TBL 28. Hafta | Fenerbahçe Ülker 89 - 62 Galatasaray CC

Re: Fb Ülker-GALATASARAY (Canlı)

tamam abilerimiz en büyük Galatasaraylı sizsiniz, zaten bizim basket bilgimiz sıfır, bizim işimiz belli olmaz biz bugün fenerliyiz yarın GS yendimi yine Galatasraylı oluruz :oops: :oops:

siz kafanızı bizimle yormayın siz en büyüksünüz ;)

Allah senden razi olsun DEJAN MILOJEVIC! Bu adami sen 20 kusur dakika kenarda unut sonra sampiyonlugu cok istiyorum hayal ediyorum de..Yaziklar olsun.

Bi tek Gravese üzüldüm ve üzülüyorum tek başına çırpınıyor.Maçı alsakta hiçbişey demişmicek düşündüklerimde bu takımdan hiçbişey olmaz!Casa yenilgisinden sonra söylemiştim yazmıcam diye ama dayanamadım artık yeter.Fenerlilerde bütün sezon oturdukları yerden izliyolar maçları belkide izlemiyolar derbilerde salonu doldurup özenti gösteriler yapıyorlar(?) ilginç.Maçı anlatana zaten bişey demiyorum

emel dizili' Alıntı:
[quote="ugur demir":25zfz74r]ya biktim artik surekli yenilmekten bu mactan umudum kalmadi insallah yarin bayanlarimiz fenere fark atar insallah
fener maçlarının genel psikolojisi :roll:[/quote:25zfz74r]
ne olur bu psikoloji yi cozsunler

Gerçekten çok üzülüyorum,klavyeyi kırmak üzereyim.Ama artık yeter her branşta Fenere yenilgi yenilgi.Bu kadar da olmaz ki.Anlıyamıyorum yaaa.Bizim içimizde ki kazanma hırsının yarısı yok hiç birinde.Artık fenerli arkadaşlarımın yüzüne bakıcak,onlara galatasarayımızı savunacak yüzüm kalmadı.Haklısınız deyip geçiyorum.Ne diyelim.Armayı bu hallere düşürenler utansın...

evet beyler ligi 4.bitirmeye hazırmısınız.yarı finale cıkarsak şayet yine elenmeye hazırmısınızzzzz

Rasim falan süre aldı , fantazi yapıyorlar delirmemek elde değil .

yani efesin süpüreceği şu oyunla garanti.bu mac baslamadan umudum vardı o maclarda baslamadan umudum yok arada cok fark var

Eğer kalan haftalarda Fener bir mağlubiyet alırsa ve biz maçlarımızı kazanırsak 3. olurduk ama...

fark aldı basını gidiyor 89 62 oldu belki fener 1 macını kaybeder ama biz tüm maclarımı kazanabilir miyiz ?