Tekel-Galatasaray : 48-73

Hayırlı olsun macı kazandık sımdı sordugunuz soruları onura sordum onun cevaplarını sıze soyleyıp Iftara gıdecem ...

Oncelıkle kocha cok tesekur ederım paylasıtıgı ıcın sorada herkese bıze guvenıp dıneldıgı ıcın tesekur ederuım

sezona iyi başladık ayrıca 48 sayı yememizde iyi savunma yaptığımızı gösteriyor

BuRaKGS' Alıntı:
Hayırlı olsun macı kazandık sımdı sordugunuz soruları onura sordum onun cevaplarını sıze soyleyıp Iftara gıdecem ...

Oncelıkle kocha cok tesekur ederım paylasıtıgı ıcın sorada herkese bıze guvenıp dıneldıgı ıcın tesekur ederuım
nedemek abi allah kabul etsin
asıl biz tesekkur ederiz

Simdi adminlerimiz başta olmak üzere maçı izleyenlerden teknik yorum bekliyoruz.Taraftardan başlayıp oyuncularımıza kadar konuları masaya yatırırlarsa sevinirim.Geniş bi yorum bekliyoruz.

evet istatistikleri verebilecek olan var mı?kim kaç sayı attı falan

Adamlar cok kotuymus..Bız ıse dısıplınymısız Murat kaya dısında herkes ııymıs..Onunda sakatlıgı olabılırmıs..Fıtch,mıtchell,fATIH one cıkan oyuncularımızms..Ayrıca Burak sezgın kadroda yokmus sakatlıgı nednıyle ıı ıftarlar..

sanada iyi iftarlar burak sezgin zaten sakattı türkiye kupası maçlarında oynamadı

GALATASARAY RAHAT KAZANDI..

BEKO Basketbol Ligi'nde Galatasaray Cafe Crown, sezonun ilk haftasında İstanbul Tekelspor'u 25 sayı farkla 73-48 mağlup etti.. Sarı kırmızılılar farklı galibiyete yabancıları ve Fatih'in etkili oyunu ile ulaştı..

İSTANBUL TEKELSPOR: 48 - GALATASARAY CAFE CROWN: 73

Salon: Haldun Alagaş Hakemler: Erşan Kartal xxx, Ozan Çakar xxx, Ziya Özorhun xx İstanbul Tekelspor: Olich xx 6, Gökhan xxx 19, Murat x, Mesut xx 6, Emre x 2, Orhan x 3, Cihan xx 5, Gürol x 3, Cem xx 4 Galatasaray Cafe Crown: Mitchell xx 14, Murat x, Tufan xx 9, Hollman xx 12, Fatih xx 10, Fitch xxx 16, Cemal x 4, Mithat x, Mc Gowan xx 5, Tolga x 2, Altay x 1, İsmet x 1. Periyot: 16-22 Devre: 24-44 (Galatasaray Cafe Crown lehine) 3. Periyot: 35-62

Karşılıklı basketlerle başlayan mücadelede Gökhan ve Murat'ın bulduğu sayılarla oyuna ağırlığını koymaya çalışan İstanbul Tekelspor, dış atışlarda Tufan'ı, pota altında ise Fatih'i durduramayınca, Galatasaray Cafe Crown ilk periyodu 22-16 önde geçti.

İkinci periyotta şut yüzdesi düşen İstanbul Tekelspor, savunmasında da sıkıntı yaşamaya başladı. Fitch ve Mc Gowan'ın ürettiği basketlerle üstünlüğünü artıran sarı-kırmızılılar, Mitchell'ın yeniden skora katkı yapmaya başlamasıyla devreyi 20 sayı farkla 24-44 önde kapattı.

Karşılaşmada açılan farkla birlikte konsantrasyonunu da kaybeden İstanbul Tekelspor, pota altını kapatmakta büyük zorluk yaşadı. Fitch ile Fatih ürettiği sayılarla rahatlayan Galatasaray Cafe Crown, son periyoda da 62-35 önde girdi.

Maçın son periyodunda da skor avantajını iyi kullanan sarı-kırmızılılar, baştan sona üstün götürdüğü karşılaşmadan 73-48 galip ayrıldı.

Bu arada, ayak bileğinden sakatlığı bulunan Galatasaray Cafe Crown takımı kaptanı Burak Sezgin mücadelede forma giyemedi.

yabancı olarak sadece mcgowandan yeterli katkı alamamışız tabi ribauntlarını bilmiyoruz yerlilerden ise muratın neden böyle oynadığını hiç anlamadım sakat herhalde

merhabalar :atki

koşarak yetiştim maça
3 çeyrek izledik ama ne deydi be
dehşet güzel bloklar holman fatih

sora bi baktım aa bizimkiler burda koşkum pota arkasına
bi düzmüşüş yu..mı ye fener :atki

çok iyi atak yapmadık çünkü fark atınca ismet böli oyuna girdi
fakat tekel felaket kötü
kesin küme diyom ben :D