Yeni Sezonda Takımın Başında Kimi Görmek İstersiniz?

Yeni Sezonda Takımın Başında Kimi Görmek İstersiniz?

• A-Oktay MAHMUDİ

Oy: 0 0.0%
  • G-Tolga ÖNGÖREN

• H-Cihansever YEŞİLDAĞ

• J-Serdoğan ERSÖZLÜ

• M-Çetin YILMAZ

• N-DİĞER

• Kullanılan toplam oy
    156
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burak Barut' Alıntı:
Mithat Abi sizin otobüsün tekeri mi patladı 4 gündür gelemediniz ? Yoksa hiç gelmeyecek miydiniz ?

güzel espiri burak kardeşim merak etme bu gün allah izin verirse iş bitmiş olacak ama büyük kulüplerde prosödür biraz yavaş işliyor merak etme geldiğimizi sen duyucaksın

Başka bir Galatasaray Basketbol portalında %80 Özyer ile devam deniliyor anketde.Taraftarın isteği açık ve net. Ancak bu saatden sonra, üzüle üzüle, ağlaya ağlaya başka bir antrenörün gelmesi iyi olucak gibi :( :( (Murat Özyer ile devam edilmesi halinde, ona güven duyulmayan bir ortamda ne kadar başarılı olabilir ?)

Şimdi sevgili kardeşlerim arkadaşlarım herkes öncelikle sakin olmalı bu takım her zaman bizim şimdi olmasa bile elbet doğru ellere teslim edilecektir ama öncelikle sakin olmalısınız şaşırmayın bunu ben söylüyorum lütfen ama lütfen herkes sakin vede uslubuna dikkat etsin daha kesin olmamakla beraber murat hoca ile devam kararı büyük ihtimalle alınabilir sabah netleşecek ama karar ne olursa olsun bu kulüp bizim ne ülkere nede başkasına bırakmayacağız.Ama tekrar yazıyorum lütfen sakin bu güne kadar bu forumda elimizden geldiği kadar doğru bidiklerimizi hep yazdık bize mualif olan arkadaşlarımız da oldu onlar kendince haklıydı bizde sonunda aynı renklere gönül veren insanlarız bu güne kadar görüşlerime destek olan bütün arkadaş ve kardeşlerime çok teşekkür ediyorum.Bu bir veda değil başlangıç'ın temelleridir zamanı geldiğinde oy sandığında bu günün hesabı sorulacaktır kimse ama kimse GALATASARAY'dan büyük değildir.

Son kelimem SEVGİLİ murat hocaya o koltuğu haketmemene rağmen gönül rahatlığınca otura bilecekmisin ama unutma artık sana sıfır tölarans gösterecek bir taraftar gurubun var

sevgilerimle
M.DURAN

Murat hoca eğer burda kalıyorsa o koltuğu sonuna kadar hakettiği için kalıyor.Kendisi o kadar güçlüymüşki o kadar şeye rağmen o sabıra rağmen hala o koltukta oturabiliyor.

Mithat Duran' Alıntı:
Şimdi sevgili kardeşlerim arkadaşlarım herkes öncelikle sakin olmalı bu takım her zaman bizim şimdi olmasa bile elbet doğru ellere teslim edilecektir ama öncelikle sakin olmalısınız şaşırmayın bunu ben söylüyorum lütfen ama lütfen herkes sakin vede uslubuna dikkat etsin daha kesin olmamakla beraber murat hoca ile devam kararı büyük ihtimalle alınabilir sabah netleşecek ama karar ne olursa olsun bu kulüp bizim ne ülkere nede başkasına bırakmayacağız.Ama tekrar yazıyorum lütfen sakin bu güne kadar bu forumda elimizden geldiği kadar doğru bidiklerimizi hep yazdık bize mualif olan arkadaşlarımız da oldu onlar kendince haklıydı bizde sonunda aynı renklere gönül veren insanlarız bu güne kadar görüşlerime destek olan bütün arkadaş ve kardeşlerime çok teşekkür ediyorum.Bu bir veda değil başlangıç'ın temelleridir zamanı geldiğinde oy sandığında bu günün hesabı sorulacaktır kimse ama kimse GALATASARAY'dan büyük değildir.

