Tutku Açık

Dergimizin son sayısındaki Tutku Açık röportajını okudum da... Fenerbahçe Ülker maçından;

"Pota altında yere düşmüştüm, şu an hala belim ağrıyor. Normal Tutku, o şartlarda kenara gelerek bir üç-dört dakika dinlenebilirdi. Tabii orada 10-12 bin kişi, bir anda sizin isminizi haykırıyor... Ayağa kalktım. O pozisyonda taraftarın oyuncuya yaptığı pozitif etkiyi net olarak hissetme imkanı buldum. Gerçekten önemli bir atmosferdi."

Aslında daha birçok bölüm var alıntı yapılabilecek... Bana kalsa derginin kapağına Tutku Açık´ı koyardım, ama o kahrolası tiraj kaygısı var ya!..

Dergimizin son sayısındaki Tutku Açık röportajını okudum da... Fenerbahçe Ülker maçından;

"Pota altında yere düşmüştüm, şu an hala belim ağrıyor. Normal Tutku, o şartlarda kenara gelerek bir üç-dört dakika dinlenebilirdi. Tabii orada 10-12 bin kişi, bir anda sizin isminizi haykırıyor... Ayağa kalktım. O pozisyonda taraftarın oyuncuya yaptığı pozitif etkiyi net olarak hissetme imkanı buldum. Gerçekten önemli bir atmosferdi."

Aslında daha birçok bölüm var alıntı yapılabilecek... Bana kalsa derginin kapağına Tutku Açık´ı koyardım, ama o kahrolası tiraj kaygısı var ya!..
Tiraj kaygısından ziyade zorla birini sevdirme çabaları bence .

Yok Mustafa, kızlarımızın sergilediği mücadeleyle gönüllerde taht kurup Avrupa Kupasını kaldırdıkları ayın ertesinde yine bir futbolcu vardı kapakta. Bu durumu eleştiren bir e-posta gönderdim dergimize, verilen yanıtta tirajı düşünmek zorundayız tarzı birşeyler yazılmıştı.

Dün gece rüyamda gördüm Tutkuyu..
Takımın antremanında konuşuyorduk Alba Berline gideceğim diyordu geleceğimi düşünmeliyim vs.
Dedim Tutku biz Alba Berline 121231 sayı fark atarız sen napıyorsun ne gitmesi Taylorda gitti zaten Jerry tek mi oynasın :D

Bugün 4. periyot başında Sebutis'i sildi sahadan hücumda yaptığı inanılmaz işleri geçtik müthiş de bir savunma yaptı bugün Tutku.
Helal olsun sana Tutku Nash Açık :D

Abi bu adama söyleyecek söz bulamıyorum artık.Hadi hücum yönünü zaten biliriz, hep yapar.Ama savunmasının da ne dereceye geldiğini gördük bugün.Seibutis'e yapılması gereken savunmanın dersini verdi.Top aldırmadı.Helal olsun sana..

Ben artık bu saatten sonra Tutku'nun Galatasaray'ımızdan ayrılmayacağını düşünüyorum.Daha nice senelere terletecektir o kutsal formayı.Özldeşleşecektir Galatasaray Basketbol Takımıyla.İyiki varsın Tutku Nash...

Ben Ömer Onan olsam bir sonraki Galatasaray maçında oynamazdım.

Can çekişti resmen sahada :D

Helal olsun sana.

Ömer Onan'ı Euroleague Fantasy'de kadroya almak lazım bu hafta.

Tutku karşısında acizleri oynadı, Olympiakos'a karşı hırs yapar, karşısında da Tutku yok Spanoulis var; tutmak kolay, tuttukça da atıyor zaten :)

Bu arada Saras da sanırım no-look pası ben buldum, sen kullanıyorsun demiş maç sonu :)

Tutku Andric'i çok iyi besledi ama biraz daha skor üretse çok daha iyi olacaktı bizim için. İyi oynadı ama ben ondan daha fazlasını bekliyordum. En azından bizim Ülker'i yenmemiz için onun daha fazlasını yapması gerekiyor. Gerçi diğer oyuncular çok az skor katkısı verdi ama yine de Tutku'dan fazlasını bekliyorum.

Büyük oyuncusun vesselam...Ne yapsan şaşırtıcı değil,daha iyilerinide yapacağına eminim...
Geldiğinde isterse ... gibi birsürü cümle kurmuştuk...
Belliki istiyor Tutku,hemde Tutku ile yapıyor bunu,bu Tutku oldukça Tutku'da,Tutku'ya karşı koyabilecek yetenekte oyun kurucu göremiyorum bu ligde...:D