniyle abdi ipekçiye gidemiyordum ama bu maç için değer.
İnşallah yarın 2/2 yapacağız!

Recep Fatih Sarımeşe' Alıntı:
[quote="Bedirhan Küçük":qc98o4w5]merhabalar yarın inşallah bende orada olacağım fakat küçük bir sorun var ben pendikte yaşıyorum abdi ipekçi çok ters yerde oraya nasıl gidebilirim yardımcı olabilirseniz cok memnun olacagım.

Ben bilmiyorum fakat uplamak için alıntıladım.Bilen birisi varsa yardım etse ?

Zevkli maç olur , kazanırız.[/quote:qc98o4w5]

Metrobüs en akılcı yol. Metrobüsle Edirnekapı, Edirnekapı'dan yine metrobüs aktarmasıyla Topkapı Cevizlibağ ve oradan bi minibüsle salonun önündesin kardeşim. Gelin gelin..

Sefa Kadakal' Alıntı:
İnanıyorum sizlere aslanlar!.
Önce play off sonra şampiyonluk!.
Edit:O kadar telekom maçı gördüm Ankara'da uleb4. olduk o sezon 3 maç yaptık Ankara'da kazanamadık.. Bu takım yıllardır Ankara'da telekomu yenememe durumumuzu bile değiştirir!.
Önce Mersin'e sonra Ankarada telekoma ;)
Olur Sefa, o da olur. Hele bir Mersin'i geçelim de...

Metrobüse binersen daha rahat gidersin.Bayrampaşa-Maltepe durağından sonraki durak topkapı orda in üst geçitten sağ tarafa doğru ilerle orada yolun kenarında minübüsler salona gidiyor.

Re: TBL 26.Hafta GALATASARAY - Mersin BŞB (Canlı)

Asım-Fatih pota altı mücadelesi olacak. Bizim mümkün oldukça hızlı hücumlardan sayı bulmamız lazım. Rakibe göre diğer 4 oyuncumuz oldukça hızlı. Fatih savunma ribaundu alıp hızlı bir şekilde Darius'u bulmalı. Sonrasında gelsin alkışlar ...

Beyler link yokmu?

Link varmı ?

Teşekkürler