Teşekkürler Murat Hoca!..

Neden yapmasın.
Sözleşmeler ne işe yarıyor.
Sağlıklı hayat modeli mi yaşayacaktı. Öyle olanlar zaten kendilerini belli ediyor ve özeller.
Çok güvendiğiniz nice isimlerde sattı gitti bu klubü. Murat hoca hakkını istemiş çok mu .

Murat İNAL' Alıntı:
Neden yapmasın.
Sözleşmeler ne işe yarıyor.
Sağlıklı hayat modeli mi yaşayacaktı. Öyle olanlar zaten kendilerini belli ediyor ve özeller.
Çok güvendiğiniz nice isimlerde sattı gitti bu klubü. Murat hoca hakkını istemiş çok mu .

Sanırım bunu başka biri yapsa tutumunuz farklı olurdu.Konu adaşınız olunca sizi bayağı duygusal gördüm merak etmeyin kimsenin parası kalmaz GALATASARAY'da son kuruşuna kadar ödenir.

Yoo bilmiyor olabilirsiniz ama daha önce çok kişi dava açıp Galatasaray'dan para aldı. Hiç birine de kızmadım.
Galatasaray bu şekilde yönetildikten sonra insanları suçlamak, günah keçisi ilan etmek ne diye.
Galatasaray'da para kalmaz geyiği de büyük yalandır bu arada :) Hep "sen bizim içimizdensin, camiadansın" geyikleri döner o para konuşulurken nedense.

Murat İNAL' Alıntı:
Yoo bilmiyor olabilirsiniz ama daha önce çok kişi dava açıp Galatasaray'dan para aldı. Hiç birine de kızmadım.
Galatasaray bu şekilde yönetildikten sonra insanları suçlamak, günah keçisi ilan etmek ne diye.
Galatasaray'da para kalmaz geyiği de büyük yalandır bu arada :) Hep "sen bizim içimizdensin, camiadansın" geyikleri döner o para konuşulurken nedense.

Bakın burdan alenen söylüyorum Galatasaray kulübüyle akti olup alacağını alamayan hiç kimse yoktur.Bunu sanırım benden iyi bilemezsiniz.O geyik ve yalan dediğiniz gerçeğin ta kendisidir.

İstifadan veya görevden alınmadan sonra hiç kimse iki gün içersinde mahkemeye başvurmaz.Vurursa ben bunda art niyet ararım.

Aklıma bir sürü isim geliyor şu anda alamayan. Bağışlaması istenen ya da zorlanan. Futboldan örnek vermek dahi istemiyorum :)

Öncelikle başvurup başvurmadığını bilmiyoruz. Ama dediğim gibi başvurduysa da hakkıdır. Yaşanan diyaloglar ve gönderilme şekli bilinmiyor sonuçta

Ayrılırken tazminat konusunda anlaşma sağlanamamışsa mahkemeye başvurmasından daha doğal ne olabilir ki?

Kaldı ki eger klüp birini yolluyorsa bunun hesabını yapsın alacağı neyse versin ve hakkatten de Galatasarayda kimsenin parası kalmasın. Taraftar olarak isteğim budur.

Herşey için ve bugünkü galibiyetdeki payın için teşekkürler Murat Özyer.

Yolun açık olsun.

Bugunkü galibiyette elbetteki katkısı çok büyük.
Teşekkürler Murat Hoca, takım kaptanımızın bu hareketi gerçekten çok mutluluk verici.

Her şey için çok teşekkürler hocam. Gerçekten mükemmel bir insansın, büyük bir Galatasaraylısın. Yolun açık olsun Murat Özyer umarım çok başarılı olursun...

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Bu galibiyette onunda payı var, teşekkürler hocam!
sadece bu galibiyette değil bundan sonra alacağımız bütün galibiyetlerde payı var ve olacak.Galatasaray Basketbolunda dirilişi sağlayan adam o.

p1030302jw9.jpg

Teşekkürler Yıldız Teknik...

Onur Yavuz' Alıntı:
p1030302jw9.jpg

Teşekkürler Yıldız Teknik...
Emeğe saygı gösteren, vefa gösteren arkadaşlara teşekkür ediyoruz, demekki Murat hoca bazı şeyleri suya yazmamış, EĞRİSİ İLE DOĞRUSU İLE KALBİMİZE YAZMIŞ!

Hocam bir gün o kupa kalkacak, sizin ve bizim ellerimizde!

Yıldız Teknik bu işi gerçekten çok iyi yapıyor.Basketbolda salonun efendisi olduğunu bir kez daha gösterdiler.

Murat hoca verdiğin emeklere sağlık.
Cüneyt kaptan şimdi gönüllerinde kaptanı da oldun.

Hocama,kaptanıma ve Yıldız Teknik'e teşekkürler...

Bugün Son Periyot'ta Murat Hoca ile ilgili bir anket yapıldı ve yüzde 75 hocanın takımdan gönderilmesinin yanlış olduğuna dair oy vermiş... :oops: