TBL 30. Hafta | Galatasaray CC 100 - 67 Bornova Belediye

Re: TBL Son Hafta | GALATASARAY'IMIZ - Bornova Bld.

Yarınki atmosferi düşünüyorum da maçta duygusal anlar yaşanabilir =) İnş. bir pankart filan düşünülmüştür yabancılarımızın kalması ile ilgili ve evren'e özel bağırılır umarım...

Yaren BATİN' Alıntı:
bütün maçlar 17 00 başlayacak ve sadece bizim maç yayınlanıyor neden acaba, sky türk banvit kepez maçını versede akıllarda soru işareti kalmasa,
inşallah diğer maçların sonuçlarına bakmaya gerek kalmaz yarın güzel bir atmosfer olacağı kesin bu sene ilk defa ayakta maç izleyeceğim bağıra bağıra :)

Kepez maçı Skytürk'de olacak zaten.

Sezai Saçak' Alıntı:
Yarım saat önce spormax de program izliyordum doğan hakyemez ve çetin yılmaz konuşuyor Aliağ petkim maçını konuşuyorlardı doğan hakyemez jasaitisin bitsede gitsek havasında oldunu söledi ve aliağnın çok iyi oynadını gsnin 2.yarı küçümsedini söledi çok garipsedim ya insan bi der bornova maçıdan gelen skorla iicene maçtan kopan gs son periyotta rakibine karşı istekli değildi falan direkman bizi çöpçü aliağyı kral yaptı..

Bornovoya bir fark herkezin aklını yerine getirir.

Jasaitis'in bitse de gitsek tespiti doğru zira Jasaitis yüksek ateşle çıktı maça. Kenarda başlamasının sebebi de buydu zaten. Hasta hasta, kendini riske etti ama olmadı ne yazık ki.

Çok duygusal bir maç olacağı kesin : ) Gözyaşlarına hakim olamayanlar olacaktır diye düşünüyorum : )

Pankart, tezahurat vs. bende umuyorumki yapılmıştır.

Alelacele aklıma geldi, maçtan sonra "Söz verin tezahuratını söylesek süper olur.

Söz verin, söz verin, Gelin bize söz verin;
Yediden yetmişe camiaya söz verin.
Seneye birlikte bu hesabı keselim,
O zaman öl deyin ölmeyeni lay lay lay
:)

Dediğim gibi çok acele oldu, üzerine çalışılarak düzeltilebilir. Ama özel bir şeyler yapılması şart..

A.Çağlar TORUN' Alıntı:
[quote="Sezai Saçak":2nskwyod]Yarım saat önce spormax de program izliyordum doğan hakyemez ve çetin yılmaz konuşuyor Aliağ petkim maçını konuşuyorlardı doğan hakyemez jasaitisin bitsede gitsek havasında oldunu söledi ve aliağnın çok iyi oynadını gsnin 2.yarı küçümsedini söledi çok garipsedim ya insan bi der bornova maçıdan gelen skorla iicene maçtan kopan gs son periyotta rakibine karşı istekli değildi falan direkman bizi çöpçü aliağyı kral yaptı..

Bornovoya bir fark herkezin aklını yerine getirir.

Jasaitis'in bitse de gitsek tespiti doğru zira Jasaitis yüksek ateşle çıktı maça. Kenarda başlamasının sebebi de buydu zaten. Hasta hasta, kendini riske etti ama olmadı ne yazık ki.[/quote:2nskwyod]

Ya zaten çetin yılmaz bir sakatlığı vardır dedi.Doğan hakyemez yoktur falan gibi bi açıklama yaptı sezon bitsinde gidelim havasında falan dedi çok sinirlendim.Çetin yılmaz iyi niyet takılıyo.

