Tekel-Galatasaray : 48-73

dersaneden kaçığ ordayım zaten bizim mekan haldun ;)

çapkın olgun diğer sitelerden varsa tanırım
4de maçtayım....

Canlı Yayın yapılcak mı sıteden Ya chatten yapılmazsa ıı olur cunku sureklu dusuorum :?
Nasıl bıse o anlamıs degılım ?_?

Onder abı duruma bı el atarsanız sevıncem

Ligin ilk maçını büyük 1 heyecan ve umutla kendi adıma bekliyorum bizim tayfa salonda olacak
Önder beye lütfen fazla yüklenmeyelim kendisi önemli 1 kişiliktir (forever tdci fiesta :atki )

arkadaşlar dün fb yi izledikten sonra bnim bu seneki umudum baya bi arttı bu takımdan çok şey bekliorum inş. ligin ilk maçından rahat bi galibiyt alarak sezona iiii gireriz bu arada siteden canlı yayın olacak mı?

Tekelliler

bu tekellilerin hepsi fenerli geçen sene edilen küfürleri unutmuyoruz ve bugun yedircez onlara o küfürleri bilet 5 ytl maçtan önce salondan alıncak orda olucağız :atki

sakın beyler küfür olmasın

zaten gs-fb maçında cop yiyoduk az kala
bida atılmayalım lütfen
haldun çok hassas bizim iç saha gibi değil

gerçi tekelin taraftarı yok ama :D

Geçmiş TBL Maçları

17.03.2006 Tekelspor 91-99 Galatasaray Cafe Crown
02.12.2005 Galatasaray Cafe Crown 79-76 Tekelspor
13.03.2005 Tekelspor 75-68 Galatasaray
04.12.2004 Galatasaray 69-60 Tekelspor
31.01.2004 Tekelspor 87-83 Galatasaray
26.10.2003 Galatasaray 83-75 Tekelspor
15.02.2003 Tekelspor 88-81 Galatasaray
19.10.2002 Galatasaray 80-79 Tekelspor

:atki

evet biraz öyle gibi zati deplasmanda aldıgımız tek galibiyette malik in inanılmaz oyunu galibiyeti getirdi sanırım 37 sayı atmıstı ama bu yıl farklı olacak diye düşünüyorum çünkü onlarda cok güçlüyüz
:atki

kağıt üstünde favoriyiz ama ben bir sürpriz bekliyorum valla o kadar kesin konuşamıyorum işallah kazanırız

canlı yayını chatten değilde forumdan yapmanız mümkün mü?eğer canlı yayın varsa

Skor iletmeye çalışacağım arkadaşlar ama Can Bulubay meşhur İstanbul trafiği nedeniyle salona girememiş henüz.