TBL 5. Hafta | Galatasaray CC 74 - 72 Fenerbahçe (Ceza nedeniyle 0-20)

Re: GALATASARAY-Fenerbahçe | Pazar 19:00

Beyler biz bu maçı kaybedersek sürpriz olur.10 taraftarın önünde o baskıyla maçı kaybetmeyiz ama önemli olan bu maçı kazanmak mı ?

Bu maçı kazandık diyelim ya sonrası ?

Erşan Kartal denince aklıma o zaman ki yöneticimiz Tuğrul Demir gelir. Güzel bir tokat sallamıştı kendisine.:)

Biraz başlık dışında bir post olacak kusura bakılmasın ama; iyi güzel olmuş bu kişilere ceza verilmiş fakat Mehmet Keseratar ve saz grubunun ayrıcalığı nedir diye sormadan edemiyor insan (Kendisi çok güzel maç yönetir).. Böyle 2-3 kişiyi günah keçisi gibi göstermek yetmez, hep yapılmalı bu tip uygulamalar.. Ama olmayacak bu da kesin tabiki..

Neyse, Galatasaray kazanır diyorum ve konuya dönüyorum :)

Burak Barut' Alıntı:
Beyler biz bu maçı kaybedersek sürpriz olur.10 taraftarın önünde o baskıyla maçı kaybetmeyiz ama önemli olan bu maçı kazanmak mı ?

Bu maçı kazandık diyelim ya sonrası ?
Sonrası her durumda düşünülmeyecek zaten Burak. Yıl boyunca şube adına tek teselli bu maç olabilir. O açıdan çok çok önemli. Bu arada kim ne derse desin pota avantajımız olmayacak bu maçta. Adamların ezelden beri attıkları pota olacak.

Bayan takımının maçı da dahil mi bilet fiyatlarına, Yoksa Galatasarayımızın Fener ile oynayacağı maç için mi sadece?

Şimdiye kadar gözlemlediğim kadarıyla bu maç'a çok büyük bir ilgi olacağı kanısındayım hani spikerler derlerya önemli maçlar'da"Bir bu kadar kişi'de dışarıda kaldı " aynı olay bu maçta'da olacak gibime gidiyor.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Şimdiye kadar gözlemlediğim kadarıyla bu maç'a çok büyük bir ilgi olacağı kanısındayım hani spikerler derlerya önemli maçlar'da"Bir bu kadar kişi'de dışarıda kaldı " aynı olay bu maçta'da olacak gibime gidiyor.
Bu maçta Galatasaray basketbol tarihinin en kalabalık maçı olacak bence!

istanbulda oturan ultraslanlar ve tüm galatasaraylılar şu bi gerçekki samiyeni bile gün geliyo dolduramıyoruz,soğuk ve yağışlı hava vesaire ama basketbol maçı ve kapalı bir salon lütfen ve lütfen yalvarıyorum şu salonu full doldurun ,salonda ses te yankı yapıyo süper olcak ben istanbul dışında oturuyorum gelemem maça ama ne yapın edin başka semtlerden otobüs kalksın orayı cehenneme cevirin......

kazanacağımıza inanıyorum...
12000 kişillik dev ordu nevizade gecelerini söylerken Jasa'nın üçlükleri herkesi zafer sarhoşu edecek...
Bu tamamen bir öngörüdür; bence bu maç Tanjevic'in son maçı olabilir... Zaten kurtulmanın yollarını arıyorlar galibiyetimiz bahaneleri olur... Zaten kendisi de geçen hafta 4 kısalı Efes'e karşı alan savunması yaptırarak ne kadar formda olduğunu göstermişti...

benim maci alacagimizdan hic kuskum yok. salonda dolacaktir. ama lutfen bagirmasini bilenler gelsin maca. iki bagirdiktan sona, ayni anda hem maci seyredip hem bagiracak potansiyeli olmayanlar gelmesin. bu arada basket maclarinin futboldan farkli oldugunun farkina varmalarini istiyorum arkadaslarin. rakip hucum ederken islik, biz hucum ederken tezahurat yapilmali.

Sercan Karabıçak' Alıntı:
tamamdır sühan ama davulu sen getir tokmaklar benden
:) canimsin...
acikcasi ukalalik olsun diye yazmadim. ama su gercek gecen sene bayanlarin avrupa kupasi yari final ve final maclarinda superdi seyirci. bir de erkeklerin fb macinda. sanirim macda 15000 kisi olacaktir ben cok iddialiyim bu konuda..

Pazar günü futbol maçıda yok ve şimdiden 1000 bilet satılmış diyorlar.Pazar günü Abdi İpekçinin atmosferini düşünemiyorum mükemmel olucak hep beraber kol kola adeta tezahürattan yıkacaz İpekçiyi ve maçı alıcaz İnşallah...

- Bir sezon daha - çok erkenden - bir pazar günü - BİTMESİN !

Armanın hakkını vermek için terinin son damlasına kadar yürekten savaşacaklara kalben İNANIYORUZ.

İki maç üstüste çok fazla denk gelmiyor, bunun değerini bilmek lazım. Futbolun olmadığı bir haftasonu salonun ciddi anlamda dolacağını düşünüyorum. Bunun tabi oyunculara da büyük etkisi olacaktır, Fenerbahçe Ülker' in de formsuzluğu ve iç problemlerini düşündüğümüzde ibre bizden yana görünüyor.

Karşı yakadakiler için de oldukça önemli bir maç. Tanjevic' in ömrü bu maça bağlı. Kimbilir onlardan bunu bilen bazı oyuncularda asılmaz maça bakarsınız.

Salon kalabalık olacağı için lütfen herkes kendi kadar çevresindekilere de dikkat etsin. Malum, sadece bir Fener maçı olduğu için salona gelecek oldukça fazla bir kitle olacak. Sahaya birşey atan yada atmaya çalışan olursa lütfen anında tepkinizi verin.

Güzel bir pazar günü yaşamak umudu ile...

An itibari ile satılan bilet sayısı 1460.
Biletlerin dün akşam 8 de satışa çıktığını düşünücek olursak süper bir rakam!