Yeni Sezonda Takımın Başında Kimi Görmek İstersiniz?

Yeni Sezonda Takımın Başında Kimi Görmek İstersiniz?

• A-Oktay MAHMUDİ

Oy: 0 0.0%
  • G-Tolga ÖNGÖREN

• H-Cihansever YEŞİLDAĞ

• J-Serdoğan ERSÖZLÜ

• M-Çetin YILMAZ

• N-DİĞER

• Kullanılan toplam oy
    156
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kerem SEÇER' Alıntı:
O zaman o kadro geniş değil şişkindir. ;)
Şişkin ile geniş arasında bir fark yok ki keremciğim hele ki basketbol denilen bir sporda.

Şişkin kadro da geniş olmuş olmaz mı zaten.

Mesela Pana'nın kadrosuna niye kimse şişkin değil demiyorda geniş diyor? 4-5 guard olmasına rağmen o takımda.

Çünkü şişkinlik diye bir tabir pek yok basketbolda.

Onur Abi ve Kerem Abi ben Murat Özyer kalmasın demiyorum sadece ikisi için değerlendirmede bulundum.Benim baz aldığım şeyler sahadaki oyun ve oyuncuların maçlara konsantre olmaları.Biz bu sezonu Daçka ve Oyak maçlarında kaybettik eğer disiplinsizlik baş gösterip bu oyun olmasaydı biz belki de finaldeydik.Çok ince noktalardan geçtik ve tüm ipleri kendi elimizle kopardık içimi burkan budur.

Murat Özyer kalıyorum derse üzülür müyüm asla üzülmem sadece Ülker'in Murat Özyer diye tutturması onu bizler tarafından istenmeyen hale getirdi.

Ayrıca Murat Hoca dün Galatasaray Tv'de yaptığı açıklamada son topları Dee oynamayacaktı pas atması gerekiyordu fakat o kendi insiyatifini kullandı diyor.Bence bu büyük bir disiplinsizlik örneğidir.Gerekenlerde yapılmalıydı.Dün Murat Özyer'î Galatasaray Tv'de dinledim Murat Özyerîn hatalarından ders almış olduğu açıkça görülüyor.Galatasaray'ı ÇOK SEVEN ABİLER! bunlar eski yöneticilermiş ! ellerini bu takımın üstünden çekerse bu takım çok yol alır.

Biz Gerçek Galatasaraylı Murat Özyer'î bir sene daha başımızda görmekten mutluluk duyarız.Fakat bugun Gökmen Özdemir'in Vatan gazetesindeki yazısını okudum bunu paylaşmak istiyorum.

Kutlama ve çıldırma faslı bir kenara... G.Saray?a dönelim. G.Saray futbolda teknik direktör ararken, basketbolda elindeki değeri kaybediyor. İki yılda basketbol şubesini ayağa kaldıran, bazılarının oyuncaklarını elinden aldı diye kötü adam olan Murat Özyer?in ayağının kayıp düşmesini bekliyormuş zavallılar. Bütün bir sezon oturdukları kırmızı koltuktan sahaya zehir akıtanlar, G.Saray Telekom?a elendi diye zil takıp oynayacaklar...

DOĞRU MODEL ÖZYER

NEDEN? Çünkü Özyer onlara göre başarısız oldu. G.Saray sezonu kupasız kapatabilir ama Murat Özyer ve oyuncuları başarılıdır. Yalnız bırakıldıkları, yönetimsel hataların tavan yaptığı, federasyonun G.Saray?ı sahaya gömmek için uğraştığı, kendilerini G.Saraylı sanan ağabeylerin kuyularını kazdığı bir ortamda o formayı hakkıyla temsil ettiler. Bugün Murat Özyer gider yarın başkaları. Ama bu kafa değişmedikçe siz bir adım ileri gidemezsiniz sevgili ?ağabeyler.? Alın oyuncağınız sizin olsun. Ama bu işler artık 40 yıl önceki telden arabalarla oynamaya benzemiyor.

Murat Özyer mi? Sizin ona veremediğiniz değeri Efes Pilsen maçının son 3 dakikasında salonu dolduran taraftar verdi. Doğru modelin Murat Özyer olduğunu taraftar anladı, siz anlayamadınız!

