Yahoo NBA Fantasy League 2011-2012

Z.Randolph sakatlandığı için kadrodan çıkarttım yerine J.Nelson eklemesi yaptım. En azından oyunun asist tarafını biraz olsun dengelemiş oldum.

Bazı alanlarda diken üstünde duran bir takıma sahibim.Misal dün Deron Williams oynamadı hemen üçlük-asist-sayı'da geriye düştüm[Özellikle asist ve üçlükde fark yedim].Deron'sız asist ve üçlük özürlü bir takıma dönüşüyorum maalesef.Ama oyuncu fazlamla sayıyı alır 6-3 bitirebilirim haftayı.

Birde Monta Ellis insan gibi oyna lütfen.2 maçta canıma okudun.[56 sayı,7,rebound,18 asist,3 top çalma,1 blok ,5 üçlük]

Sıkışık fikstür yüzünden maçların erken kopması da çok kötü oluyor. İkinci yarılar yedeklerin yedekleri oynamaya başladı artık bazı maçlarda. Denver maçında garip garip adamlar oynadı dün. Scalabrine bile 5-6 dakika süre buldu geçenlerde. :)

Her hafta en az 2 sakat oyuncu vermeden duramıyor takım.

Geçen hafta Eric Gordon & Amare Stoudemire sağolsunlar haftayı bay geçtiler, şimdi de Jason Kidd ve C.Hayes sakatlanmış. Sayı olarak bir şekilde idare ediyoruz ama Ribaund-Top Çalma-Üçlük-Asist istatistiklerinde bana fayda sağlayan iki rotasyon oyuncumdu. Umarım ciddi değildir durumları.

Nazar değdirdiniz be Nowitzki'ye. :) 6 sayı atması sorun değil de field goal .273 ve Ft .000 olması çok kötü oldu. Dün dediğim gibi maçların erken kopması çok fena. Nowitzki ikinci yarı oynamadı mesela. Nowitzki gibi adamdan Ft hanesine 0 yazdırmak veya FG'den bu sayıları almak bitiriyor beni. Oynayıp atamasa üzülmem. Misal geçen Joe Johnson .167 ile attı ama olur arada ona üzülmüyorum.

O kadar yoğunum ki takıma bakacak vakit bile bulamıyorum. Çoktan şutlamam gereken adamlar kadroda kaldı bu yüzden. Düzeltmeye çalışacağız bakalım.

Nazar değdirdiniz be Nowitzki'ye. :) 6 sayı atması sorun değil de field goal .273 ve Ft .000 olması çok kötü oldu. Dün dediğim gibi maçların erken kopması çok fena. Nowitzki ikinci yarı oynamadı mesela. Nowitzki gibi adamdan Ft hanesine 0 yazdırmak veya FG'den bu sayıları almak bitiriyor beni. Oynayıp atamasa üzülmem. Misal geçen Joe Johnson .167 ile attı ama olur arada ona üzülmüyorum.

E biz napalım Turan abi?Atlanta'da 30-35 dakika süre alıyor diye aldığım iki adam toplamda 22-3 attı.Şut yüzdesi olduğu gibi çöktü.Top kaybınıda verdim Veysel'e.Üçlük-Top kaybından birini alamazsam 5-4 kazanabileceğim ki ilk haftada aldığım yenilginin telafsine yetmez bu sonuç...

Eric Gordon ikinci maçında tekrar sakatlandı ve 3 hafta yokmuş.
Artık oyunu açmadan önce ilk olarak sakat listelerini kontrol eder oldum..
Sağlık olsun,yapacak birşey yok tabi.

O kadar yoğunum ki takıma bakacak vakit bile bulamıyorum. Çoktan şutlamam gereken adamlar kadroda kaldı bu yüzden. Düzeltmeye çalışacağız bakalım.

Aynen 2 haftadır o kadar yoğun geçti ki,özellikle bu hafta işten dolayı her gece sabahladım nerdeyse,ilk defa bu haftasonu uyuyabildim.Zaten ben yenildim sanıyordum buraya da yazdım hatta tebrikler Kerem diye.Haftanın son günü de 3-4 oyuncumu oynatamadım.

Bu arada hazır yarın az vaktim varken biraz takaslar konuşulsun ya,kimse takas konuşmuyor..

Abicim bu Clippers tarlaları mı yeşilledi, buğdayları başak mı saldı ne yaptı bunların maçı niye az. Ayrıca Paul Pierce diye aldık çamaşır makinesi çıktı.

Son güne 5-3 önde giriyorum.Asist berabere ve üçlükde 2 farkla gerideyim.Ama Veysel'de üçlük atacak oyuncu yok şu an.Perkins-Lamarcus-Jamison üçlüsüyle en fazla 6-7 asist yapabilir.Bende ise Ridnour-Evans-Gay-Ibaka-Bynum-Jennings oynuyor.

Kısaca haftayı 7-2 galip bitiririm sonra Levent abiyle geçen yılın rövanşını yaparız.

Şu an için aktif olarak 3 sakat oyuncum var, dün C.Hayes'i takımdan şutlamasam bu sayı 4 sayı olacaktı. Sağolsunlar sayelerinde ne takasa girebiliyoruz nede birşeye..Bu düzensizliğin içinde rekabete dayanıyor olmak da başarılı..

8-1'le oynayan Antawn Jamison'un attığı tek basketi üçlük olsun ve o üçlükle ,üçlüğü benden alsın Veysel.Çok acımasız bu oyun çok...

Bu arada Sarper ve Tanju nağmağlup devam ediyorlar yollarına...

Normalde 6-3 kazanırım diye hesaplamıştım ama cumartesi günü Durant ve Derozan'ı kadrayo almayı unutunca 5-3 kazandım. Olsun 2 de 2 ile yola devam.
Erdal bende nağmalup devam ediyorum neden böyle yapıyorsun :)