TED Kolejliler-Galatasaray (82-73)

Re: Casa TED Kolejliler-Galatasaray C.C

Murat İnal' Alıntı:
Tek sayan manyak ben değilmişim.Gerçi 483 tane saydım ben ama olsun :)
[quote="Onur BALCI":81fbb]Üşenmedim, koltukları saydım. :)

Kabataslak, görünen kısımda 550 (?) koltuk var. Karşıda da o kadar olsa, tribün 1000 - 1100 kişilik. :?

Yok ya, burası olmaz herhalde.

Gerçi üniversitenin sitesinde başka da salon görünmüyor ama... :roll:
[/quote:81fbb]
Ben yuvarlak hesap aldım. 483 tane koltuk sayacak kadar gözlerim iyi değil. :D

Arkadaşlar maç çok büyük ihtimalle pazartesi saat 18.00 ataürk spor salonunda oynanacak. Tobb için kolej yönetimi izin almaya çalışıyormuş ama yarın netlik kazanacakmış. hafta sonu voleybol maçı olduğundan pazartesiye kayacakmış maç.

böyece macin canli yayinlanma ihtimali de ortadan kalkiyor. ayrica dün Pota programina konuk olmustu Murat hoca. orda da mac pazartesi diyordu. transfer konusunda Uleb Cup baslamadan bitiricegiz dedi.

Re: Casa TED Kolejliler-Galatasaray C.C

Recep Şen: ?Büyük hedeflere taraftarımızla birlikte varabiliriz?

basketbol_89.jpg

Beko Basketbol Ligi?nde lider durumda bulunan Galatasaray Cafe Crown Basketbol Takımı Menajeri Recep Şen, Casa Ted Ankara Kolejliler maçı öncesinde takımın durumu ve basketbol kombineleri ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

28 Ekim Pazar günü saat 17:00?da oynanacak olan Casa Ted Ankara Kolejliler maçı öncesinde Ankaralı basketbol severleri takıma destek için maça davet eden Recep Şen sözlerini şöyle sürdürdü, ?Takımın durumu gayet iyi. Hiç sakatımız yok. Bu sezonki ilk deplasman maçımız. Ankara?da geçen sene Galatasaraylı taraftarların bize çok iyi bir desteği olmuştu. Bu senede Ankara?da oynayacağımız ilk maçta taraftarımızdan bu desteği bekliyoruz.?

Recep Şen, satışı sürmekte olan basketbol kombine biletlerine taraftarın ilgisinin devam etmesi gerektiğini dile getirerek, ?Aynı şekilde İstanbul?da kendi evimizde oynadığımız maçlarda da taraftar desteğini görmek istiyoruz. Galatasaray taraftarı Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu?nu doldurabilecek güçtedir. Galatasaray Spor Kulübü her zaman ilkleri yapmıştır. Bu sene basketbolda kombine kart uygulamasına geçerek bir ilke imza attı. Taraftarımız da kombine kartları alarak ve tribünlere gelerek bu organizasyonun içinde olmalıdır. Herkesin gıpta edeceği bir organizasyonu biz onlarla birlikte ortaya çıkarabiliriz. Çok büyük hedeflere ancak bu şekilde gidilebilir? dedi.

Cumartesi gunu voleybol macindan once karanfilde bulusuyoruz.Hep birlikte teror u lanetlemek icin,bir ölüp bin dirildigimizi dosta dusmana gostermek icin,cumartesi saat 1 de karanfilde...
Tüm renkdaşlarımızdan maksimum katılımını bekliyoruz..

Soz konusu vatan ise gerisi teferruattir..

Maç yayını gene yapılmayacak.E2 ve Ntvye yaptığı büyük hatadan teşekkürlerimi sunarım.
26 EKİM CUMA Beşiktaş Cola Turka - Mersin Bş. Bld. 20.00 CANLI
28 EKİM PAZAR Fenerbahçe Ülker - Antalya Bş. Bld 17.30 CANLI
Fener maçına Yiğiter Uluğ'u koyarsınız artık.Çok mattah bir maç sanki.Ülker-Antalya hangi seyirci gelir.Gene bir İstanbul maçı.