GÖKMEN ÖZDEMİR

Bu adamı hiç sevmem fakat ilk kez doğruları yazmış.Çeksin artık 'ABİLER' ellerinizi.Ben tahmin edebiliyorum isim olarak bu abileri.Peki sizlerce kimler ? Ne istiyorlar Galatasaray'dan Hedefleri nedir.Bu takım üstünden prim yapmak isteyenler söz sahibi olmak isteyenler kimler ? Bence Antrenör tartışması yerine bunu tartışmalıyız.

Bu konu irdelenmeli.

Ayrıca Murat Hoca^nın bir sözü var dün bahsettiği.Taş Yerinde Ağırdır!

Şişkin ile geniş arasında çok fark var. Eğerki kadromuz genişse bunu yaratan hocadır. Geniş kadro var diye eleştiremezsiniz çünkü kadroyu o kurdu.

Eğerki kadromuz şişkinse (yada sizin tabirinizle genişse) hoca hatalıdır kadro kuramamıştır. Bu onun eksikliğidir ama karşısına geniş kadro vardı yazamazsınız bu sefer. Çünkü geniş kadro onun hatası yüzünden önünde bir engel zaten.

Neyse ben buraya çok yazdım. Ben anlatmaktan bıkmadım, siz karşı çıkmaktan. Artık biraz dinleneyim.

Sonuç olarak vardığım nokta şu;

Ben yeni gelecek hocaya da olumlu bakabiliyorken gözlerini nefret kaplamış insanlar (Gökçe senin olmadığını bunlar arasında çok iyi biliyorum zaten) hep hoca hakkında basketbol adına tek olumlu birşey yazmaktan korktular.

Bu konuya ve Murat Hoca kalmalı konusuna birşey yazmayağım artık.

Zaten benimde söylemek istediğim bu, hocanın elindeki mağzemeyi kullanma beceresine göre terimler değişebilir ama öz de aynıdır.

Neyse önemli değil pek bu konu.

Sağol söylediklerin içinde.

Beko Basketbol Ligi´nde Beşiktaş Cola Turka ile sezon içinde oynattığı basketbolla adından söz ettiren? ancak siyah-beyazlı takımla kupa heyecanı yaşayamayan antrenör Ergin Ataman? siyah-beyazlı takımla yollarını ayırdı.

Beşiktaş Cola Turka´da 1 sezon görev alan Ataman? yaptığı yazılı açıklamada? ´´Bir sezon boyunca görev yapmış olduğum Beşiktaş Cola Turka takımı antrenörlüğünden? yönetimle görüş birliğine vararak ayrılma kararı aldım´´ dedi.

Ergin Ataman? İtalya ve İspanya´nın yanı sıra Türkiye´den de bir kulüpten teklif aldığını dile getirerek? ´´Hafta sonuna kadar kararımı vereceğim. Duruma göre 30 Mayıs Cuma günü İtalya´ya görüşmeler yapmak üzere gidebilirim´´ dedi.

-------------

Acaba mı diyorum....

Alen Hekimbas' Alıntı:
Beko Basketbol Ligi´nde Beşiktaş Cola Turka ile sezon içinde oynattığı basketbolla adından söz ettiren? ancak siyah-beyazlı takımla kupa heyecanı yaşayamayan antrenör Ergin Ataman? siyah-beyazlı takımla yollarını ayırdı.

Beşiktaş Cola Turka´da 1 sezon görev alan Ataman? yaptığı yazılı açıklamada? ´´Bir sezon boyunca görev yapmış olduğum Beşiktaş Cola Turka takımı antrenörlüğünden? yönetimle görüş birliğine vararak ayrılma kararı aldım´´ dedi.

Ergin Ataman? İtalya ve İspanya´nın yanı sıra Türkiye´den de bir kulüpten teklif aldığını dile getirerek? ´´Hafta sonuna kadar kararımı vereceğim. Duruma göre 30 Mayıs Cuma günü İtalya´ya görüşmeler yapmak üzere gidebilirim´´ dedi.

-------------

Acaba mı diyorum....

ya efes ya biz

Allah korusun arkadaşlar..

