TBL 5. Hafta | Galatasaray CC 74 - 72 Fenerbahçe (Ceza nedeniyle 0-20)

Re: GALATASARAY-Fenerbahçe | Pazar 19:00

Emre Yıldırmaz' Alıntı:
An itibari ile satılan bilet sayısı 1460.
Biletlerin dün akşam 8 de satışa çıktığını düşünücek olursak süper bir rakam!

Gerçekten süper gidiyor bilet satışları pazar günü iğne atsanız yere düşmüycek.Bu arada bende elimi çabuk tutayım bu akşam alıcam biletimi inşallah...

geçen sene tavşan olmuşlardı ..

daha resmi siteden duyurlmadan bu kadar satılması iyi oldu...

taraftarınla birlikte savaş....

Branş Raporu ( Derbi Özel ) GS TV?de

Beko Basketbol Ligi?nde Pazar günü derbi heyecanı yaşanacak.

Galatasaray Cafe Crown ? Fenerbahçe Ülker maçı öncesinde Sarı kırmızılıların son çalışmalarından özel görüntüler, basketbolcularla yapılan özel röportajlar ve dev derbi öncesinde sporcuların taraftara çağrısı Branş Raporu ( Derbi Özel ) programında.

Branş Raporu ( Derbi Özel ) bugün 23.30?da GS TV?de...

Biletler hem bayan hem de erkeklerin maçı için ya acaba bayan maçında da iyi bir kalabalık toplanabilir mi ?

Bu maç her yönden mühim.

Geçen sezon da benzer bir durumda, Milojevic gibi önemli bir oyuncunun yokluğunda, Zizic'in ne vereceğinin belirsiz olduğu bir günde, Gurovic'in formsuz döneminde +20 sayı fark yapabileceğimiz bir maçı son dakikalardaki gayrı ciddi oyuna rağmen rahat kazanmıştık.

Abdi İpekçi Spor Salonu atmosfer olarak rakibe büyük bir baskı unsuru olursa, ki tam kapasite dolu olacağına inanıyorum; staff ve oyuncular galibiyete kilitlenip birbirine yardım ederse bu maç kazanılır.

Geçen yılki maçın video klibi:

[youtube:12b9r5qh]http://www.youtube.com/watch?v=bsQJJg-gnjk[/youtube:12b9r5qh]

Abdi İpekçi'nin önünde ki gişelerde maç bileti satılıyor mu ? Bilgisi olan var mı ?

Bu maça gelmek çok isterdim ama kadıköyden gelmek ve gitmek çok zahmetli birde pazar günü maç eve gelişim en erken 10 yani pazartesi okula gitmesem snav var.Çok Şansızım ya cumartesi neden yapmıyolarki?

Emre Yıldırmaz' Alıntı:
Maç günü sadece A.İpekçi'den satış olacak, oda bilet kalırsa!

Kredi kartı hariç bilet nasıl alabilirim?

Hüseyin Çıtak' Alıntı:
[quote="Emre Yıldırmaz":1omcykru]Maç günü sadece A.İpekçi'den satış olacak, oda bilet kalırsa!

Kredi kartı hariç bilet nasıl alabilirim?[/quote:1omcykru]

internet üzerinden kredi kartsız alamazsın..ancak biletix bayisine gidiceksin....yada maç günü salona 3-4 gibi gelip salondan almalısın.....

Galatasaray Taraftarı Derbiye Yoğun İlgi Gösteriyor

Galatasaray Cafe Crown'un, 15 Kasım Pazar günü, Abdi İpekçi Spor Salonu'nda oynayacağı Fenerbahçe Ülker maçına taraftarlar yoğun ilgi gösteriyor.
Önemli derbi mücadelesinde, Galatasaray taraftarlarının biletlere yoğun ilgi gösterdiği ve biletlerin tükenmekte olduğu belirtiliyor. Galatasaray Cafe Crown Menajeri Mert Uyguç, Fenerbahçe Ülker maçı öncesi sitemize açıklamalarda bulundu.
Uyguç, "Pazar günü Fenerbahçe Ülker ile önemli bir müsabaka oynayacağız. Bu maçın sıradan bir lig maçının dışında özel bir önem taşıdığının takım olarak farkındayız. Bütün motivasyonumuzu galip gelmek üzerine kuruyoruz. Sporcularımız ve teknik heyetimiz maça en iyi şekilde hazırlanarak, iyi bir oyunun sonunda galip gelmek istiyorlar. Tarafatarlarımız da bu müsabakaya yoğun ilgi gösteriyorlar. Onlar için de bu müsabakanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve bu durum bizi daha fazla motive ediyor. Taraftarlarımızın, hafta başından bu yana gösterdiği ilgiden çok memnunuz ve onlara teşekkür ediyoruz. İçinde 12.000 Galatasaraylının olduğu bir salon görmeyeli çok uzun zaman oldu, ben bu görüntüyü çok özledim, öyle anlaşılıyor ki taraftarlarımız da özlemiş. İnanıyorum ki Pazar günü derbiden galip ayrılarak onlara hak ettikleri sevinci yaşatacağız" şeklinde konuştu.

Abi ben yurt dışındayım gelemiycem maça tabikide bize izleyebileceğimiz bir justin tarzı bi site söylermisiniz pazar günü bu maçı kesinlikle izlemek istiyorum..

Yusuf Ertan' Alıntı:
Abi ben yurt dışındayım gelemiycem maça tabikide bize izleyebileceğimiz bir justin tarzı bi site söylermisiniz pazar günü bu maçı kesinlikle izlemek istiyorum..
Maç başlamadan kısa bir süre önce burada Canlı yayın başlığı açılır Yusuf. Orada yayın linkleri paylaşılır mutlaka merak etme..

Umut Abi ' de gsbasket.org'un davetlisi olarak gelecekmiş :) Detayları öğrenebilirmiyiz acaba ? :)

bence o salonda 8000 / 10000 / 12000 diye bir tahminde bulunmamız anlamsız.

neden mi...

1- maç iş günü değil saati çoğu kişi için uygun

2- bilet 7 TL.futbol maçına 30/50 TL verebiliyorsak yada çok pahalı diyerek gitememek için bahane üretiyorsak bu maca rahatlıkla gelebiliriz

3- hep bahanemiz olur (bende dahil) futbol maçı var deriz.o gün futbol maçımızda yok

4-yok hava yağışlı hava soğuk diyerek gitmediğimiz futbol maçları olur da salon maçına böyle bir bahanede bulamayız.

5-fb derbilerinde deplasmana gitmek için can atan 10.000 kişi varken bilet kalmadığı için üzülen arkadaşlarımız bu maça rahatlıkla gelebilirler.sonuçta bu da derbi.

sonuç olarak;

salon kapasitesi diyelimki 12000 kişi. o gün salon içi ve dışı 14000-15000 kişi olamıyorsak bize kocaman bir yazık.

benim şahsi fikrim o gün salon (kapıda sıkıntı olmazsa turnikelerde görevliler zorluk çıkarmazsa) hınca hınç dolacak. dışarda da çok kalan olacak.
eğer öyle olmazsa benim tribüne verdiğim 17 seneye yazık ben bu işi bilmiyorum öğrenememişim derim :)

Pazar günü oradayız ! Sadece F.Ülker (Derbi) Maçına değil ; tüm Sezonda Taraftar olarak Takımımızı yalnız bırakmayalım !

Bir'de inşallah olaysız bir maç olur ve Galatasary Taraftarlığının asilliğine yakışanı yaparız !