Uleb Cup| Galatasaray: 83 - Joventut Badalona: 90

Re: Uleb Cup|Galatasaray - Joventut Badalona

bu sene bjk ve telekom wild card'la katıldılar ulebe ki onlar gecen sene bizim bu seneki kadar başarılı olamamalarına rağmen davet aldılar.yarıfinal oynaya bi takımı dışarda bırakmazlar...

Erdal Gündüz' Alıntı:
Hala takımı, oyuncuları eleştirenler varya sizi ve sizin türevlerinizi bir daha gelmemek üzere yok etmek lazım.

Sizin yaptığınıza toplum içinde AYIP derler VEFASIZLIK derler.... Benim gözümde ise sizin yaptığınız Ahlaksızlıktır, Karektersizliktir.
eleştiri olmadan kendini geliştiremezsin her zman eleştiri olacaktır mesele ben bugün yapılan top kayıplarını eleştiiryorum o kadar tempolu bi takıma karşı çok top kaybı yaparsan yenilirsin

İlk yılımızda yarı final oynadık, hatta yarın üçüncü bile olabiliriz.
Allah hepsinden razı olsun, canları sağolsun.

Alper Gülgen' Alıntı:
BU SENE BASKETTE TARİH YAZDIK AMA YARIN YENMEMİZ LAZIM YENEMEZSEK SENEYE ULEBE KATILMAK ZORA GİREBİLİR

Hiç sanmam bu sene bjk ile telekom wild cardla geldiler bu kupaya bence artık kimse bizi durduramaz ilerleyen senlerde daha iyi kadrolarda buraların vazgeçilmez takımı olmalıyız...

BEYLER AYRICA BUGÜN BİLGİN GÖKBERK SÖLEDİ MURAT ÖZYERLE DEVAMLI KONUŞUYORLARMIŞ MURAT ÖZYER DEMİŞKİ SENEYE BİR GÖMLEK DAHA ÜSTÜN Bİ TAKIM KURACAĞIZ DEMİŞ

Sağolun Aslanlar.

2 takımımızda bu sene yarı final oynadı. Artık basketbol da eski günlere dönelim. Bu ülkede basketbolun öncüsü olan bir klube şampiyonalarda iddialı olmak yaraşır. Umuyorum ve diliyorum klüp bundan sonra basketbola daha fazla ilgi gösterir tabi bizde.

Çarşamba günü Mutlu Akü maçında hepsini bağrımıza basmamız lazım.

Alper Gülgen' Alıntı:
[quote="Erdal Gündüz":1y3ijul2]Hala takımı, oyuncuları eleştirenler varya sizi ve sizin türevlerinizi bir daha gelmemek üzere yok etmek lazım.

Sizin yaptığınıza toplum içinde AYIP derler VEFASIZLIK derler.... Benim gözümde ise sizin yaptığınız Ahlaksızlıktır, Karektersizliktir.
eleştiri olmadan kendini geliştiremezsin her zman eleştiri olacaktır mesele ben bugün yapılan top kayıplarını eleştiiryorum o kadar tempolu bi takıma karşı çok top kaybı yaparsan yenilirsin[/quote:1y3ijul2]

Alper eleştri dediğiniz şey böyle olmaz. Önce o formayı son damlalarına kadar terlettikleri için sonrada bize yaşattıklar bu güzel serüven için teşekkür edersin. İki gün sonra herkes kafasını toplar hataları doğruları konuşursun. Yangından mal kaçırırı gibi maç biter bitmez asıp kesmeler eleştri değildir. Vefasızlıktır.

yillar sonra yeniden avrupada olmak ve bu yaptigimiz muthis vizyon icin basta murat ozyer olmak uzere oyuncularimiz ve emegi gecen herkeze sonsuz tessekurler.

hersey daha bitmedi yarin bir 3'luk mucadelemiz var ve ben inaniyorumki yarin bir madalya ile susliyecegiz bir senenin emegini.

bugun ise rakip ispanyanin guclu temsilcisi Dkv Joventut'u, hakem uclusunden aldigi destek ile maci kazanmasini bildiler ama tabiki bekledikleri kadar kolay olmadi.
karsisinda hakemin bir yanlis karar vermemis ve top kayiplari nedeniyle tabiri caizse pisi pisine maglup olan bir Galatasaray vardi.

Onemli olan ulebte isim yapmakti ve Galatasarayi avrupaya duyurmakti ve bunu basardigimiz icin mutluyum.

bugun maci kaybetik ama sonucta gelecek yillar oyniyacagimiz uleb cup olsun euroleague olsun bize karsi saygi duyulacak ve bugun hakemin caldigi sacma sapan dudukler olmayacak.

