TBL Finali | 3. Maç | Galatasaray Liv Hospital 73-64 Fenerbahçe Ülker

Son maçtaki kıl payı mağlubiyet ve hakem rezaleti ne kadar moral bozucu olsada Ergin Ataman nın maç sonu açıklamaları umudumu tekrar yeşertti hiç bir şey bitmiş değil

Ergin hoca ve aslanlarımıza güveniyorum

Zaten şampiyon olacağımız konumda, el birliğiyle takımımızı hırslandırdıkları için onlara teşekkür etmeliyiz aslında.

Basketbol bu, oynanmadan sonuç belli olmaz; ama hangimiz serinin 2-2 olmayacağını düşünüyor? Hangi Obra sahasında Galatasaray Liv Hospital'ı rahat yeneceğini düşünüyor?

Gereken mesajı, maç maç vereceğiz.

Mümkün olduğunca az kadının;
Sesini salonda bırakacak kişilerin;
Küfür edecek kişilerin;
Basketbolu bilen ve olası steps ve faul problemlerinde anında tepki koyacak kişilerin;
Yanında ki kişiyi tanımasa bile omuz omuz verip bağıracak;
Tezahüratları bilen;
.. kişilerin gelmesi gereken maç;

Aksi özelliği olan kişiler bir zahmet gelmesin. Gelsin salon önünde biletlerini satsınlar başka kişilere..

Aynı zamanda farkı yakaladığımız zaman;

Şu tezahüratı 4-5 dakika hiç susmadan uzun uzun söylenmesi gereken maç;

GALATASARAY - Çocukluk Aşkımsın, Sen İlk Göz Ağrımsın. - YouTube

Makedonyadan izleyecem maci ama salondaymisim gibi sizinle beraber marslari soylecem..Haydii Aslanlar gosterin sunlara Alemin Krali kimis

Tribünlerde coşacaksın
Kupaları alacaksın
Sen şampiyon olacaksın
Seni sevmeyen ölsün
Dinle bizi ey Avrupa
Yetmez bize bu kupa
Eğileceksin karşımda
Seni sevmeyen ölsün
İki senelik bu çile
Bitsin artık bu sene
Sen sampiyon olacaksın
Seni sevmeyen ölsün

Küfür edecek kişilerin;
Basketbolu bilen ve olası steps ve faul problemlerinde anında tepki koyacak kişilerin;
Tezahüratları bilen;

Aksi özelliği olan kişiler bir zahmet gelmesin. Gelsin salon önünde biletlerini satsınlar başka kişilere..

Küfür edelim yetmedi sahaya madde atalım ceza gelsin demi.

Küfürsuz hakaretsiz de destek verilip rakibi hakemleri baskı altına alabiliriz ki yapmıșlığımız var.

Ceza vermek yemez filan demeyin,gayet de verebilirler.

İbrahim Kutluay ıkına ıkınayorum yapıyor. Marko'nun pozisyonuna faul diyemedi bir türlü.

Maça gidip küfür edecek arkadaşlar lig tv ve Murat Murathanoğlunu da unutmasınlar.

Eğer 3 maç üst üste kazanıp serinin son maçı olacak maçta yani 4-2 bitireceğimiz Abdi İpekçi'deki maça taşırsak. İşte o maç her şey serbest kadınlar finalindeki gibi ama şu önümüzdeki 2 maçta ceza aldıracak her şeyden kaçınmalıyız.

Eğer 3 maç üst üste kazanıp serinin son maçı olacak maçta yani 4-2 bitireceğimiz Abdi İpekçi'deki maça taşırsak. İşte o maç her şey serbest kadınlar finalindeki gibi ama şu önümüzdeki 2 maçta ceza aldıracak her şeyden kaçınmalıyız.

Dogrudur Alper son macimizda gelirse is o zaman hersey serbest insallah ilk once deplasmanda kazanalim sonrasi hersey serbest

Küfür edecek kişilerin;
Tezahüratları bilen;

Hayırdır!!
Biz maça gideceğiz, siz nereye gidiyorsunuz. Gittiğiniz savaşın davetini yanlış başlık altında yapmışınız.
Her şeyi geçtim kadın gelmesin (ya da az kadın gelsin) ne demek yahu!!!

Maçın hakemlerinde Emin Moğulkoç düzenbazını görünce gülümsedim sadece. Evet.

O kadar meşrulaştırmışlar ki olayı;göstere göstere, aleni uyguluyorlar herşeyi.
En acısı buna dur diyecek birileri çıkmıyor.
Alışmış kudurmuştan beter hesabı aynı pilavı yemekten bıkmıyoruz.

Diyelim ki bu maçta aynı şekilde, herşeye rağmen bariz hakem hatalarıyla çaldılar maçı ki 'ince ince' doğrayacaklardır, hesabı kim verecek ?

Ntw spor daki spor pazarini izlerken kendimi tahrik edilmiş hissettim. Ne ibo ne ismail şenol diyemediki faul, diyemediki hakem nasıl çalamadi. Dedikleri tek şey faul olabilir tartişmali pozisyon. Yazik yahu, cok yazık. Bir pozisyonu hakkınla onurunla yorumlaamayacaksan orada işin ne? Sonra arada ersin dağlı en iyi devşirme desen nolur, galatasaray avantajlı bugunki maçta desen nolur, yazık.

Sent from my iPhone using Tapatalk

İsmail Şenol net faul dedi diye hatırlıyorum,İbrahim Kutluay malesef hayal kırıklığı yarattı kem küm ederek.Kendisinin hangi takımlı olduğunu biliyoruz ama objektif olmak zorundaydı oraya çıkıyorsan.

Maçta tempoyu olabildiğince düşürmeliyiz ve alan savunması uygulamalıyız. İçeri gömülüp uzunlarını kitlememiz şart.
Bogdanovic Arroyo'yu gerçekten iyi savundu 2 maçtır. Ama artık Arroyo daha fazla sorumluluk alıp Marko'ya yardım etmeli.