Teşekkürler Murat Hoca!..

Erkek basketbol şubemiz onun kaldığı süre içerisinde gerçekten gelişti.Artık şampiyonluğa oynayan,3-4 sene içerisinde Euroleuge'i hedefleyen önemli bir takımız.

Bu süre içerisinde elbette onunda katkıları oldu.

Her ne kadar belli bir başarısı olmasa da bu gelişmede rol oynadığı için teşekkürler...

Alperen Kaplan' Alıntı:
Hocama,kaptanıma ve Yıldız Teknik'e teşekkürler...

Bugün Son Periyot'ta Murat Hoca ile ilgili bir anket yapıldı ve yüzde 75 hocanın takımdan gönderilmesinin yanlış olduğuna dair oy vermiş... :oops:

Demek ki % 25 'lik kesimin basketbol bilgisi yüksekmiş.Ya da % 25 'lik kesim Galatasaray'ın geleceğini düşünüyormuş. :)

Yıldızlı arkadaşlara maç için görüşlerimi belirtirken teşekkür etmiştim, bir teşekkürde burada etmem gerekli çünkü gerçekten çok duygulandığım bir andı maçta pankartın açıldığı an. Çok teşekkür ederim sizlere emeğinize yüreğinize sağlık.

Elbet buluşur bu kalpler kalbimizdesin Murat ÖZYER!!

Yıldızlı Aslanlara cok cok tesekkürler yapılması gerekeni yaptılar

Yildiz mezunu olarak genc kardeslerime ben de tesekkur edeyim ama konu basligina uygun olarak da, kisiligi karakteri ve durusu ile bu tesekkeru hakeden Murat Ozyer'e de tesekkur etmek lazim. Evet vefa gostermistir taraftar ama hakedenlere gosterilir bu vefa da bunu da unutmamak lazim!

Dogru bir karar yönetim adına sevindim gec bile kalınmıstı sponsor baskası ile anca bu kadar kalabilinirdi :)

Lise defteri Hocası biraz savunma yada set cizebiliyomus en azından :)

Murat İNAL' Alıntı:
Cüneyt Kaptanda Galibiyeti Murat ÖZYER e armağan etti.
O zaman Cüneyt kaptana sormak gerekiyor.Yabancısız,antrenörsüz ve antreman eksiği olan Beşiktaş maçında Galatasaray Erkek Basketbol tarihinin en berbat basketbollarından birisini niçin oynadınız diye?Oradada şu savunmanı yapsaysın da çok sevdiğin Murat Özyer gönderilmeseydi.Hocanın en büyük gönderilme sebebi oyuncularla arasında oluşan güvensizlik ortamıydı.Onlar Murat Özyer baştayken kendisine sahip çıkmadılarda,gönderildikten sonra mı pişman oldular.
Geç kalınmış teşekkür,teşekkür değildir.
Ekleme:Bu sefer Murat Özyer'i savundum.Şimdi yine suçlu çıkarım.

Serkan Dursun' Alıntı:
[quote="Murat İNAL":3lce1pb4]Cüneyt Kaptanda Galibiyeti Murat ÖZYER e armağan etti.
O zaman Cüneyt kaptana sormak gerekiyor.Yabancısız,antrenörsüz ve antreman eksiği olan Beşiktaş maçında Galatasaray Erkek Basketbol tarihinin en berbat basketbollarından birisini niçin oynadınız diye?Oradada şu savunmanı yapsaysın da çok sevdiğin Murat Özyer gönderilmeseydi.Hocanın en büyük gönderilme sebebi oyuncularla arasında oluşan güvensizlik ortamıydı.Onlar Murat Özyer baştayken kendisine sahip çıkmadılarda,gönderildikten sonra mı pişman oldular.
Geç kalınmış teşekkür,teşekkür değildir.
Ekleme:Bu sefer Murat Özyer'i savundum.Şimdi yine suçlu çıkarım.[/quote:3lce1pb4]

Geçen yıl Robert Hite, ondan önceki yıl Gerald Fitch. Murat Hoca her sezon periyodik olarak bir yabancı ile bozuşuyordu sanırım. =)
Özellikle bu 2 oyuncunun da winner özellikli oyuncular olması ilginç. :)

Tabi burada suçlu Murat Hoca demiyorum,belki de tüm suç oyunculardaydı.
Ancak takımın koçu olarak gerekli hamleleri yapmak Murat Hoca'ya düşüyordu.Arayı bulması açısından...

@ Tugay kardeşim

Kesinlikle katılıyorum söylediklerine, ayrıca bir oyuncuyla anlaşmakta, anlaşamamakta koçun elinde olan birşeydir.Her ne kadar geçmişte olan şeyleri konuşmak doğru olmasa da söylemeden geçemeyeceğim. Murat hoca herşeye rağmen bize farklı duygular yaşattı ama elinde olan fırsatları değerlendiremedi.Ve büyük Galatasaray taraftarının en çok zaafı olduğu nokta bu olsa gerek...

Bende gitmeni isteyenlerden biriydim Murat hoca ama kalbimizde her zaman yerin ayrıdır. Herşey için teşekkürler.

vedat kazanan' Alıntı:
Dogru bir karar yönetim adına sevindim gec bile kalınmıstı sponsor baskası ile anca bu kadar kalabilinirdi :)

Lise defteri Hocası biraz savunma yada set cizebiliyomus en azından :)

Gençler bilmediğiniz kişiler hakkında saçma ve insanları sinirlendirecek yorumlar yapmayın!

http://www.ultraslan.com/Default.html

Geçtiğimiz günlerde görevinden ayrılan Erkek Basketbol takımı koçu Sayın Murat Özyer bize bir teşekkür yazısı göndermiş.

Bizde o yazıya aşağıda yer verdik.

Bu vesile ile bizde çalıştığı süre boyunca bizlere gösterdiği içtenlik ve Galatasaray'lılık duruşu için kendisine teşekkür ederiz.

ultrAslan

Büyük GALATASARAY Taraftarı,

2006 - 2007 sezonundan beri iyi günde ve (bilhassa) kötü günde verdiğiniz destek ile Galatasaray'ın dünya standartlarında bir değer olduğunu bana yaşattığınız için sizlere çok teşekkür ederim.

Sizlerin sayesinde Galatasaraylılığın hayatta her zaman ?dik durarak? başladığını tekrar gördüm. Böyle bir taraftara sahip kulüpte çalıştığım için gurur duyuyorum.

Bundan sonra ki buluşmamızı kupalar ile taçlandıracağımızı bilmenizi ister, bu armaya gönül veren herkese teşekkür ederim.

Yeni yılda arzuladığınız her kupayı kaldırmanız dileğiyle.

Murat ÖZYER

Murat ÖZYER yakında yeni görevine başlayabilir.
Şimdiden başarılar.
Eğer gerçekleşirse yeniden bir sürü tartışma başlayabilir hayırlısı :)