Teşekkürler Murat Hoca!..

Berk Tuna' Alıntı:
Murat Hoca'nın gitmesine üzülen bayağı bir kişi varmış forumda.

Halbuki Murat Hoca'nın gönderilmesinde büyük etkenlerden biri bu forumdur.
Amacım kimseye dokundurmak değili,sadece birşeyi merak ediyorum...Murat Hoca takımın başındayken çoğunluk gitsin diyordu ve bir kaç kişi dışında kimse Murat Hoca'ya güvendiğini,onu sevdiğini söylemiyordu.

Acaba bu onlarca teşekkür mesajı atan kişiler o zaman nerdeydi?

Tekrar söylüyorum kimseye laf sokmuyorum,sadece merak ediyorum.Niye kimse bunları önceden yazmıyordu?

Düşüncelerinize sahip çıkın!

Berk Bey Murat Hoca´nın gitmesi gerektiğini düşünen birisinin bugüne kadarki çalışmalarından dolayı teşekkür etmesinin neresi garip?

Berk Tuna' Alıntı:
Murat Hoca'nın gitmesine üzülen bayağı bir kişi varmış forumda.

Amacım kimseye dokundurmak değili,sadece birşeyi merak ediyorum...Murat Hoca takımın başındayken çoğunluk gitsin diyordu ve bir kaç kişi dışında kimse Murat Hoca'ya güvendiğini,onu sevdiğini söylemiyordu.

Tekrar söylüyorum kimseye laf sokmuyorum,sadece merak ediyorum.Niye kimse bunları önceden yazmıyordu?

Neden şimdi yazılıyor.Çünkü; Birşeyin değeri gittiğinde anlaşılır. !!!

Berk Bey size diyeceğim bir tek cümle var...

Bir GALATASARAY'lı gibi hayatta her zaman dik durabilmek dileğiyle...

Bunu diyebilen bir hoca ayrıldı takımımızdan.
Keşke sizde onun gibi yapabilseniz. . .

en sonunda yapilan baskilar sonucu galatasarayimiz,herseyden onemlisi iyi bir galatasarayli olan murat ozyer hocamizla yollarini ayirmistir,bu istifayi bekleyen gs taraftarimizin gozu aydin olsun;)o kadar kotu durumda olan bjk bile hocasini gondermedi ve sonucunu aliyo,bizimkiler ise sadece 2 yenilgi almis hocamizi vatan haini gibi haksiz elestirilerle gonderdi.hic kadronun yetersizligi,yada sakatliklar konusulmadi hep murat hoca suclandi.bu degerler boyle harcanmamali.Her sey icin tesekkurler murat hoca,senin gs icin elinden geleni yapmaya calistigini ve iyi bir gsli olduguna biliyoruz hic suphemiz yok.

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Berk Tuna":3nyrnmiz]Murat Hoca'nın gitmesine üzülen bayağı bir kişi varmış forumda.

Berk Bey Murat Hoca´nın gitmesi gerektiğini düşünen birisinin bugüne kadarki çalışmalarından dolayı teşekkür etmesinin neresi garip?[/quote:3nyrnmiz]

Ben onu zaten garipsemedim Onur Bey.

Benim tek merak ettiğim Murat Hoca'nın gitmesi için en büyük propagandalar bu forumdan yapılırken bu kişilerin Murat Hoca'yı o zamanlar niye korumadığı,ona niye sahip çıkmadığı?

Burak Barut' Alıntı:
Berk Bey size diyeceğim bir tek cümle var...

Bir GALATASARAY'lı gibi hayatta her zaman dik durabilmek dileğiyle...

Bunu diyebilen bir hoca ayrıldı takımımızdan.
Keşke sizde onun gibi yapabilseniz. . .

Burda eminim ki birçok Galatasaraylı hayatta dik duruyordur Murat Hoca gibi...

Benim sözüm Murat Hoca'ya veya size değil bu forumda yüzlerce kişi Murat Hoca'ya demediğini bırakmazken sesini çıkarmayanlaradır.

Galatasaraylılık hayata gider yapmaktır...
Keşke sizde bunu öğrenebiliseniz...

Berk Bey,

Bunun uğruna çok tartışmalar çıktı ve çıkıyor. Gözden kaçırdınız sanırım. Hatta bir dönem sevgili Mithat Bey bizden bir 5 bile çıkarmıştı, Murat Hoca'nın takımı diye :)

Gerçek bir GALATASARAY lı bir fenerbahçe maçı öncesi takımı yüzüsütü bırakırmı?
Bahsedilen kişiye neler yapılmalı ki bu maç öncesi tası tarağı toplayıp gitsin?
Takımı yönettiğini sanan şahsiyetler evinde fenerbahçe gibi play-off daki en büyük rakiplerinde biri ile oynarken hafta arası antrenörü gönderiyorsa bu en masumane ifadeyle işbilmezliktir,ya tutarsacılıktır.
Bu kararı kim aldı ise bilmiyorum fenere kaybettiğimiz (umarım olmaz) maçın bitiş düdüğü ile istifa etmeli,klübe sokulmamalıdır ki anlasın yönettiği klüp çiftlik değil!
Eğer Murat Özyer gönderilmedi kendisi bu maç öncesi kalma imkanı varda ve kalmadıysa tek diyeceğimiz yazıklar olsun o yaşattığın güzel günlereyeri ve zamanı fb maçı evvelimiydi istifanın!(Murat hocayı tanımam ama bu son senaaryoya ihtimal vermiyorum,vermek istemiyorum)

Eser abi benim şahsi düşüncem ve birçok kişinin de düşüncesi şudur ki olası bir yenilgide taraftarın tepkisini çekmemek ve ilgisini azaltmamak için alınmış bir karardır ve hiçbir şekilde bir sonraki hamle düşünülmemiştir. Teknik olarak bakarsak doğru bir karar ama idari olarak aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

Murat Hoca istese kalırdı...

Galatasaraylılığından asla şüphe etmem. Ancak istenmediğim yerde durmam politikasını izlememesi gerekirdi. Çünkü o da bu kulübün evladı ve bu kulübün kimse sahibi değil.

Ben defalarca istifa etmesini istedim,doğrudur.
Ama zamanlama olarak görevi bırakması ya da bıraktırılması doğru değil.
Murat Hoca kalmak istese geride kalan 2,5 senenin hatrına bile kalabilirdi.
Keşke maç sonunda galibiyet ile istifa edebilseydi.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Eser abi benim şahsi düşüncem ve birçok kişinin de düşüncesi şudur ki olası bir yenilgide taraftarın tepkisini çekmemek ve ilgisini azaltmamak için alınmış bir karardır ve hiçbir şekilde bir sonraki hamle düşünülmemiştir. Teknik olarak bakarsak doğru bir karar ama idari olarak aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

Kerem,
Ben şubeye hiç ama hiç yakın değilim sizin kulağınız delik size haberler gelir burda söyler söylemezsiniz sizden kastım illa sen değil ,ama bu karar hoca gönderme kararı değil bu kararın değil iki ,sekiz hamle sonrasını düşünmüşlerdir bazıları bence ,fener maçı haftası araştıracağım bu klüpte futbol voleybol basketbol kaç hoca gitti?
NEyse sonra araştırırım uzun sürer:=) bknz yemedi!

3 sene önce küme düşmemek için çırpınan bir takımın çehresini değiştirdi. Birçok başarılar kazandırdı, bence tek başarısızlığı bu sene uleb'e veda etmekti... kendisine çok teşekkür ederiz...

Gerçek bir GALATASARAY lı bir fenerbahçe maçı öncesi takımı yüzüsütü bırakırmı?[quote:1yiku6w6]
[/quote:1yiku6w6]Eser bey yanlış anladınız herhalde Murat Özyer istifa etmedi takımdan ilişiği kesildi söylemek istemesekte kovuldu.
siz söylediklerinizde haklısısnız Fener macı öncesi bu hamle doğrumudur. onu yapanlara sormak lazım

Tugay Aktepe' Alıntı:
Murat Hoca istese kalırdı...

Galatasaraylılığından asla şüphe etmem. Ancak istenmediğim yerde durmam politikasını izlememesi gerekirdi. Çünkü o da bu kulübün evladı ve bu kulübün kimse sahibi değil.

Ben defalarca istifa etmesini istedim,doğrudur.
Ama zamanlama olarak görevi bırakması ya da bıraktırılması doğru değil.
Murat Hoca kalmak istese geride kalan 2,5 senenin hatrına bile kalabilirdi.
Keşke maç sonunda galibiyet ile istifa edebilseydi.
Ne demek Murat Hoca istese kalırdı? Adama görevi bırak denildi, bırakınca görevden kaçan adam oldu. Adam istifa etmeyip kalsa, alınacak olası bir Fener mağlubiyetinin ardından yine yerin dibine sokacaktınız. Onurlu davranıp yönetimin çağrısına kulak verse yaratılacak sinerji ile belki maçı kazanacaktık diyecektiniz.

Öyle bir taraftar topluluğuz ki teşekkür etmesini bile bilmiyor, gider ayak inceden kötülüyoruz.

Doğal Onur Abi,çok doğal...
Burada en fazla teşekkür etmek istediğim insanlar hocanın gitmesini yürekten istemelerine karşın hocaya da teşekkür etmeyi bilen kişilerdir.

Murat Hocaya tek karakteri,beyfendiligi icin tesekkur etmek istiyorum..Basketbol alaninda ise tesekkur edecek bir durum soz konusu degil.

Gercek oldugunu zannetmiyorum..Sahsen oyle bir durum soz konusu ise nedenini iyi arastirmak lazim..Para mevzusu ise hakli baska nedenler ise bilemem.

İster mi istemez mi bilemeyeceğim ancak sözleşme kanunlarına göre eğer sen işten şirket tarafından çıkarılırsan, sözleşme tarihine kadar parasını vermeye devam edersin diye biliyorum.
İstemesinden doğal birşey yok.Sonuçta aile babası ve bakmakla yükümlü ailesi var.

Üç sene boyunca ne verdide ne istiyor demek var ama !!! orta yapılmış bir akit var.Galatasaray kulübünde kimsenin alacağı kalmaz bunu bütün Galatasaraylılar bilir.Eğer iş mahkemeye intikal etmişse gerçekten yazık bu nasıl Galatasaraylılık demek lazım.

Ödenir son kuruşuna kadar ve kapı kapatılır.Bir daha açılmamak üzere!!!!!