Son kelimem SEVGİLİ murat hocaya o koltuğu haketmemene rağmen gönül rahatlığınca otura bilecekmisin ama unutma artık sana sıfır tölarans gösterecek bir taraftar gurubun var

sevgilerimle
M.DURAN

Bu grup, belirli sayıda kişinin bir araya getirdiği herhangi bir topluluk mu yoksa bir ismi falan var mı tribün eşrafınca bilinen ?

Sizin şu 2 haftadır girdiğiniz hal, durum bir taraftar sitesinde takındığınız davranışlar midemi kaldırıyordu, bunu dile getirmek için bu işin sonlanmasını bekledim ama siz sonlandırırken bile daha da iğrençleştirerek hesap sormaya, tehdit etmeye bile getirmişsiniz durumu.

Murat Hoca'nın kalmasını hep istedim, kaldığı için de çok mutluyum ama içimden hep keşke de dedim ve merak ettim;Mithat bey yeni dönem gelince de yapacağı iş'te burada yaptığı propaganda kadar hırslı olacak mı diye ?

Sinirlerimiz yatıştı, kuyuya da taşımızı atmıcaz elbette. Hiçbir zaman yapmadık yapmayız.

Murat hoca eğer kaldıysa istikrar düşünülmüştür ve Murat hocaya bir kez daha şans verilmiştir demektir. Bunu artık daha iyi kullanmasını bekliyorum Murat hocadan. Daha iyi bir bütçe elinde mevcut olacaktır, olmalıdır ve bunu da doğru adımlarla ileriye taşımalıdır.

Dediğim gibi daha hücum yönü ağır basan bir hoca tercihimdi ama Murat hoca kaldıysa da birşey diyemeyeceğim eski hatalarından ders lalması ve geleceğe daha güzel gözlerle bakması en büyük temennimdir.

ama hala diyorum ki Ülker grubumundan çok ama çok rahatsızım. Fener-Ülker kupayı kaldırırıyordu ve gözlerim doldu. Bu kadar ayrım olamaz, olmamalı. Ülker başımızda kaldığı sürece hep bir noktaya kadar gideriz. bu da bizi tatmin etmez. Ama zamanında yapılan yanlışlar bunları doğurttu.

Mesela benim tahminim Trabzonun başına alahattin hoca gelecek. Kendi elamanlarını başa getiriyor Ülker grubu. Ne yazik ki gerçek bu. Ama umarım Murat hoca çok başarılı olur ve inandığımız "istikrar" kelimesi bizi zafere taşır.

Millet Charlie Bell gibi NBA starını Turkiyeye getiriyor,biz daha hocamızda karar kılamıyoruz baslıcası..Umarım bu seneyi aramayız derim..

Hasan Temizel' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":2xo59pql]Şimdi sevgili kardeşlerim arkadaşlarım herkes öncelikle sakin olmalı bu takım her zaman bizim şimdi olmasa bile elbet doğru ellere teslim edilecektir ama öncelikle sakin olmalısınız şaşırmayın bunu ben söylüyorum lütfen ama lütfen herkes sakin vede uslubuna dikkat etsin daha kesin olmamakla beraber murat hoca ile devam kararı büyük ihtimalle alınabilir sabah netleşecek ama karar ne olursa olsun bu kulüp bizim ne ülkere nede başkasına bırakmayacağız.Ama tekrar yazıyorum lütfen sakin bu güne kadar bu forumda elimizden geldiği kadar doğru bidiklerimizi hep yazdık bize mualif olan arkadaşlarımız da oldu onlar kendince haklıydı bizde sonunda aynı renklere gönül veren insanlarız bu güne kadar görüşlerime destek olan bütün arkadaş ve kardeşlerime çok teşekkür ediyorum.Bu bir veda değil başlangıç'ın temelleridir zamanı geldiğinde oy sandığında bu günün hesabı sorulacaktır kimse ama kimse GALATASARAY'dan büyük değildir.

sevgilerimle
M.DURAN

Bu grup, belirli sayıda kişinin bir araya getirdiği herhangi bir topluluk mu yoksa bir ismi falan var mı tribün eşrafınca bilinen ?

Sizin şu 2 haftadır girdiğiniz hal, durum bir taraftar sitesinde takındığınız davranışlar midemi kaldırıyordu, bunu dile getirmek için bu işin sonlanmasını bekledim ama siz sonlandırırken bile daha da iğrençleştirerek hesap sormaya, tehdit etmeye bile getirmişsiniz durumu.