NTV

Yorumlarınız, görüşleriniz bizim için çok önemli! Bölümlerimizden birine e-posta göndermek için, aşağıdaki listede yer alan adlardan birini seçmeniz yeterli. Doğuş Yayın Grubu, ileteceğiniz görüşleri kendi mecralarında kamuya açık şekilde kullanabilir.

Lütfen seçiniz... (Genel) --------GÜN BOYU-------- Güne Başlarken / Hafta İçi 07:00 Haber / Her Saat Başı Ekonomi / Hafta İçi 09:10, 13:35, 16:30 Spor Haberleri/ Her Gün Günün İçinden / Hafta İçi 13:00 NTV'ye Sorun / Hafta İçi 14:30 Yakın Plan / Hafta İçi 15:15 Gece Gündüz / Hafta İçi 18:10 Ve İnsan / Hafta İçi Her Gün 18:30 --------PRIME TIME-------- Hiç Bunları Kendine Dert Etmeye Değer mi? / Cuma 21:00 Haydi Gel Bizimle Ol / Perşembe 20:30 Editör Masası / Cuma 20:00 Akşam Haberleri / Hafta İçi 19:00 Yorum Farkı / Pazartesi?den Perşembe?ye 20:00 90 Dakika / Her Pazartesi 20:30 Neden / Her Salı 20:30 Ekodiyalog / Her Çarşamba 20:30 24 Saat / Hafta İçi 23:00 Haber Merkezi / 15:00/18:00 Spor Servisi --------HAFTA SONU-------- Taktik / Her Cumartesi Futbol Aktuel / Hafta Sonu Spor Transworld Sport / Hafta Sonu Spor Futbol Mundial / Hafta Sonu Spor Hafta Sonu Spor % 100 Futbol

türkiye basketbol liginin lideri galatasaray , hep fenerbahçe maçları veriliyor. önümüzdeki hafta sonuda fülker maçı verilecekmiş. ? bunun nedenini öğrenebilirmiyim. hangi akla hizmet bunu böyle yapıyorsunuz ? veremediğiniz maçlar için takımların tv kuruluşlarınla görüşün onlar versin bari. böyle yayın politikası olmaz. hatanızı kısa sürede düzeltmenizi rica ediyoruz.

arkadaslar NTV Telekom veya Banvit olmadikca deplasmana gitmiyor. Efes macini göstercekler, bir kac saat sonra ayni salonda Fenerbahce macini vercekler. ayni güne bile denk getirmisler masraf yapmamak icin. umarim bu yildan sonra sky türk alir TBL yayinlarini. gina gelmeye basladi bu NTV rezalet basketbolseveleri hice sayan yayinindan. lütfen bir dahaki macta bizim salona geldiklerinde biri söylesin sunlara.

PAZAR SAAT 13.00 DA KARANFİLDE TOPLANIYORUZ.ÖNCE TERÖRÜ LANETLEME YÜRÜYÜSÜ DAHA SONRA TOPLUCA KARANFİLDEN YÜRÜYEREK ATATÜRK SPOR SALONUNA GİDİLECEKTİR.BİLGİNİZE...

Re:

Hüsnücan Ardil' Alıntı:
Maç yayını gene yapılmayacak.E2 ve Ntvye yaptığı büyük hatadan teşekkürlerimi sunarım.
26 EKİM CUMA Beşiktaş Cola Turka - Mersin Bş. Bld. 20.00 CANLI
28 EKİM PAZAR Fenerbahçe Ülker - Antalya Bş. Bld 17.30 CANLI
Fener maçına Yiğiter Uluğ'u koyarsınız artık.Çok mattah bir maç sanki.Ülker-Antalya hangi seyirci gelir.Gene bir İstanbul maçı.
tblstat ta sadece efes telekom macı gorunuor