TBL 3. Hafta | Galatasaray CC 98 - 89 Erdemir (Ceza nedeniyle 0-20)

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Galatasaray-Erdemirspor (Canlı)

D-wash a$ka geldi.. :)

98-89 galip geldik.darius süper oynadı.arkadaslar cemal ikinci yarı kaç dk oynadı acaba.5dk oynadı gibi.

Tufan sakat mı Evren neden o kadar az süre aldı maç içinde sakatlandı mı bilgisi olan var mı ?

erdemiri tebrik etmek lazm geçen hafta feneri bu haftada bizi ellerinden kaçırdı

Yabancı oyuncularımızla galip geldik. Bir de Camali unutmamak lazım, yerlilerin en iyisiydi.

Merak ettigim birkaç konu var. Murat kaya'ya neden bu kadar sabır gösterildi, inadına sahada tutuldu? Evren neden bu kadar az süre aldı, bir sakatlığı mı vardı? Tufan yine aynı şekilde neden hiç süre almadı, sakat mıydı?

Wash mükemmel oynadı, Wilk konusunda da ona haksızlık etmişim. Ön yargılı bakmışım, müthiş maç oynadı. Jasa da az ve öz attı. Yerlilerin biraz daha dikkatli ve iyi oynamaları lazım. Tebrikler Cimbomum.

Re: Galatasaray'ımız-Erdemir

Murat artık takıma zarar vermeye başladı.Wikinson ve Darius güzel oynadı.Şu Simas'ın üzerine set çizsek yada ona pozisyon hazırlasak ne güzel olacak.Ben maçı bukadar zora sokan Murat'ın maçın başlarındaki saçma üçlükleriydi.

Anlaşılan bu sene çok kolay gördüğümüz maçları bile böyle sıkıntılı bir şekilde kazanacağız.. Ben hiç birşey beklemiyorum bu sene.. İnşallah yanılırım..

Diğer konuda yazdığım mesaj;

Yabancı oyuncularımızla galip geldik. Bir de Camali unutmamak lazım, yerlilerin en iyisiydi.

Merak ettigim birkaç konu var. Murat kaya'ya neden bu kadar sabır gösterildi, inadına sahada tutuldu? Evren neden bu kadar az süre aldı, bir sakatlığı mı vardı? Tufan yine aynı şekilde neden hiç süre almadı, sakat mıydı?

Wash mükemmel oynadı, Wilk konusunda da ona haksızlık etmişim. Ön yargılı bakmışım, müthiş maç oynadı. Jasa da az ve öz attı. Yerlilerin biraz daha dikkatli ve iyi oynamaları lazım. Tebrikler Cimbomum.

Bu macin fazla yorumu yok aslinda 2 takimda gercekten guzel mucadele etti biz kadromuzu jasaitis disinda iyi kullaniyoruz bunu cok net goruyorum, veyseli biraz durdurabilseydik mac onceden kopabilirdi, bu macla ilgili anlamadigim 2 nokta var...

1-) jasaitis gibi bir oyun kurucuya bence fazla sorumluluk vermiyoruz, adam buldugu pozisyonlari iyi degerlendiriyor sonucta jasaitis ama onun uzerinden fazla oyun oynamiyoruz...

2-) macin son hucumunda neden eli en sicak oyuncumuz washington yedekti ve jasaitisi degilde cani kullandik anlayamadim...

Takım iyi yolda...
Bugün kaybetseydik de aynı şeyleri yazacaktım...
2. periyoddaki oyun beni gerçekten çok etkiledi...
Okan Çevik belki oyunu iyi okuyamıyor, bu yöndeki eleştirilere katılırım ancak hücumda uzun zamandan beri ilk defa içeriyi bu kadar kullanmaya çalışan bir GS vardı...Savunma da hiç fena değildi.O kadar hızlı hücum edilmesine rağmen sadece 78 sayı yemek (normal sürede) savunmanın bir göstergesi. Erkan'ın ekstra oyunu olmasaydı maç uzatmaya da kalmazdı zaten...
Darius iki numarada büyük oyuncu gibi oynadı, Wilkinson da forumda kendini tanımayanlara bir selam gönderdi...
Rancik zaten bildiğimiz gibi...
Jasa iyi mücadele ediyor, yavaş yavaş takıma ısınıyor...
Bu maçtan sonra 5 numara ihtiyacımız var mı ?? Bu soruyu sorgulamak lazım.Bize kağıt üzerinde sırtı dönük oynayacak biri lazımdı ancak sistemimiz bu şekilde kurulacaksa böyle bir oyuncu bizi frenler...
Evren ve Tufan niye oynamadı anlamadım, ilk periyodu kaçırdım bir sakatlık filan mı oldu acaba ??
Yanlış anlaşılmasın, mükemmel oynadık, süperiz diye birşeyler demek istemiyorum. Değiliz zaten.3. ve 4. periyodlarda maçı alıp götürmemiz lazımdı.
Sonuç olarak sadece bu maçta takım için tünelde bir ışık gördüm, umarım bu ışık sadece hızla gelen trenin ışığı değildir...