Murat Hoca'nın kalmasını hep istedim, kaldığı için de çok mutluyum ama içimden hep keşke de dedim ve merak ettim;Mithat bey yeni dönem gelince de yapacağı iş'te burada yaptığı propaganda kadar hırslı olacak mı diye ?[/quote:2xo59pql]

MİDENİ BULANDIRDIYSAK KUSURA BAKMA KARDEŞİM

Biz burdayız bir yere gitmiyoruz yazdığımız gerçekler mideni bulandırmışsa daha önce niye yazmadın söyleseydin sanada yardımcı olurduk.Ama senin asıl mideni bulandıran fbülkerin yine şampiyon olması olmalıydı ama sen bunuda sineye çekmişsindir daha bir tane şampiyonluk yaşamamış bir kardeşimin kaçan şampiyoluğun nasıl bu camia için önemli olduğunun farkında olmaması gayet doğal gerçi sabaha daha çok var kulübün doğru bir karar vereceğini umuyorum alınan karara sonuna kadar saygı duyacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın ben bu kulübün kongre üyesiysem hesap sorarım canım kardeşim bunuda yaparken kimseden icazet almam ben kongre üyesi olarak sen taraftar olarak hesap sormassan elin adamı gelir sponsor kisvesi altında babasını çiftliği gibi at oynatır kardeşim sen beni yargılamadan önce bu kulüp için ben neyaptım daha ne yapabilirim sorusunu kendine bir sor bu arada merakını gidereyim benim hırsım bu senin deyimin bana göre galatasaray sevdası yaşadığım sürece devam edecek neler yapabileceğimize gelince sen bir hayal kur galatasaray basketbol takımı için işte biz o bu kurduğun büyük hayali gerçekleştirecek insanlarız.

Bir fenerliye sormuşlar kulübünle ilgili en büyük hayalin ne diye o da avrupada bir kupa demiş sonra aynı kişi galatasaraylıya sormuş ya senin ne diye galatasaraylı düşünmüş sonra cevaplamış ya demiş o arkadışın hayali varya işte o benim gerçeğim.Biz bu güne kadar hayelleri gerçekleştiren kulüp olduk bunu basketbolda'da yapabiliriz eğer bu senin mideni bulandırıyorsa o zaman git kus kardeşim
Ve lütfen senden büyük abilerinle konuşurken uslubuna dikkat et çünkü o kişi sen evinde uyurken ailesinden ve işinden feragat edip bu kulüp için canını dişine takmış olabilir.

Şimdi sayın Özyer kesin kaldı mı ?. Bilen biri bir açıklama getirebilir mi ?

Bu arada sayın Özyerin gitmesini isteyenler iğrençleşmekle,hainlikle ,mide kaldırıyor olmakla itham ediliyor ,kimsenin gıkı çıkmıyor.

Sayın Özyer eleştirildiğinde mesajlar siliniyor konu kitleniyor .Kaldı ki silinen mesajlarda ihanetten iğrençleşmekten ve mide kaldırmaktan daha ağır bir ifade yoktu.

Ortada en hafif ifade ile açık bir çifte standart var .

Görünen o ki Murat Özyer seneye de takımın başında teknik olarak takımın başındayken şampiyon yapmamasına bir engel yok ama Mithat abinin dediği gibi sırf Ülker istiyor diye takımın başında tutuluyor ise hep söylendiği gibi iyi bir Galatasaraylı olarak görevi o an bıraksa daha iyi bende anketler de kalması yönünde oy verdim fakat gönül istiyor ki kulüp yönetimi Murat hocanın hedeflerine uygun gelecek seneki hedeflere Galatasarayı taşıyabileceği teknik bilgisine inandıkları için görevde tutsun aksi halde olmaz olsun ülkerin parası eğer doğru ise 103 senelik bir kulübün böyle bağımlı olması gerçekten çok üzücü tüm bunlar dışında şahsi görüşümdür ki bu gün final oynamış iki takımın antrenöründen Murat Özyer in hiç bir eksiği yok inallah seneye iyi bir kadro kurulur o da antrenörlük vasıflarıyla Galatasaray tarihine ve kendi kariyerine bir şampiyonluk yazdırır.