Sunu söleyim suan bile yarınkı macı düsünüp gözelerim doluyor tüylerim diken dilken oluyor orda büyük ıhtımal aglıcam.Herzaman bagıran toplulugun ıcınde olurum vede her gittigim macta muhakak tv benım oldugum kısmı ceker, bu sefer karizmayı cızdırmemek ıcın sanırım birazdaha yukardan macı takip edicem
:(

Jasaitis konusu geçmiş 2-3 post önce.Aliağa maçını salonda izlemiş biri olarak bişeyler söylemek istedim bu konuda.Jasada sağlık sorunu olduğu belli oluyordu zaten pek süre almadı.Son periyotta top kaybedince hücumda Cem Hoca kenara aldı 7-8 dakika daha vardı maçın bitimine hiç oyuna girmedi.Benchde otururken kenarda takımı alkışlayıp ayağa kalkarak moral verdiğini net olarak gördüm.Son dakikalarda maç gidince zaten moralmen çöktü.

Maç bitince oyuncular soyunma odasına doğru gitti.Sadece Jasa ve Rancik tribüne geldi karşılıklı alkışlar ve 3'lü eşliğinde soyunma odasına gittiler.

Doğan Hakyemez maçı neresinden izlemiş bilmiyorum!

Saygılar

Arkadaşlar 5500-6000dolaylarında bilet satılmış sanırım maç saatine kadar 7000olur sanırım tam bir teşekkür maçı olacak bu ..

Bu bilet sayılarını kim çıkarıyor merak ediyorum. Umarım doğrudur.

misafir' Alıntı:
Kombinemi erkek takımımız için son kullanışım çoook erken olacak :( Sezon başında şampiyonluk dendiğinde bizi kandırmayın diyenler oluyordu ama şuan herkes bu takımın ligin en iyi basketbol oynayan takımı olduğunda hemfikir. Bu takımın şampiyonluk yolunda önünü sadece play-off mücadelesi veren Bornova'ya hiç diren(e)meden kaybeden lig 2.si ve lig 3.sü takımlar kesti.
Çünkü sezon başında ortada böyle bir basketbol böyle bir inanmışlık yoktu. Eğer sezon normal devam etseydi şuanda 4-5 çekişmesi yapıyor olurduk. Cem Akdağ takımın kaderini değiştirdi.

Kazanmamız lazım.Diğer maçların sonuçları büyük ihtimalle istediğimiz gibi olmayacaktır.(geçen haftalardaki gibi)Kendi işimizi kendimiz yapalım ve taraftar desteğiyle kazanıp gelecek sezon planmasına başlayalım.

Bu arada biletlerle ilgili yazılan 5bin-6bin rakamları ne kadar doğru bilemiyorum.Birkaç saat sonra salona gidince göreceğiz.Fenerbahçe maçında bile maça dakikalar kala bile bulunuyordu.Bu maçta da farklı olacağını sanmıyorum.Salon dolmayacaktır diye tahmin ediyorum ama umarım yanılırım...

1 saat sora yola cıkıyoruz,görelim vefalı GALATASARAY taraftarını nekadarız

Salon dolabilseydi, Bu 4 oyuncunun kalması konusunda extra pazarlık kaynağı olurdu:) Yönetime de mesaj olurdu. Bize böyle savaşan takımlar kurun anlamında.. Basketbola biraz ağırlık verirseniz küme düşmeye oynayan takıma bu kadar seyirci geliyorsa, şampiyonluğa oynayan takıma tribünü yıkarız anlamında, Şu kadroyu bile 7-8 bin insan seyrediyor bize 6000 kişilik slaon yapacak Güdük fikirleri empoze etmeyin anlamında.

Gazanfer Tosun' Alıntı:
[quote="Okan Seker":13zishee]1 saat sora yola cıkıyoruz,görelim vefalı GALATASARAY taraftarını nekadarız

Bayağı şaşıracaksınız gibi geliyor yarısı dolu Abdi İpekçi'yi görünce :)[/quote:13zishee]

Dolarsa sasırmam gazenfercim cünkü o salon bügün dolmayı hak ediyor !! ben yola cıkar
Salona gelcek herkese selamlar olsun

Banvit'e içimi boşaltmaya geliyorum...:)
Şaka biryana umarım hiç değilse 5000 kişi olur...