Yeni Coach olarak kimi görmek istersiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 Hafta galıp geldık halıl bır yere gıtmez daha cok cektırecek bıze :atki

Koray Mincinozlu diyen arkadaslara bir ara not.
Gecen gun kendisini pasaport subesinde gordum, hayattan bezmis bitik gorunuyordu. Basketten bir hayli kopmus galiba. Yine de bilemeyiz tabi hicbirsey.

Herkese merhaba
bence bu takımın başına Ahmet Kandemir getirilsin.

yabancı coach-eremin olabilir mesela da gücümüz yetermi?
bu yönetimle hiçbişey değişmez,yeni sezon için geçerli bu söylediklerimiz.
dua edelimde basketbolda da futboldaki gibi maddi kriz çıkmasın.

Kendi içimizden yetişmiş, Galatasaray ananelerine bağlı bir coach olsun yeter. Biraz da basketboldan anlarsa iyi olur tabiki ;)

onuryavuz gitmeyecek kardeşim hoca bi müddet daha başka bi topik varsa hocanin istifasiyla ilgili onada bir iki sey yaz o da çıksın yukarılara 2 tane yetmedi!!!

admin arkadaşlar ben ayıp ettin çeneni kapa gibi bişey yazdım ve ikaz aldım bu arkadaşın da artik provokatorluk yapmasıyla ılgılı bır ıkaz alması gerekmıyormu ?

BİRAZ YAPICI OLALIM ALLAH AŞKIINA!!!!!!!!!

Kimse provakatörlük yapmıyor sadece görüşlerini belirtiyor katılırsın yada katılmazsın o ayrı konu ama bir şeyleri tartışmayacaksak o zaman işimiz ne?

Ama Galatasaray Erkek Basketbol Takımının şuanda bir coach var böyle görüşler sezon sonunda dile getirilmelidir aksi takdirde taraftarlar arasında anlaşmazlıklar çıkıyor bu tür huzursuzluklara hiç gerek yok ! ! !

SAYGIN AKEL' Alıntı:
Ama Galatasaray Erkek Basketbol Takımının şuanda bir coach var böyle görüşler sezon sonunda dile getirilmelidir aksi takdirde taraftarlar arasında anlaşmazlıklar çıkıyor bu tür huzursuzluklara hiç gerek yok ! ! !

Sevgili Saygın.
Bundan görev başında olan kimse eleştirilemez anlamı çıkartıyorum doğru mu?

ben ercüment sunter'ı ıstıyorum. turk telekomu nereye getırdıgını herkes gordu. bu kadar hızlı pas alıs-verısını su an lıgde kımse bu kadar guzel yapamıyor

ben taqkımın başıında hakan demiri görmek isterdim.ayrıca bazı arkadaşlar eleştirilerinizi sezon sonunda yapın diyorlar.acaba takım geçen seneki gibi gitseydi aynı şeyleri söyleyecekler miydi?ben halil ünerin takımın iyi gidişinde büyük payı olduğuna inanmıyorum ve istifa etmesi gerektiğini düşünüyorum.

sarpemre' Alıntı:
ben taqkımın başıında hakan demiri görmek isterdim.ayrıca bazı arkadaşlar eleştirilerinizi sezon sonunda yapın diyorlar.acaba takım geçen seneki gibi gitseydi aynı şeyleri söyleyecekler miydi?ben halil ünerin takımın iyi gidişinde büyük payı olduğuna inanmıyorum ve istifa etmesi gerektiğini düşünüyorum.

Ben geçen yıl takım kötü giderken bile Halil Üner yıl sonuna kadar kalmalı diyordum.
Eğer şimdi bir coach değişikliği yaşanırsa geçen Tuborg maçında gördüğümüz gibi bir moralsizlik bir kargaşa yaşanır önemli olan; sorunun yılsonunda çözülmesidir.
Zaten şimdi Halil Üner'in görevine son verilse onun yerine çok iyi bir antrenör getirilmeli örn ( Ercüment Sunter,Erman Kunter...) gibi ancak Galatasaray yönetiminin böyle bir teşebbüsü bile yok ki maalesef....
Benim bu konudaki görüşüm görevi başında bulunan bir kişiyi eleştirmemek değildir sadece oluşabilecek bir otorite boşluğunun yaşanmasını istemememdir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...