Erdal Gündüz' Alıntı:
[quote="Alper Gülgen":1fhn8nq4][quote="Erdal Gündüz":1fhn8nq4]Hala takımı, oyuncuları eleştirenler varya sizi ve sizin türevlerinizi bir daha gelmemek üzere yok etmek lazım.

eleştiri olmadan kendini geliştiremezsin her zman eleştiri olacaktır mesele ben bugün yapılan top kayıplarını eleştiiryorum o kadar tempolu bi takıma karşı çok top kaybı yaparsan yenilirsin[/quote:1fhn8nq4]

Alper eleştri dediğiniz şey böyle olmaz. Önce o formayı son damlalarına kadar terlettikleri için sonrada bize yaşattıklar bu güzel serüven için teşekkür edersin. İki gün sonra herkes kafasını toplar hataları doğruları konuşursun. Yangından mal kaçırırı gibi maç biter bitmez asıp kesmeler eleştri değildir. Vefasızlıktır.[/quote:1fhn8nq4]
bu konuda haklısın sonuna kadar haklısın...bizim yaptığımız eleştirileri zaten oyuncular kendi aralarında konuşuyorlardı biliyorlardır kendi hatalarını

helal olsun çoçuklar size....

gerçektene bugün çok mutluyum. yenilsemde gene büyüklüğümüz gösterdik ve asıl olan yerimize avrupada büyüklüğmzü gösterdik. gerçekten bugünkü maç çok güzeldi. ii de mücadelel ettik favori gösterilen takım karşısında çok da ii oynadık ama sonunu getiremedik bence bu birazda tecrübesilzikten kaynaklanıyo. ama olsun çoçuklara helal olsun hepsine teker teker ...

Re: ULEB Cup | Galatasaray - DKV Joventut Badalona

Bütün oyuncularımızı tek tek kutlamalıyız.

Maçı 1.periyottaki 10 sayılık fark - 27-17 - ve hakemler yüzünden kaybettik.

Bütün oyuncularımıza teşekkürler. Hepsi sonuna kadar mücadele etti. Tecrübesizlik de çok önemli bir faktördü...

Tekrar tekrar hepsine teşekkürler.

Yarın 3.olacağımıza yürekten inanıyorum...

rudy fernandese bayıldım yaa ilk yarı sonunda atığı boş üçlükte onu tutan brittonı bakkala gönderdi valla sağa bi adım attı britton 10 metre sağa gitti :) zaten britton onu niye tutuyosa oda ayrı bi mesele.. ahh rudy ahh

britton iyiydi bugun ama :)

hite 2 maçta da süper oynadı, 3.lük maçında da oynar umarım sakatlık önemli bişi değildir..

cüneyt biraz tutuk bu 8li finalde, ihtiyacımız vardı ona aslında böyle büyük maçlarda.. bence asvel maçını alarak bizi buraya getiren kendisidir, keşke daha ilerilere götürebilseydi..

Hakemlerin RİCK'e olan yardımseverliği ne böyle ya..
En azından o çocuk 3.periyotta 5leyip atılması lazımdı..
Sahada belki 4 faulle görülüyor olabilir ama en az 8-9 faul yaptı ;)
Çalınmayan fauller, top taşımalar, hatalı yürümelerde cabası..

Bu arada kimse Cüneyt'e laf söylemeye kalkışmasın.. Gran Canaria maçlarında 5/5 ve 6/7 atarken kimse sesini çıkartmıyordu.
Final Eight ve Final Four'da performansı düşük diye hemen infaz etmeyin..

gecen sezondan
william avery yada Fitch 9 kalsaydi turu gecmistik....
teskürrler ASLANLAR...
Robert HITTTTTTEEEEEEEEEE

Coskun Cosar' Alıntı:
gecen sezondan
william avery yada Fitch 9 kalsaydi turu gecmistik....
teskürrler ASLANLAR...
Robert HITTTTTTEEEEEEEEEE

avry derken mitchellı kastettin galiba onlar olsa buralara gelemezdik bence aa solomon dersen bence final deydik o ayrı mesele...

Avrupa da oynamış daha tecrübeli guard olsaydı durum farklı olabilirdi.Ama buraya bu duruma bu takım getirdi.Guard'larımızdan skor anlamında gerekli katkıyı göremedik ilk 2 maçta.

Artık kendimizi tanıttık,kafalarda soru işareti olan bir takım değiliz.Önümüzdeki yıl oyuncu istemeye gittiğimizde Ulep Cup 8 finalinde son 4'e kalmış kalmış,belirli hedefleri olan,sağlam sponsoru olan bir takım kimliği ile çıkacağız.Ulep Cup 3.lük veya 4.lük Apoletide takılmış olarak tabii.Bu çok önemli.

Görünen o ki artık her yıl daha üstüne koyarak gittiğimiz,büyüdüğümüz,bütçe olarak sağlam olduğumuz bir yapı oluşmaya başladı.Yavaş yavaş herkesin saygı duyduğu bir takım olma yolunda Avrupa standardında bir takım olma yolundayız.

Guard olarak Dee'nin durumu biraz bekletir bizi,Hite da şansını deneyecektir.3-4-5 numara transferlerini bu yıl daha erken bitiririz.Ve ilk tercihlerimizi getirme ihtimalimiz ve şansımız bu yıl daha fazla bir olasılık.

iyi oynadık olmadı,sağlık olsun..yarı final süper..yalnız 1-2 tane oyuncunun performansını hiç beğenmedim..dee ve owens daha iyi oynasalardı yenebilirdik..eğer ligdede böyle oynarlarsa gönderilmeleri gerekir..özellikle dee tam bir hayal kırıklığı..diğer 3 yabancı özellikle hite ve gainesle uzun vadeli kontrat yapılmalı