Meselem, manda, Özyer, Kunter, kim gitsin kim kalsın, Fenerbahçenin şampiyonluğu değil.
Tekrarlıyorum, ama bir sonuç olmuyor, son postta da devam etmişsiniz şovunuza.
8-10 yaş arasına hitap ve emir kiplerini atınca zaten cevap verecek bir kısım kalmıyor.
1 camia da siz-biz kavramı yaratıyorsunuz. Belediye başkanının seçimlerde ki reklamcısı edasıyla bir taraftar forumuna girip karşı tarafı rencide edici şekilde propagandanızı yapıyorsunuz. Ve ilginçtir hala da devam ediyorsunuz, bunların yeri burası değil. Ben bunu dile getirdim.

Anlaşılan çok sinirlenmişsiniz ki böyle bir post atmışsınız, ne var ne yok sormuşsunuz. Usluptan bahsetmişsiniz ama ben de sizinkinden bahsetsem abes kaçmaz. Ki sorduğum soruya da bir cevap göremedim, beni sorgulamaktan o kaynadı herhalde.

Umarım Erman Hoca gelir de yüzyüze çalışma fırsatımız olur sizinle de.

@Kutay Çamcı

O -ler ekini neden eklediniz bilmiyorum ama anlatmaya çalıştığımı anlamamış görünüyorsunuz, üstte ki yazdıklarım umarım açıklayıcı olur. Olmadıysa, özelden veya buradan daha çok yardımcı olmaya çalışırım.

Benim araştırdığım kadarı ile Murat Hocanın kalma formülü şöyle ;

Sponsorluk Toplantısı (Para artabilir) + Hakan AYDINOL (reklamcı) + Yiğit ŞARDAN (Reklamcı) - Ahmet DEDEHAYIR = Murat ÖZYER

Hep dile getiriyorum bu sponsorluk olayı Feneri kalkındırmaktı bu olay dün tekrar tekrar görüldü... Bizde ise şubeyi sponsor yönetiyor.. Şubeyi kendi adamları ile doldurdular.. Murat ÖZYER dahil herhalde lise hayatından, Ülkerde çalıştığı hayatı daha uzun... Eleştirilerim hep bu yönde oldu, Murat ÖZYER i şampiyonluk için yetersiz gördüğümü söyledim, ve arkasındayım....

Ama sonuç olarak Hayırlı olsun, eleştirmesini bildiğimiz gibi destek vermesinide biliriz...

Saygılarımla,

Sn. Temizel herhangi bir konuda sizden yardım talebim yok. Ayrıca yazdıklarım sadece sizin yazdıklarınıza atfen değildi zaten.Yazdıklarınızı da anladım emim olabilirsiniz . Kaldı ki benm yazdıklarımında size de atıf varsa da aslında özü itibari ile değindiğin nokta farklı idi.

Murat hoca kalıcaksa koltuk sevdasına kalır galatasaray sevdasına degil .Ben burdakı Galatasaraylı herkese soruyorum Büyük GALATASARAYIMIZI elin sakraman sponsoru yönetmesıne kimin gönlü razı olupda murat kalsın dıyosa bilinki.Bu sefer iyi niyetli muhalefet olmıcam cünkü bizi kukla haline getirmis bir sponsorun zoru ile kalmıs bir hoca ile devam edicez.

Benim gibi düsünen kardeslerim abilerim var bende sımdı onlara seslenıyorum floryasa florya mecidiyeköyse mecidiyeköy fizansa fizan gidip eylem protesto neyse yapalım gerekırse 1 gün gerekirse 1 sene ben altyapı oyuncularla devam etmeye razıyım ama bu ülker denilen kendine bilmezleri klübümüzde yerleri olmadıgını gösterelim .Bu dedigim eylemde ciddiyim yeterki iyi organize olalım !!

BUNDAN SONRA ÜLKER ÜRÜNÜDE ALIRSAM FENERLİ OLAYIM !!!

