Yeni Sezonda Takımın Başında Kimi Görmek İstersiniz?

Yeni Sezonda Takımın Başında Kimi Görmek İstersiniz?

• A-Oktay MAHMUDİ

Oy: 0 0.0%
  • G-Tolga ÖNGÖREN

• H-Cihansever YEŞİLDAĞ

• J-Serdoğan ERSÖZLÜ

• M-Çetin YILMAZ

• N-DİĞER

• Kullanılan toplam oy
    156
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Murat özyer kalmalı çünkü hem takımı hem camiayı çok iyi tanıyor

Mithat Duran' Alıntı:
Sanırım basketbol kulislerinde konuşulan bir konu(murat özyer'in efesle antlaşması)bu topikte kendisini sonuna kadar savunan genç taraftarlarını bayağı üzecek her iki taraf içinde hayırlı olmasını dilerim.Tabi bu konu doğruysa daha önce hiç yanılmadığımı hatırlatırım.
Murat hoca'nın efes ile anlaşması gibi bir konu yok!!!

Mithat Duran' Alıntı:
Sanırım basketbol kulislerinde konuşulan bir konu(murat özyer'in efesle antlaşması)bu topikte kendisini sonuna kadar savunan genç taraftarlarını bayağı üzecek her iki taraf içinde hayırlı olmasını dilerim.Tabi bu konu doğruysa daha önce hiç yanılmadığımı hatırlatırım.

Benimde aklıma gelmedi değil hani Murat Özyer,Efes filörtü zaten Müessese kulüplerinden tecrübesi var en büyük avantajı bu.

Anlamadığım bir nokta var. Hem Murat Özyer beceriksiz deniliyor hem de gidecek diye kötüleniyor. Nasıl bir çelişkidir :)

Ve de BJK yense Telekom'u eleştiriliyor Telekom yense yine eleştiriliyor :)

Ergin Ataman zaten birşey yapmadı . Ben hiçbir zaman başarısızlığımızda Beşiktaş'ı ön plana koymadım.Beşiktaş ve Galatasaray'ın bir yere kadar gelip daha sonra yolun sonunda elveda diyeceği açıkça belliydi . vGuard'sız kim şampiyon olabilir ki ? Adam gibi Guard'larla oynayan takımlar Final'e çıktı maalesef . Bize de artık izlemek düşer .

Gelmek istediğim nokta şu;

Ben Ergin Ataman'ı da Murat Özyer'den sonra takımın başında görmek isterim yani ikinci tercihim. Yukarıda demek istediğim hocamızın ezilmesi durumudur. Fenerliler Tanjevic'i sevmez, Telekom'da Sunter yıllardır eleştirilir, Beşiktaş'ta takip ediyorum da Ataman da elendikten sonra ağır eleştiriler alıyor. Efes'te olanlar zaten malum. Ama bu olanlara rağmen hocamıza hala hoca değil, beceriksiz, bizi engelledi gibi yakıştırmalar yapılıyor. Hocanın diğer hocalara karşı ezilmeyi haketmediğini belirtmek istiyorum.

Beşiktaşla Galatasarayı yanyana koyup işaret etmek şu aşamada çok yanlış. Gerek maddi gerek kendi içlerindeki sorunlar gerekse kadro kalitesi olarak çok farklı iki takım.

Ben teknik açıdan yaklaşmıştım konuya lakin tabiki artık o sarfedilen sözler eleştiriden çok hakarete,rencide edici konuşmalara dönüyor . Zaten TBL'de başarısız olduk diye Murat Hoca'nın arkasından o sözleri söyleyenlere ben taraftarlık vasfını yakıştırmıyorum .

Kerem SEÇER' Alıntı:
Winner vasıflı Ergin Ataman ne yaptı?
Cidden fanları nerede merak ediyorum ne yaptı bu sezon?
Ataman fanatiği olmasam da ben yanıt vereyim Kerem.

Bazı çevrelerin yere göğe sığdıramadığı Ergin Atamanlı BJK ligde yarı final oynadı biz ise ULEB´de. Ligde ise çeyrek finalde elendiğimiz takıma Atamanlı BJK yarı finalde elendi. Evet yiğidi öldür hakkını yeme, Ataman bir maç almayı başardı play off serisinde...

