Yiğit Şardan İstifa Etti

Okan Çevik'in yaptığı akıllara durgunluk vericek nitelikteki saçma açıklamanın ardından Adnan Polat ve ekibine karşı yapılan büyük bir sabotaj olduğunu ben de düşünmeye başladım.

Herşey netleşicek yavaş yavaş.

Hangi projeler Bayram bir tane yazarmısın.[/quote]
GSMobile,GSbilyoner,GSbonus sen bir tane dedin ben 3 tanesini yazdım.[/quote]

O zaman bu prejeler yalnızca bize ait diğer takımlarda yok yani gs bonus kart yıllar önce vakıf banktan taraftar kart vardı acaba o projede kendisine mi?ait.

gs mobile yine aria tarafından ilk kullanıma sokulduğu zaman sanırım yönetici kendisi idi.Bilyoner olayı zaten sırf bize ait bu olay diğer takımların yok öylemi.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Koskoca Galatasaray'ı Hülle de Kullandırdılar varmı daha ötesi.

Sen ayşe abla spor kulübünden,Hakan transferini söylüyorsan o tamamen resmi bir transferdi.Hatta rakiplere ders niteliğinde bir transferdi.

Mithat abi bu yukarıda yazdıkların Yiğit Şardan'ı karalamak için yetersiz kalıyor.Sırf diğer klüplerde bu projelerde var diye Yiğit Şardan başarısız mı oluyor şimdi ?

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Şamil Turançiftçi":12xtor9k]Koskoca Galatasaray'ı Hülle de Kullandırdılar varmı daha ötesi.

Sen ayşe abla spor kulübünden,Hakan transferini söylüyorsan o tamamen resmi bir transferdi.Hatta rakiplere ders niteliğinde bir transferdi.[/quote:12xtor9k]

Ribery ile ilgili konuştuğumu çok iyi biliyosun abi.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Mithat abi bu yukarıda yazdıkların Yiğit Şardan'ı karalamak için yetersiz kalıyor.Sırf diğer klüplerde bu projelerde var diye Yiğit Şardan başarısız mı oluyor şimdi ?

Ama bunlar Yiğit beyin bize kazandırdığı bir özellik değil,Yahu marş yaptı o bile sahte Bayram sen yönetici olsan sen yapacaktın antlaşmayı,ben onu kastediyorum.

Bilmem artık kulübe çok yakın birisinden duydum ha yalansa onu bilmem ki Hülle değilse kaç yüz bin dolar için kaçırdık 60 milyon Avroluk oyuncuyu bu durum da ondan aşşağı kalmaz neresinden tutarsan elinde kalır.

Sahip Som olayında ,Ribery olayında bizim marka değerimiz zarar görmedi diyorsan daha lafım yok Mithat Bey size.Haa zarar gördüde ne gördü diyorsanız siz bildiğiniz kadarı ile anlayın onu zira hiç bir şekilde yeni bir şey kabul etmeye niyetinizin olmadığı çok belli bu akşam.Hiç bir şey yapmadı diyorsanız dediğim gibi daha lafım yok...

Bunun yanında bu proje olayında illa fikir babası olmanıza gerek yoktur.Var olan fikri, projeyi karşı firma ile en iyi şartları bularak,GS menfaatlerini ve kazancını en üst noktada tutarak müzakere ediyor ve sonuç alıyorsanız bu projeyi üretmiş olursunuz.Yoksa orda varmış,burda yokmuş,tekmiş, değilmiş öenmli olan bu değildir.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Bilmem artık kulübe çok yakın birisinden duydum ha yalansa onu bilmem ki Hülle değilse kaç yüz bin dolar için kaçırdık 60 milyon Avroluk oyuncuyu bu durum da ondan aşşağı kalmaz neresinden tutarsan elinde kalır.

Şamil sen laftan anlamıyormusun kuzum,zaten kerem kasetde kaydı dinletti.Hala yanlış bilgilerle bana sallama bak kızıyorum.

Bu okan hocanın özrü kabahatinden büyük :D
Acıklamasını okudum aglancak halimize güldümde güldüm milli duygumus...
Last Mohican Okan Cevik Türkiyeyi ve Galatasarayı kurtarıcak kisi hemde Cemal Nalgayla bu işin içinde pis koku var özhan canaydına doru giden neyse cıkar kim oldugu 2 kisinin bildigi sır degildir ...

Doğan SAĞLAM' Alıntı:
Sahip Som olayında ,Ribery olayında bizim marka değerimiz zarar görmedi diyorsan daha lafım yok Mithat Bey size.Haa zarar gördüde ne gördü diyorsanız siz bildiğiniz kadarı ile anlayın onu zira hiç bir şekilde yeni bir şey kabul etmeye niyetinizin olmadığı çok belli bu akşam.Hiç bir şey yapmadı diyorsanız dediğim gibi daha lafım yok...

Bunun yanında bu proje olayında illa fikir babası olmanıza gerek yoktur.Var olan fikri, projeyi karşı firma ile en iyi şartları bularak,GS menfaatlerini ve kazancını en üst noktada tutarak müzakere ediyor ve sonuç alıyorsanız bu projeyi üretmiş olursunuz.Yoksa orda varmış,burda yokmuş,tekmiş, değilmiş öenmli olan bu değildir.

Öncelikle Doğan kardeşim Sahip Som olayı kişisel bir konudur.Kulübün hiç bir resmi evrağı ile iş yapılmamış,parayı başkan kişisel hesabından ödemiştir.Ribery olayıda,daha önce yüzlerce kere yazdım,bizim olmayan bir futbolcuyu,kazanmaya çalıştık.

Şu adama Okan Hoca demeyin Allah aşkına ya.
Hocalığında bi makamı bi şerefi vardır.
Adnan Polat'ı yemek için bu girişim başlatıldı.
Daha sağlam daha dik arkalarında durmalıyız.

Ben mi Laftan anlamıyorum, hangi yanlış bilgilermiş ve sana niye sallayayım abi ben doğru bildiğimi savunuyorum sadece. Kerem de ne dinlettiyse artık bilmiyorum ben daha sonradan söyleyemeyeceğim hiç bişeyi söylemem.

Bende kızıyorum abi size yaşım sizden küçük diye hakkım yokmu, hem çağırıp hem gelmiyosunuz mal gibi ortada bırakıyosunuz buz gibi havada ve bi haber bile vermeden ben gelemiyorum diye.

Burak Barut' Alıntı:
Şu adama Okan Hoca demeyin Allah aşkına ya.
Hocalığında bi makamı bi şerefi vardır.
Adnan Polat'ı yemek için bu girişim başlatıldı.
Daha sağlam daha dik arkalarında durmalıyız.

İstermisin şimdi koç Cihansever YEŞİLDAĞ olmasın.Bundan sonra hiç şaşırmam.

Özhan Abi çok yaşa,Özhan Abi çok yaşa...Pardon ona sadece liseli olanlar Abi diyebilir demi...Özhan Canaydın çok yaşa,Özhan Canaydın çok yaşa...