Hasan Temizel' Alıntı:
Meselem, manda, Özyer, Kunter, kim gitsin kim kalsın, Fenerbahçenin şampiyonluğu değil.
Tekrarlıyorum, ama bir sonuç olmuyor, son postta da devam etmişsiniz şovunuza.
8-10 yaş arasına hitap ve emir kiplerini atınca zaten cevap verecek bir kısım kalmıyor.
1 camia da siz-biz kavramı yaratıyorsunuz. Belediye başkanının seçimlerde ki reklamcısı edasıyla bir taraftar forumuna girip karşı tarafı rencide edici şekilde propagandanızı yapıyorsunuz. Ve ilginçtir hala da devam ediyorsunuz, bunların yeri burası değil. Ben bunu dile getirdim.

Anlaşılan çok sinirlenmişsiniz ki böyle bir post atmışsınız, ne var ne yok sormuşsunuz. Usluptan bahsetmişsiniz ama ben de sizinkinden bahsetsem abes kaçmaz. Ki sorduğum soruya da bir cevap göremedim, beni sorgulamaktan o kaynadı herhalde.

Umarım Erman Hoca gelir de yüzyüze çalışma fırsatımız olur sizinle de.

@Kutay Çamcı

O -ler ekini neden eklediniz bilmiyorum ama anlatmaya çalıştığımı anlamamış görünüyorsunuz, üstte ki yazdıklarım umarım açıklayıcı olur. Olmadıysa, özelden veya buradan daha çok yardımcı olmaya çalışırım.

Bu güne kadar bu forumda şahsıma sorulan her soruyu doğru bir şekilde cevapladım .Yalnız seni tanımıyorum inşallah tanışırız birlikte çalışma fırsatı olursa şayet işinde gerçekten iyi sen yaptığın işe vede arkadaşlarına saygı duyuyorsan neden olmasın ama daha önce belirtiğim gibi erman hoca gelse bile aktif görev almıyacağımı söylemiştim.bir oluşumda karşı görüşler olmaz ise başarının gelmeyeceğini düşünüyorum şimdi beni seçim probagandası yapmakla itham etmişsin seçimlerde nasıl bir duruş sergilediğimiz ortada bu kulüpte ikilik asla olmaz basının yarattığı liseli lisesiz tartışmasına en güzel cevabı bu seçim vermiştir ki seçimde oy kullananların %75 liseli iken seçilen başkanımız sayın Adnan POLAT lise mezunu değildir.Bir şey daha var o kanıda doğrusun evet dün gece yazına çok sinirlendim ama genç olman ve bazı gerçekleri bilmemen seni mazur kıldığı için yazımda fazla yüklenmedim türbünde bir gurubu temsil etmiyorum kimi temsil ettiğime gelince gerçekleri bilen vede bunu cesurca dile getirenleri temsil ediyorum.Ben şov yapmam beni tanısan eminim sırf bu cümlen için benden özür dilersin kardeşim, şimdi karar ne olursa olsun bu kulüp bizim sonuna kadar destek oluruz senin tehtit dediğin seçim günü geldiğinde verilen sözlerle yapılan icraatın arasında ki farkın hesabıdır.....

Bu arada sevgili hasan kardeşim beni tanıman için okuduğun yıldızdaki üni galatasarayda bir dönem başkanlık yapmış ahmet kardeşime sora bilirsin kendisi mak.müh. yanılmıyorsam tahminim mezun olmuştur.yıldız mezunları birbirinden kopmaz .Sanırım sende tanırsın yoksa sendemi mak.müh.olacaksın? bu arada bir soru reyting hamdi (hamdi alkan) hala ders veriyormu okulda iş yerim okuluna çok yakın bir gün ararsan sana bilmek istediklerini söylerim

Murat Ozyer'le 5-6m$ butcem olacagına, Erman Kunter'le 3m$ olsun razıyım. Ulker butun kararları verecekse forma rengini de degistirelim. Bjkct'nin de basına o zaman ulker patentli bir koc mu gececek?? Hic sanmam. Bjk hakkını korumayı bilir. Ulker'in bu kadar abartmasında bizim yoneticilerinde hatası olabilir. Anlasmaları yaparken daha dikkatli olmaları gerekliydi.

Dünkü fülkerin sampiyonluk t-shortlerini iyi bakın sampiyon fenerbahce reklammıs gibi ülker yazısı takımın adı fülker degilmis gibi sadece fenerbahce ön plana cıkartılmıs bizde nedense cafe crown galatasarıyı gecicek murat hocanın agızından bir cafe crown formalardada keza öle allah sonumuzu hayır ettsin !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...