Ergin Ataman mı? :shock:

Galatasaray kültür elbisesini giyecek kapasiteye sahip değil..
Argo kelimeler,kabadayılık,çamur atma..
Ne ararsan var.

Saygıdeğer Galatasaraylı kardeşlerim, Ergin ATAMAN ile yaklaşık 2 ay öncesinden beri konuşuluyor. Sizler yanlış hedeflerle uğraşırken ( Ağabeyler Murat ÖZYER i istemiyor gibi) aslında Ülker Grubunun (Hakan AYDINOL) Galatasaray temsilcisi bu işleri çoktan organize edip bitiriyor. Ben şahsen basketbolumuzu yöneten Sponsorun içeriğini şube sorumlularını hiçe sayan bu tarzını kınıyorum, aslında ipleri kaptıran başkanımız ve yönetimimizi kınıyorum. Ergin Ataman hayırlı olur inşallah. Saygılar....

Zihni Öztürk' Alıntı:
Saygıdeğer Galatasaraylı kardeşlerim, Ergin ATAMAN ile yaklaşık 2 ay öncesinden beri konuşuluyor. Sizler yanlış hedeflerle uğraşırken ( Ağabeyler Murat ÖZYER i istemiyor gibi) aslında Ülker Grubunun (Hakan AYDINOL) Galatasaray temsilcisi bu işleri çoktan organize edip bitiriyor. Ben şahsen basketbolumuzu yöneten Sponsorun içeriğini şube sorumlularını hiçe sayan bu tarzını kınıyorum, aslında ipleri kaptıran başkanımız ve yönetimimizi kınıyorum. Ergin Ataman hayırlı olur inşallah. Saygılar....

ergin ataman efesde! son dk geçtiler http://www.kartalhaber.com/haber/130092 ... ende-.html

Bu kulübe takımını para uğruna satanlar da oldu hepside geri dönmek istedi kimi de döndü kimisi de gelse hayır diyen olmayacak . (Bknz. Okan Buruk , Emre Belözoğlu ) Bırakalım Edebiyat yapmayı bu takıma Solomon gibi bir çirkef bile gelmek istese kabul etmezmiyiz ?

Efes'le anlaşması Efes için iyi olmuş . Lakovic-Hosley-Shumpert deniyor , bu adamlar da gelirse en azından TBL'de mutlak favori Efes olur .

Beşiktaş'tan Efes'e...
Basketbolda dev transfer. Beko Basketbol Ligi'nde Beşiktaş ile yollarını bugün ayıran deneyimli coach Ergin Ataman'ın Efes Pilsen ile anlaştığı iddia edildi. Beşiktaş Cola Turka ile sezon içinde oynattığı basketbolla adından söz ettiren, ancak siyah-beyazlı takımla kupa heyecanı yaşayamayan antrenör Ergin Ataman, siyah-beyazlı takım ile yollarını ayırdığını bugün yaptığı yazılı açıklama ile duyurmuştu.

Ataman'ın Efes ile yıllık 550 bin Euro'ya Efes Pilsen ile anlaştığı konuşuluyor.

27.05.2008

Kaynak : Sporx.com

G.Saray Erman Kunter'le anlaştı

Fransa'da Cholet Basket takımına sınıf atlatan Erman Kunter, Galatasaray Cafe Crown ile anlaştı
Ünlü Fransız Gazetesi L'Equipe'ün "Boğazın Büyücüsü" lakabını taktığı Kunter'in çalıştırdığı Cholet Fransa Kupası'nı finalde kaçırırken, ligde de play-offlarda lider Le Mans'a elenmişti.

Daha önce Fransa'da Asvel'i de çalıştıran Kunter, bu ülkeye gitmeden önce yine Galatasaray'da başarılı bir sezon geçirmişti.

Kunter, 1999'da A Milli Basketbol Takımı'nı Avrupa Şampiyonası'nda çeyrek finale taşımıştı

kaynak : internetspor

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Cevdet Akay":57q5bj4p]İyi bir bütçe ve iyi transferlerle Murat ÖZYER
İnşallah:)[/quote:57q5bj4p]

Adaletli bi spor klübüysek hak edene hak ettiğini veren bir klüpsek öyle olacak Eyüp abi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...