Yarı Final 1. Maç | Efes Pilsen 103 - 77 Galatasaray CC

Re: Efes Pilsen - GALATASARAY 'Play-off 1.Maç'

Fahir az bile söylemişsin!

Şampiyonlar ligi maçı yüzünden bizim maça gelmeyecek kişi zaten bence asla gelmemeli!

Koray Mincinozlu: ?Seyircimizi Arkamıza Alırsak Favoriyiz?

Galatasaray Cafe Crown, Beko Basketbol Ligi yarı finalinde Efes Pilsen ile yapacağı ilk maçın hazırlıklarına devam ediyor. Coach Koray Mincinozlu, yarınki bu önemli karşılaşmayı resmi sitemize değerlendirdi.

Çeyrek finalde Beşiktaş Cola Turka ile uzun bir seriden çıktığımızı hatırlatan Mincinozlu, ?Zorlu bir son maç oynamış ve kazanmış olmak, takımın moralini çok yükseltti? dedi.

Mincinozlu, sakatlıktan çıkan Erdem Türetken ve Milan Gurovic?in durumuna bugünkü idmandan sonra karar vereceklerini söyledi.

Efes Pilsen?in seride favori gösterilmesine de değinen Koray Mincinozlu, ?Efes Pilsen benim için de favori. Ancak biz de ligdeki en sürpriz yapma kapasitesi olan takımız. Eğer seyircimizden moral desteği ve motivasyonu bulursak Galatasaray?ın yapamayacağı hiçbir şey yok? diye konuştu.

Koray Mincinozlu, seyirci desteğinin serideki ibreyi Galatasaray Cafe Crown lehine çevireceğini şu sözlerle vurguladı: ?Normal, sessiz bir maç olursa Efes?in kazanacağı aşikar gibi görünüyor. Ama oyuncularım bu maçları gurur meselesi yapar ve seyircimizin desteğini de arkamıza alırsak, galibiyetin mutlaka bizden yana olacağını düşünüyorum.?

Galatasaray Cafe Crown ile Efes Pilsen arasındaki ilk maç, yarın (27 Mayıs 2009 Çarşamba) saat 19:00'da, Efes Pilsen?in ev sahipliği ile Ayhan Şahenk Spor Salonu?nda yapılacak.

Normal sezonda rakibine iki kez yenilen Galatasaray Cafe Crown, seriye 1-0 geride başlıyor.

Koray Mincinozlu: ?Seyircimizi Arkamıza Alırsak Favoriyiz?

Galatasaray Cafe Crown, Beko Basketbol Ligi yarı finalinde Efes Pilsen ile yapacağı ilk maçın hazırlıklarına devam ediyor. Coach Koray Mincinozlu, yarınki bu önemli karşılaşmayı resmi sitemize değerlendirdi.

Çeyrek finalde Beşiktaş Cola Turka ile uzun bir seriden çıktığımızı hatırlatan Mincinozlu, ?Zorlu bir son maç oynamış ve kazanmış olmak, takımın moralini çok yükseltti? dedi.

Mincinozlu, sakatlıktan çıkan Erdem Türetken ve Milan Gurovic?in durumuna bugünkü idmandan sonra karar vereceklerini söyledi.

Efes Pilsen?in seride favori gösterilmesine de değinen Koray Mincinozlu, ?Efes Pilsen benim için de favori. Ancak biz de ligdeki en sürpriz yapma kapasitesi olan takımız. Eğer seyircimizden moral desteği ve motivasyonu bulursak Galatasaray?ın yapamayacağı hiçbir şey yok? diye konuştu.

Koray Mincinozlu, seyirci desteğinin serideki ibreyi Galatasaray Cafe Crown lehine çevireceğini şu sözlerle vurguladı: ?Normal, sessiz bir maç olursa Efes?in kazanacağı aşikar gibi görünüyor. Ama oyuncularım bu maçları gurur meselesi yapar ve seyircimizin desteğini de arkamıza alırsak, galibiyetin mutlaka bizden yana olacağını düşünüyorum.?

- Haydi arkadaşlar; takımda, hocada bizi bekliyor, hep beraber orada olalım. Hava atışını biz yapalım, hem maç sonu kaybedersek eleştiri hakkını kazanmış olalım.

Fahir merhaba,

Ben Fener maçında sizinle beraber olanlardan biriyim hani şu Mirsad'ı mallaştıran :) .

Galatasaraylılığı sadece futbol takımını desteklemekten ibaret sanan genç arkadaşlarımız yok değil malesef. O gün gerçek galatasaraylılar bir şekilde salondaki yerini alacaktır.

Kısıtlama konusuna gelince ben efes tarafından bir ayrım yapıldığını düşünmüyorum bu sene için en azından, hatta yapıldıysa bizim lehimize bir ayrım yapıldı zira biz sezonun ikinci maçını çok rahat kendi evimizde gibi izledik ve ayrıca kısıtlama yapılsada efesin sonuna kadar hakkıdır kimse karışamaz benim görüşüm ama gel görki işte bizde Galatasaraylıyız armamızın yanında olmalıyız bir sekilde salonda olmamız lazım olacağızda.

Ve son olarak en önemlisi Dostluğumuz Bakii'dir kardeşim.

Yarın salonda ciddi bir GS taraftarı olacak, hatta bence salon full çekecek!

Şu saat itibariyle tüm veriler bunu gösteriyor, yarın salkım saçak tribünler olacak, her 2 takımın taraftarlarıda salonda yerini alacak kısaca!

Veysel Fahir Karaçam' Alıntı:
[quote="Selçuk Kahveci":1ppfhlpq]acaba eşleşmeleri fülkerle olsaydı yine aynısı olur muydu_ çok merak ediyorum.

Arkadaşlar sezonun ilk yarısında FbÜlker ile oynadığımız maçta Galatasaraylı arkadaşlarımız da bizlerle birlikteydi ve FbÜlkerlilere ayırılan yerin yarın size ayırılacak olan yerden çok daha az olduğuna şahit oldular. Şahit olamadıkları bir olay daha oldu ki o da bizim grupla birlikte salona sızmaya çalışan üç Fenerli arkadaşla gırtlak gırtlağa giriştiğim süngü savaşından arkadaşların da yardımıyla galip çıkmamdı. Süngü işin esprisi de bakın ''arkadaşların'' dedim ''polisin'' demedim. Böyle maçlarda bazıları normal şartlarda yapmayacakları hataları yapıp ortamı geriyor ve inanın hiç güvende olamıyoruz. Biraz da bizim açımızdan bakarsanız hak vereceğinize inanıyorum.

He bir de olur da FbÜlker ile finalde eşleşirsek ki tek temennim bu, siz muameleyi o zaman görün :)[/quote:1ppfhlpq]
geçen sezonlarda fülkere nasıl yer verdiğinizi tüm Türkiye biliyor. bunu inkar edemezsiniz.

Geçmiş sezonları bu sezonla karıştırmamalıyız. O sezonlarda finalde biz oynasak bize de kısıtlama yapılmazdı. Efes'in Şahenk'e geçmekteki amacı ev sahibi avantajı kullanabilmek zaten.

Tuncay Özilhan'ın Beşiktaşlı olduğunu sağır sultan biliyor. Beşiktaş'a herhangi bir konuda iltimas geçmezken, Fenerbahçe'ye neden geçsin?

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
Geçmiş sezonları bu sezonla karıştırmamalıyız. O sezonlarda finalde biz oynasak bize de kısıtlama yapılmazdı. Efes'in Şahenk'e geçmekteki amacı ev sahibi avantajı kullanabilmek zaten.

Tuncay Özilhan'ın Beşiktaşlı olduğunu sağır sultan biliyor. Beşiktaş'a herhangi bir konuda iltimas geçmezken, Fenerbahçe'ye neden geçsin?
beşiktaşlı fenerli o onun sorunu biz kendimize bakalım. tribünde yer istemiyoruz ama 30 lirayada bilet fiyatı olmaz. 30 liraya bir basketbol müsabaka bileti demek. salona kimse gelmesin demekle eşdeğerdir.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Fahir merhaba,

Ben Fener maçında sizinle beraber olanlardan biriyim hani şu Mirsad'ı mallaştıran :) .

Galatasaraylılığı sadece futbol takımını desteklemekten ibaret sanan genç arkadaşlarımız yok değil malesef. O gün gerçek galatasaraylılar bir şekilde salondaki yerini alacaktır.

Kısıtlama konusuna gelince ben efes tarafından bir ayrım yapıldığını düşünmüyorum bu sene için en azından, hatta yapıldıysa bizim lehimize bir ayrım yapıldı zira biz sezonun ikinci maçını çok rahat kendi evimizde gibi izledik ve ayrıca kısıtlama yapılsada efesin sonuna kadar hakkıdır kimse karışamaz benim görüşüm ama gel görki işte bizde Galatasaraylıyız armamızın yanında olmalıyız bir sekilde salonda olmamız lazım olacağızda.

Ve son olarak en önemlisi Dostluğumuz Bakii'dir kardeşim.
Şamil kardeşimine söylediği gibi dostluğumuz baki kalmalıdır. Efes ve Galatasaray türk basketboluna büyük katkılar sağlamıştır. Yarın Efesli dostlarımızla beraber salonda olacağız.

30 liraya bu maça maximum 500 kişi gelir oda kapıda Efes güzellik yaparsa..
Galatasaray ın Galatasaray dan başka dostu yoktur dosta ihtiyacımızda yok hele hele Efes Pilsen e hiç ihtiyacımız yok onların bize olabilir anca..Galatasaray elenirse kim alırsa alsın kupayı ben başarıyı başkalırının başarılarına veya başarısızlıklarına göre değerlendirmem şu takım final oynamadığı sürece başarısızdır ulebde 40 ları 45 leri unutmadık daha yeni bi 40 landık...

ulan bi maça gidecektik onu da 30 tl yaptınız... Bu ülkede basketbolun yaygınlaşmasında ve seyirci çekmesinde en büyük engel bu saçma sapan şirket takımları 8)

değil 30 50 lira yap biletleri efes her türlü ordayız herkes ne olur gelsin bir şekilde içeri giricez merak etmeyin...en kötü dışardan bağırırız

Efes Pilsen - GALATASARAY 'Play-off 1.Maç'

Selçuk Kahveci' Alıntı:
geçen sezonlarda fülkere nasıl yer verdiğinizi tüm Türkiye biliyor. bunu inkar edemezsiniz.

Taraftar ve takım olarak neler çektiğimizi de bir biz biliyoruz. Bahsettiğiniz olayın sonuçlarını herkes idrak etti ve belirgin bir hatadan dönüldü. Asıl hatanın büyüğü o seride yapılan uygulamanın genele yayılması olurdu. O günden sonra kendi sahamızda kafamıza para yemedik çok şükür :)

Arkadaşlar bilet fiyatları yüksek evet de cebimdeki parayı sıradan bir futbol maçında açık tribünde yağmurun altında ıslanmak için vermektense tuttuğum takımın yarı final maçını oyuncularla iç içe izleyip onlara birebir destek olmak için vermeyi tercih ederim.

Neyse; benden bu kadar Eyüp abi ve sevgili dostlarım, yarın büyük ihtimalle maça gelemeyeceğim şimdiden iyi eğlenceler ve keyifli seyirler diliyorum. İyi olan kazansın.

Webaslan.com'dan bir maç yorumu;

'' inanın sadece.. elenirseniz sürpriz olmaz kimse gocunmaz gücenmez.. ama elerseniz olay olur İNANIN!!!! ''

Bizler inanıyoruz...Efes'i eleyeceğiz.

Veysel Fahir Karaçam' Alıntı:
[quote="Selçuk Kahveci":236cnimj]geçen sezonlarda fülkere nasıl yer verdiğinizi tüm Türkiye biliyor. bunu inkar edemezsiniz.

Taraftar ve takım olarak neler çektiğimizi de bir biz biliyoruz. Bahsettiğiniz olayın sonuçlarını herkes idrak etti ve belirgin bir hatadan dönüldü. Asıl hatanın büyüğü o seride yapılan uygulamanın genele yayılması olurdu. O günden sonra kendi sahamızda kafamıza para yemedik çok şükür :)

Arkadaşlar bilet fiyatları yüksek evet de cebimdeki parayı sıradan bir futbol maçında açık tribünde yağmurun altında ıslanmak için vermektense tuttuğum takımın yarı final maçını oyuncularla iç içe izleyip onlara birebir destek olmak için vermeyi tercih ederim.

Neyse; benden bu kadar Eyüp abi ve sevgili dostlarım, yarın büyük ihtimalle maça gelemeyeceğim şimdiden iyi eğlenceler ve keyifli seyirler diliyorum. İyi olan kazansın.[/quote:236cnimj]fahir kardeşim olayın hata olduğunu görmeniz güzel ama bizim istediğimiz ayrıcalık değil eşitliktir. normalde bir bilet 5 TL iken seyirci az geliyordu, 30 TL iken nasıl gelecek? spor musabakaları seyirci ile güzeldir. bu güzellik engellenmesin. biz bunu istiyoruz. ayrıcalık değil eşitlik istiyoruz.
iyi dilekleriniz için teşekkürler. çorumda olduğum için maçlara gelemeyeceğim ama önümüzdeki sezon bir efes maçında sizinle tanışmayı isterim. başarılar...

klasik müessese takımı ayakları.. maç saatini de değiştirirler son anda.. beşiktaşa yapmışlardı bunu da. büyük kulüpmüş.. papucumun büyüğü.. kasun, c.smitf falan var adamlarda.. milyonlarca euro atıyorlar sokağa.. topu topu 1000 tane galatasaraylının gelmesinden korkuyorlar.. ulan bu takım , sizi 1000 kişilik taraftarı ile eleyebilecek takım mı..

kimse de boşuna ümitlenmesin.. bizimkilerin bu takımı geçecek takati yok.. oldu da seri 2-2 falan olursa hakemler bir tarafını yırtar, yine turu bize vermezler.. ihtimal % 0.. ta orhun bizdeyken, 2-2 iken ülkere hakemlerin zorla verdiği, cebine zorla sokuşturduğu seriyi benim yaşımdakiler iyi hatırlar..

maça gidemem çünkü işten çıkıp yetişmem imkansız. ama saati uysaydı giderdim.. parayla mı korkutacaksınız bizi..

30 tl lik maç biletinden sonra gururlandım. Efes Pilsen bizi Euroleague takımlarından yukarıda görüyor demek ki. Ne takımmışısız bee!

ARdaQue: Düşünmeden bodoslama yazmaya devam edersen daha çok mesajın editlenir ya da silinir

mazharozsoy' Alıntı:
30 tl lik maç biletinden sonra gururlandım. Bu salak biracılar bizi eurolig takımlarından yukarıda görüyorlar demek ki. Ne takımmışısız bee!

GS basketbol takımını mı yoksa GS Basketbol taraftar kitlesini mi daha yukarıda görüyorlar bi daha düşün istersen...

Özlem Nokta' yı koymuşsun. Alırsın 5-10 bilet de biz kullarını içeri sokarsın artık ;)

Arda bizim biletler Şamil´de hazırdı, sen Şamil´e güvenmiyor musun? : )