Yahoo NBA Fantasy League 2011-2012

Twitter'dan yazdım, buradan da yazayım. Foruma aktif takılan bir arkadaşımıza takımı devredeceğim. Diğer ligden bir arkadaş da olabilir bu lige de katılmak isterse.

Enkaz devraldın Çağlar. :) Bu kadroyu play-off'a taşıyabilirsen şampiyonluk kadar büyük bir iş başarırsın.Şu an takımda 3 sakat var onun dışında 3 kişi daha gönderilebilir yetersiz süre aldığı için...
Teşekkür ederim Erdal gerçeği yüzüme vurduğun için :) Amacım dediğin gibi play offa taşımak olacak. Evet bu sakat olanlar küçümsenecek oyuncular değil maalesef umutla onların iyileşmesi için dua edeceğim :)

Corey Magette bütün Ocak ayını kaçırabilir.3 Hafta sakatmış.Andrew Bogut'unda durumu muallakta şu an.Ed Davis'i , Kemba Walker'ı, Tyler Hansbrough'uda düşünürsek tam anlamıyla enkaz bu takım...

Erdal bilgiler için teşekkürler. Diğer isimler için gerekli çalışmalar yapılmaya başlanmıştır :) Artık Euroleague fantasydeki hünerimizi burada da göstermeye çalışacağım :)

Teşekkür ederim Erdal gerçeği yüzüme vurduğun için :) Amacım dediğin gibi play offa taşımak olacak. Evet bu sakat olanlar küçümsenecek oyuncular değil maalesef umutla onların iyileşmesi için dua edeceğim :)

Kerem'in oyuncular çok enteresan.İlk hafta bana oynadıkları performansları Tanju'ya karşı sergileyemediler.İsteyenler dönüp karşılaştırsın,özellikle ribaunt ve sayı olarak aradaki uçurumu görsün.

Bence ligdeki en tehlikeli takımlardan biri.As oyuncularının sakatlanması Kerem'i bitirdi,yoksa zirveye rahat oynardı.

Corey Magette bütün Ocak ayını kaçırabilir.3 Hafta sakatmış.Andrew Bogut'unda durumu muallakta şu an.Ed Davis'i , Kemba Walker'ı, Tyler Hansbrough'uda düşünürsek tam anlamıyla enkaz bu takım...

Tyler en az 26 dkka süre alıyor ortalamalarıda son derece iyi o yüzden niçin enkaza dahil ediliyor anlamış değilim.

Bogut ise bu akşam sahada olacak o konudada sıkıntı yok zaten sakatlık değil ailevi sorunları vardı onuda halletmiş bugün izleyeceğiz onu.

Diğerlerini bilemem ama bu iki oyuncudan yana sıkıntı olduğunu düşünmüyorum pek.

Tyler en az 26 dkka süre alıyor ortalamalarıda son derece iyi o yüzden niçin enkaza dahil ediliyor anlamış değilim.

Bogut ise bu akşam sahada olacak o konudada sıkıntı yok zaten sakatlık değil ailevi sorunları vardı onuda halletmiş bugün izleyeceğiz onu.

Diğerlerini bilemem ama bu iki oyuncudan yana sıkıntı olduğunu düşünmüyorum pek.

Erdal bak ilk güzel haber Doğandan geldi. :) Bogut dönüyormuş bu akşam iyi haber bu. Ayrıca ben Tylerdan memnunum :) Doğan bilgi için teşekkür ederim.

Muhakkak daha fazla süre alan vardır Erdal'da daha iyi istatislik yapan varmı birazda o önemli. Bizim ligtede T.Prince boşta maşallahı var 30 küsür dk süre alıyor ama işte katkı dedinmi tın tın herif.

Ne demek ayrıca bir şey değil Bogut benimde takımda o yüzden bende kaç maçtır aç aç bekliyordum dönmesini:)

Hepimizin sakatlanır diye almaktan çekindiği Kobe de beklentilerin aksine coştukça coşuyor maşallah. Nilay ablanın R.Jefferson,Tim Duncan,Kobe,Hido,Shawn Marion gibi tüm riskli seçimleri çok olumlu gidiyor şu ana kadar.Özellikle Kobe ve Deng'i abladan önce seçmediğim için şimdilik az da olsa pişmanım.

İlerleyen dönemlerde yukarda saydığım isimler sakatlık geçirebilir tabi :)

Bu arada Tanju da kime ültimatom verse iyi oynamaya başlıyor,son örnek Elton Brand.

İstatistiklere bakıyorum top çalma ve blok dışında takım iyi. Lige bakıyorum sonuncuyuz, averaj takımı olduk Ankaragücü olduk. Nasıl oluyor da oluyor bende çözemedim. :)