Yabancı oyuncularımızın imza töreni

Re: Gurovic ve Milojevici karşiliyoruz

gitmeyen seyli olsun deeermisim :p cesaretli olun ve gidin bence. ben orda olsam kesin giderdim. bana ne kimin ne düsündügünden.

İyi güzelde haftasonu veya iş çıkışı saatler neden olmuyor ki ?

Bu arada sanırım sadece Guroviç ve Milo olmayacak diğer oyuncularda olacak böylece endişe etmeye de pek gerek kalmıyor !

evet benimde anladiğim kadariyla tüm oyuncularimiz olacak yani yeni trasnferlerimiz.Bence kesinlikle gidilmelidir.Kesinlikle....

Ben mutlaka gelmek istiyorum ama kaç dk. sürer organizasyon??Ziziç in imza törenine giden varsa fikir amacı ile söyleyebiir mi?

Gidelim be!

Gelmeyen fenerli olsun!

Yeni aslanlarımıza hoşgeldin diyelim.

Re: Gurovic ve Milojevici karşiliyoruz(Gidiyoruz)

Arkadaşlar 1 günümüz var asılalım şu meseleye, haydi coşturalım heryeri, en az 200 kişi olacağız!

mustafakaya' Alıntı:
Okancım benide yaz o listeye
5-)Mustafa Kaya

Teşekkürler Eyüp abi :)
Ben teşekkür ederim, asıl bana siz hatırlattınız, sporcularımıza sahip çıkmamız gerektiğini!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Arkadaşlar 1 günümüz var asılalım şu meseleye, haydi coşturalım heryeri, en az 200 kişi olacağız!

Eyüp ağabey ne yaptın stadda yapsınlar o zaman :)
Ben yanımda bir kaç arkadaş getirmeye çalışacağım bugün olsa bu sayı en az 10 olurdu ama hafta içi işte...

Re: Galatasaray Cafecrown imza töreni(Gidiyoruz)

Arkadaşlar uA genel koordinatörü Alpaslan abi aramızda olacak, yani kalabalık olacağız sanki :)

Re: Galatasaray Cafecrown imza töreni(Gidiyoruz)

arkadaşlar onur karakuzu kardeşimizin yardimlariyla gstv.net sitesinden 2 arkadaş geliyor.Onlari da listeye yazarsaniz sevinirim.

7) soner
8 ) yerliplaka nickli arkadaşlar...