Zaza Pachulia

Çok değerli bir oyuncu fakat lokavt süresince geçerli oldugu için takımımızın dengesini bozabilir. Keşke sezonluk bir transfer yapsaydık.Zaza oynadıgı süreçte en iyisini verecektir ama gittikten sonra sıkıntı yaşayabiliriz, temennimiz lokavt bir yıl boyunca sürsün :)

Şu lokavt sonuna kadar olayı olmasa çok çok yerinde transfer.
Yine de iyi transfer.
Herkes yazmış zaten takıma katkısını, tekrarlamaya gerek yok.
Sene içerisinde şöyle bir 5'le sahada olabiliriz;
Ender/Tutku/Lakovic - Gordon - Shipp - Furkan - Zaza
Muhtemelen sayı yemeyiz :)

Bazı arkadaslar sakatlıgı ne durumda diye sormus suan veli yigit -Zaza istanbulda sağlık kontrolunden gecti yarın takımla hazırlıklara baslayacak- dedi ve yuksek olasılıkla fülker macında sahada olacak.HAYDİ ZAZA İLK MAÇTA İLK KUPA İNŞ :)

Zaza mutlaka oynamalı Fenerbahçe maçında.Rakibin uzunlarının Oğuz hariç tamamı ribauntlarda sorun çıkartabilecek stilde oyuncular(Vidmar,Kaya,Gist).Bunlara karşı ribauntlarda üstünlüğü vermemek gerek

Kalın olması haricinde her geçen yıl daha ağırlaşan ve pek de iyi zıplayamayan Kaya'nın artık ribaund konusunda pek de bir tehlike yaratabileceğini düşünmüyorum. Bizim Songaila onlar için ne kadar ribaund tehlikesi yaratırsa Kaya da o kadar. Lakin Vidmar ile Gist ciddi tehlike ve sertler. Artık Zaza, Furkan ve elinden geldiği maksimumla Andricin katkılarını bekliyoruz.

Zaza mutlaka oynamalı Fenerbahçe maçında.Rakibin uzunlarının Oğuz hariç tamamı ribauntlarda sorun çıkartabilecek stilde oyuncular(Vidmar,Kaya,Gist).Bunlara karşı ribauntlarda üstünlüğü vermemek gerek

Aynen katılıyorum.Ribaund konusunda Furkan ve Zaza'ya büyük iş düşüyor.Havuza düşen toplarda ise Shipp'e.

Ben keşke almasaydık fikrindeyim ,kötü oyuncumu asla,disiplinsiz mi? asla ama bizim değil,2 ay sonra takım tam ona alışmışken gitmesi hem takımın ahengini bozacak hem bizi üzecek.Yeri dolmaz mı dolar elbet o zaman eldeki bir kuş daldaki zazadan daha iyidir bence.Bu takım zaza olmadan da euroleuge de iş yapar.F4 olmaz belki ama yinede ses getirir.Ben bu takımı euroleuge getiren hırsın kaybolmasından korkuyorum,keşke biri çıkıp sözleşme sezon sonuna kadar dese işte ozaman gelsin F4 GELSİN ŞAMPİYONLUK DERİM.BEKLEYİP GÖRECEĞİZ

İstanbula gelmiş,sağlık kontrolünden geçmiş,kulübe gitmiş bir fotoğraf yok,ne ayak?

Yok yani bizim resmi site bu konuda en iyisidirde insan şaşırıyor doğal olarak.Dİğer kulüplerin resmi siteleri olsa bu kadar şaşırmazdım.

Aylık 80.000 dolar alacağını söylüyor facebooktaki Galatasaray sayfaları.

aynen katılıyorum arkadaşa. kaya peker şu an hiçbirşey bana göre. tamam eski kaya iyi oyuncuydu ama bence fenerbahçeye yük durumda şu anda. umarım böyle de devam eder