TBL 28. Hafta | Fenerbahçe Ülker 89 - 62 Galatasaray CC

Re: TBL 28. Hafta | FbÜlker - Galatasaray

Solomon'un oyununa oyun bilgisine saygı duyuyorum.Kral lakabınıda Türkiye'de hak ediyor.Ama sporcu kişiliği gözümde 0

Bu maç hakkında ne yazsak boş.Maçda büyük farkta yiyebiliriz,yüksek skorlu olarakda kazanabiliriz.GS-FB derbilerini önceden şu takım kazanacak şeklinde tahmin edenler genelde yanılıyorlar.Kazanmamız çok şeyi değiştirebilir,umarım kazanırız.

Rakip seyirci alınsa ne güzel olur .... Alışık oldukları sessizliklerine gömsek orda ...

Bu maçı almaktan başka birşey istemiyorum.Bütün dallarda FB'ye yenildik artık kusasım geldi bir kerede yenelim şu adamları.Büyük ihtimal Fenerli arkadaşlarımla beraber maça gideceğim onların yanındada madara olmak istemiyorum.

Maç yayını hakkında bilgisi olan varmı.SkyTürk'te yayın yoksa internet üzerinden izleme imkanımız varmı ?

A.Çağlar TORUN' Alıntı:
Spormax'den yayınlanacak maç.

İlgi&bilgi.

çağlar selam.. konuyla çok alakası yok ama blogunu ilgiyle takip ediyorum. aceto balsamico ile her gün mutlaka baktığım bloglardan biri. tebrik ederim.. konu dışına çıktığım için de özür dilerim.. durun toparlayayım;

ha evet maçı spormax veriyor.. tüm digiturk abonelerine ve uydu üzerinden şifresiz :)

Emre Yuksel' Alıntı:
[quote="A.Çağlar TORUN":1gp3duk2]Spormax'den yayınlanacak maç.

İlgi&bilgi.

çağlar selam.. konuyla çok alakası yok ama blogunu ilgiyle takip ediyorum. aceto balsamico ile her gün mutlaka baktığım bloglardan biri. tebrik ederim.. konu dışına çıktığım için de özür dilerim.. durun toparlayayım;

ha evet maçı spormax veriyor.. tüm digiturk abonelerine ve uydu üzerinden şifresiz :)[/quote:1gp3duk2]
uydu üzerinden şifresiz mi cidden ya
o zaman boşu boşuna odama kadar gidip digiturku açmayayım
salonda dsmartta ya da oturma odasında uydudan seyredeyim

ben en cok Gordan Grıcekten korkuyorum ne kadar formsuz olsalarda Gordan Gricek gibi Milan Gurovic gibi oyuncular her an sahne alabilir bu arada Can abi sendede hersey varmıs :p odanda Digiturk oturma odasında uydu salonda d smart :p

Okan DAMGACI' Alıntı:
ben en cok Gordan Grıcekten korkuyorum ne kadar formsuz olsalarda Gordan Gricek gibi Milan Gurovic gibi oyuncular her an sahne alabilir bu arada Can abi sendede hersey varmıs :p odanda Digiturk oturma odasında uydu salonda d smart :p
herşey Galatasarayımın maçlarını izlemek için dsmarttan uefayı izliyoduk kursağımızda kaldı spormax malumunuz.Lig tv dende lig maçlarını takip ediyorum.Digiturkun benim için diğer önemi Nba Tv nba maçlarını izlemek için aldım onu.Uydunun bir işlevi yok onda da annem aşkı memnu falan izliyor

A.Çağlar TORUN' Alıntı:
Spormax'den yayınlanacak maç.

İlgi&bilgi.

Zaten baska hangi kanaldan yayinlanabilir ki?Sonra cikarlar paylacolar(turgay demirel ve tayfasi) turk basketbolunda neden seyirci sayisi az vs derler..Bunlar boyle sifreli kanallara gectikce her sporda,millet nerede beles oraya yerles usulu islerini halledecektir ve halletmelidir de..

Emre Yuksel' Alıntı:
[quote="A.Çağlar TORUN":5gp0arxn]Spormax'den yayınlanacak maç.

İlgi&bilgi.

ha evet maçı spormax veriyor.. tüm digiturk abonelerine ve uydu üzerinden şifresiz :)[/quote:5gp0arxn]

nasıl yani abi? ben şimdi digitürk abonesi degilim ama uydum var,maç saati açılır mı?

Samet Kandemir' Alıntı:
[quote="Onur Karakuzu":hvxee201]hayır açılmıyor digiturk abonesi değilsen

teşekkürler.. desenize yine kahve yolları Samet'e görünüyor diye...[/quote:hvxee201]

1, devredeki maçı kahvede 4 fenerli arasında izlemiştim, hüso her sayı attığında ayağa fırlıyordum, çok güzel olmuştu.

ama bu maçı lise tayfasıyla izleyeceğim inşallah yeneriz, yoksa cuma gecesi 7 suratı asık adamla sabahı çıkaramayız, tayfa dağılır :)