TBL Yarı Finali > ULEB Yarı Finali ise Ergin Ataman > Murat Özyer

Ergin Ataman'ı bu kadar alay konusu yapılması rahatsız etti beni.Tamam sezon boyunca antipatik davranışlar sergilemiş olabilir v.s ama belkide sizin ağzınızda sakız olan,matrak konusu olan antrenör Türkiye'nin gelmiş geçmiş en önemli antrenörüdür.Hem zamanında Efes'e kattıkları ve Euroleage final fouruna taşımışlığı hem de Avrupa da en iyi liglerde görev yapmış bir antrenörden bahsediyoruz ve bu yüzden cümleleri daha özenle seçmeliyiz. Hoş Ergin Ataman değil X kişi de olsa bu her zaman bu böyle olmalıdır. Ayrıca final four da izlediğimiz Siena'ın da şuraya gelmesinde ki en başlıca kişilerdendir Ergin hoca.

Ergin Ataman her zaman her yerde iddalı olmutur ve ona göre de kadrolarını kurmuştur.Bu sene kurduğu kadroda aslında kötü olmamakta birlikte güçlenen Türkiye liginde Telekom ve Fenerbahçe-Ülker gibi çok daha büyük bütçeli takımlara kafa tutmuş ancak beklenen kafa tutmasından daha çok yenmesini sağlamasıdır aynı Murat Özyer gibi.Ama başarılı olamamıştır ve geleceği de belli değildir şu aşamada Bjk'nin baskete yapacağı yatırımda gelecek yıllar için belli değildir.

Ama Ergin Ataman eğer Türkiye de kalacaksa her zaman büyük takımda görev yapar çünkü büyük koçtur. Galatasaray da görmek şahsen istiyeceğim bir koçtur.Her ne kadar kişiliksiz v.s olduğunu söyleyen arkadaşların olmasına rağmen. Ama tabiki bütçemiz sağlam olacaksa gelsin yok orta şeker olacaksa bütçyi daha iyi kontrol edebilecek bir koç tercihimdir.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Keşke bu saygıyı Murat Hoca'ya da gösterebilsen ;)
Saygıyı gösteriyorum Keremciğim, saygım olmasa zaten gider konuşmam, ona olan inancını yüzüne söylemem v.s.

Sorun aslında kötü koç denildiğinde ve insanlara göre, kötü hamleler yaptığında, o kişilerin bunu biraz sert dille eleştirdklerinde saygısızlık olarak nitelendirmeniz.

Ha saygısızlık yapan vardır elbet ama ben o kategoride değilim.

Takımı 2, 3 sene emanet edebileceğimiz eleştiri düzeyinin minimum düzeyde olacağı bir antrenörle anlaşılmalı bence yönetim Murat hocaya güvenip büyük hedefler için yeterli der devam kararı alırsa da yeni bir antrenörlede anlaşırsa desteğim tamdır. Ben kalması yönünde oy verdiysem de Erman Kunter için kötü antrenör diyemem bence oynattığı sistemi avrupada uygulyan en iyi antrenörlerden birisi Ercüment Sunter içinde uzun zamandır telekomda kendi doğruları ile takımı ile bir yerlere gelmiş bir antrenördür. Keza Ergin Ataman hep iddialıdır çeyrek sonları savunma değişikliğine gider. bir Siena maçında açılan atamania pankartı beni bir Türk olarak çok duygulandırmıştı. Galatasaray da Beşiktaşta Türk Telekomda finale gitse süpriz olmayacaktı. Yani hiçbir zaman Şampiyon olacağız demiyen mütevazi iddiasız davranan Murat Özyer in takımı finale gitseydi kimse itiraz edemezdi. Sene başından beri şampiyon olacağız diyen Ergin Ataman ın takımı yarı finalde elenince kimse şaşırmamalı. Her zaman kazanamazsınız.

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Kerem SEÇER":2lz6h1vx]Keşke bu saygıyı Murat Hoca'ya da gösterebilsen ;)
Saygıyı gösteriyorum Keremciğim, saygım olmasa zaten gider konuşmam, ona olan inancını yüzüne söylemem v.s.

Sorun aslında kötü koç denildiğinde ve insanlara göre, kötü hamleler yaptığında, o kişilerin bunu biraz sert dille eleştirdklerinde saygısızlık olarak nitelendirmeniz.

Ha saygısızlık yapan vardır elbet ama ben o kategoride değilim.[/quote:2lz6h1vx]

Saygısızlık yapmıyorsun tabi sadece böyle bir yazıyla hocaya sahip çıkmadın daha önce onun için dedim. Aynı saygıyı gösterebilsen dedim zaten ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...