TBL 3. Hafta | Banvit 86 - 95 Galatasaray CC

Re: TBL 3.HAFTA | Bandırma Banvit-Galatasaray C.C.

Kahrolsun BANVİT piliçlere özürgürlük:

Zor maç evinde çok daha sert savunma yapıyorlar.Tek zaafları bir tek adamın eline bakıyorlar,bu sorunu çözersek sıkıntı yok yalnız graves bu maç atmaktan çok attırmamayı düşünmeli.Yoksa canımızı yakarlar,hele marshall savunursa çok büyük sıkıntı yaşarız.

Crispin.. Aman dikkat..
Adam EFES'i 32'ledi bizide şamar oğlanına çevirmesin..
Efes gibi Dream Team kalitesinde bir takımı +20 ile geri yolladı Banvit unutulmasın..
Çok zor bir deplasman olacak her zamanki gibi..
Kazanırsak takım müthiş bir ivme yakalar ve bundan sonrası gelir.

Cemal Nalga'dan geçen maçtaki katkıyı hatta daha fazlasını bekliyorum..

Banvit potansiyelli ama kariyerinde belli bir sıçrama yapamamış adamlarla dolu.Düşününce sadece bir adama bağlı olmadığını anlıyoruz.Eğer bu potansiyelli oyunculardan bir kaçı bize karşı iyi oynarsa zor durumda kalabiliriz.Geçen sene Ümit Sonkol iyi oynamıştı,Yunus sayı olarak olmasada extra işler yapmıştı.Takım olarak istediğimiz oyunu 25 dakikalara yayarsak kazanmamız kolay olabilir.

Arda Öztürk' Alıntı:
Banvit potansiyelli ama kariyerinde belli bir sıçrama yapamamış adamlarla dolu.Düşününce sadece bir adama bağlı olmadığını anlıyoruz.Eğer bu potansiyelli oyunculardan bir kaçı bize karşı iyi oynarsa zor durumda kalabiliriz.Geçen sene Ümit Sonkol iyi oynamıştı,Yunus sayı olarak olmasada extra işler yapmıştı.Takım olarak istediğimiz oyunu 25 dakikalara yayarsak kazanmamız kolay olabilir.

Bende senin gibi düşünüyorum Arda.Takım defansif anlamda hareketli ve canlı kalmalı.Elbette 5 oyuncuyuda aynı tutamayız ama en azından takım olarak oynamalarını engellersek özeriz onları varsın gelsin crispin tek başına 40 sayı atsın.

yeneriz bu takımı. yarın tribünde çok güzel olacak. izleyebilen izlesin.

Tunca ben seni Karabük ve Adana diye duymuştum da bu sefer de Balıkesir yazıyor. Maşallah dolaşıyorsun her yeri :)

ahahaha valla haklısın Kerem.

aslen bildiğiniz üzere Adanalıyım. şu sıra Balıkesirdeyim ama. yarında güzel bir organizasyonla geliyoruz kısmetse.. nerede olduğumuzda önemli değil aslında. Arma nerdeyse oradayız. 8)

Haydi Cimbom 3/3 için Arman İçin, Forman için ve bizim için bir galibiyet daha...

Geliyoruz!

Bandırmalı kardeşlerimize destek olmak için!

Banvit - Galatasaray Cafe Crown
Salon: Kara Ali Acar (Bandırma)
Tarih: 31 Ekim 2008 Cuma / Saat: 18.30
Hakemler: Recep Ankaralı, Elif İnci, Altuğ Köselerli

Canlı Yayın
TV: SporMax (Digiturk 78. kanal)
Maç yayını, Ekonomik paketten başlayarak tüm Digiturk abonelerine açık

Kaynak:Galatasaray.org.

Spormax yayınlıyor cok sevindim en azından bu sezon 3/3 tüm maclarını izlemiş olacam keske hep sky türk verse herkes izlese ama mümkün degil olsun bunada razıyız.

arkadaşlar tbl sitesinde canlı anlatım vardı onun linkini yollayabilir misiniz yada var mı devam ediyor mu bu anlatım ??