Yahoo NBA Fantasy League 2011-2012

Kaan abi, Bülent abi pek uğramaz gsbasket'e sen twitter üstünden teklifini ilet.O zaman mutlaka teklifine cevap verir [muhtemelende olumlu cevap verir çünkü kendisi pek sevmez LeBron'ı]...

Rudy Gay-Chris Bosh-Andrew Bynum %75'le [yani normal yüzdeleriyle] serbest atış atsa 7*2 yenebilirdim Levent abiyi.Sağlık olsun.6-3'de iyidir.Ve beni lig üçüncüsü yapar...

Tanju Abi Varejaoyu istiyorum :) Ne istersin karşılığında? Elton Brandda olabilir. Mümkünse Perkinsli bir takas :) Devin Harriste verebilirim asistte zayıfın var.

Al Horford 3 ay sakatlanmış.Döndüğünde de Atlanta normal sezon maçlarında kesinlikle riske etmeyecekmiş Horford'u.Geçmiş olsun Tanju.Büyük darbe oldu bu.Boşta 1-2 uzun dışında 20 dakikadan fazla süre bulan uzun yok ne yazık ki...

Bu arada benim Kwame Brown'da sakatlanmış.2 ay oynamayacakmış.Ehh boşta duran ve 20 dakikadan fazla süre alan 1-2 uzundan birini almak zorundayım bu durumda :)

Peki o zama.. Perkinsi yollayıp Zazayı aldım Horford nisana kadar yokmuş bu demekki Zaza en az 25 dakika sahada olcak 7 8 ribaunt kesin alır çok umutluyum bu hamlemden :)

Levent abi yüzdelerde yahoo rekorunu kıracak herhalde .[%833 serbest atış ve %54 saha içi ]

Bu arada 9.turdan seçtiğim Brandon Jennings'den 1. tur katkısı alıyorum nerdeyse[27 sayı,1 rebound,3 asist,1 top çalma,3 üçlük].Draft'da onu seçerken burun kıvıranlara selam olsun :)

Tanju , twitter'da "iyiki horford sakatlandı,kadrom tüm ligden çok ayrı duruyordu, çok üstündü vs." diyorsunda geçen sene senle aynı şeyleri yaşayan, normal sezon birincisi Kerem abinin play-off'larda başına ne geldiğini bilsen böyle konuşmazdın.Horford sağlam bile olsa play-off'da tüm işler tersine dönebilir.Dönecektirde...

Normal sezon icin soyledim ki playofflardan daha degerli benim icin:) playoffta kadron kotu de olsan kazanabiliyorsun o hafta oyuncu sayin daha cok vs...

Bu nasıl bir şanssızlıktır ya şimdi de carmelo sakatlandı.Zaten kadroda iki önemli oyuncu sakattı. Bu da yetmiyor gibi carmelo da sakatlandı. Bu haftayı bu şartlar altında alırsam benim için çok iyi olacak.

arkadaslar bende fantasy de oynuyorum baska bir lig de
yeniyim daha bir sorum olcakti
arkadaslar playof falan yaziyor.simdi nasil olcak o bende mesela toronto dan calderon var bu adamlar playofa kalamaz.ee haliyle calderon dan faydalanamiyorum.nasil olcak bu

Katıldığın ligin play-off'undan bahsediyoruz biz Ahmet.Katıldığın yahoo ligi bizim gibi 12 takımsa ve 6 takım üstünden play-off yapıyorsan yahoo fikstürü otomatik ayarlıyor.Nba'de normal sezonun bitmesine 1 ay ve ya 3 hafta kala başlatıyor play-off'u.O 1 aylık ya da 3 haftalık süreçtede şampiyon belli oluyor.

Mesela bizim ligimizin play-off'u : çeyrek final 26 mart-1 nisan , yarı final 2 nisan - 8 nisan , final 9 nisan - 15 nisan şeklinde.