Zihniyete Selamlar Olsun!

- Görevimi bırakacağım diye açıklama yapıp önümüzdeki sezonun planlarını yapan,

- Erkek takımının üzerinde hiçbir söz hakkı bulunmayan,

- Milyonlarca doları çarçur eden, ettiren,

- Federasyona ve hakemlere karşı kulübümüzü ezdiren,

- Her sezon başı vaatlerde bulunup sezon sonu ortalarda görünmeyen,

- Kupa aldığımızda şov yapıp yenilince suçu oraya buraya atan,

- Oyuncusuna, menejerine, taraftarına hakaret eden ŞUBE YÖNETİCİSİNE selamlar olsun.

- İktidarı kaybetttiklerini anladıktan sonra milleti galeyana getiren,

- Basketbol bilgileri tarih öncesi çağlarda kalan,

- Galatasaray'ı kurtaracağız diye gelip birkaç ayda rezil eden,

- Geçmişte yaptıklarına bakmayıp herşeyi bildiklerini sanan,

- Büyük Galatasaray taraftarını küçümseyip kendilerini Galatasaray'ın sahibi gören,

- Ufacık bir protesto karşısında taraftarı salondan dışarı attırmaya çalışan, taraftara a...k, s...n g....n, ağ.... s..... diye ağıza alınmayacak sözler sarfeden LİSELİ ABİLERE VE ZİHNİYETE selamlar olsun.

- Oyuncuları üzerinde bir türlü otorite kuramayan,

- Karşısına çıkan güçlü takımlara karşı takımı hırslandıracağına korkutan,

- Her maça ne de olsa yenileceğim gözüyle bakıp maçı baştan bırakan,

- Geldiğinden beri takıma hiçbir şey veremeyip iyice dibe sokan KOÇUMUZA selamlar olsun.

- Aldıkları dolarların karşılığı bir türlü vereyemen,

- Fiziksel olarak bitik durumdaki Hüseyin Beşok kadar olamayan,

- Savunma yapmayan, mücadele etmeyen, taraftarın sevgisini hak etmeyen,

- Galatasaray armasının ve formasının büyüklüğünü kaldıramayan OYUNCULARA selamlar olsun.

- Murat Özyer istifa etsin de salonları görün deyip yenilgilerden sonra foruma dahi girmeyen, bu cümlenin ardından kendilerini basketbol uleması ilan edecek olan,

- Kazanınca salona gelip yenilince gelmeyen,

- Galatasaray'ı kötü günde sevmeyip yerden yere vuran, iyi günde kendini en iyi Galatasaraylı ilan eden GALATASARAY TARAFTARINA selamlar olsun.

Bizi kimse kovamaz!

Şubedeki ve sahadaki rezil durumu demokratik bir şekilde protesto eden bazı arkadaşlarımıza malesef 'BİRİLERİ' kaba şekilde karşılık vermiştir!

Bu klüp bu arma ve bu şube kimsenin malı değildir, milyonlarca GS taraftarınındır, eğer birileri formanın hakkını vermiyorsa, bizi temsil edemiyorsa, o zaman taraftar tavrını koyma hakkına sahiptir!

Yıllardır hiç bir menfaat gütmeden ''ARMA'NIN PEŞİNDEN'' gidiyoruz, her maçta salonda yerimizi alıyoruz takımımıza destek oluyoruz, bizi kimse KOVAMAZ!!!!

TEKRAR EDİYORUM BİZİ KİMSE KOVAMAZ!!!!!!

Çok çok güzel özetlemişsin Kerem. Her cümlene sonuna kadar katılıyorum. Beklettiğin yazı buydu sanırım. Zamanı çok güzel seçmişsin.

Re: Bizi kimse kovamaz!

o maça gelen herkesin maçta yaşananları yazması bir GÖREVDİR!korkmadan çekinmeden yazsın ki herkes kimin ne olduğunu görsün!koray bey maç sonu içindeki olduğumuz bölümde bir arkadaşı coachluğu sendenmi öğrenicem LAN dedi ve taraftarı dışarı davet etti...Bu kişiyi savunan herkese helal olsun ayrıca ismini eyüp beyden öğrendiğim yaşlı koray hocayı eleştiren kişilere dönüp inannılmaz küfürler yağdırmış atın bunları demiştir maç sonuda bunlara devam etmiştir...şimdilik böyle başlayalım anlatılacak daha çok şey var!

Çok güzel bir yazı olmuş,var olan yanlışlıkları en iyi şekilde özetlemişsiniz.Dileğimiz bu yanlışların düzelmesi.

Lütfen rica ediyorum her şey kelimesi kelimesine anlatılsın ki gerçekler meydana çıksın

+Ayrıca bir haftadır fransa'da sinek avlayan,
+Basketbol şubesini angarya gören,
+Bir yıllık başkanlık döneminde yaptığı tüm operasyonlarda B planı olmayan ve günü kurtarma adına hamleler yapan adama da benden selamlar olsun!

Yıllarca zihniyet istifa diye bağırdık ama bişeyi unuttuk bu kulüpte o koltuğa kim oturursa otursun 'geride duran' zihniyet değişmedikçe kulüpte taş yerinden oynamaz.

Son diyeceğim temizlik şart!!!

can maçtaki herkesin buraya yazı yazması olanları anlatması bir görev!Ben yazacağımı yazdım bunu gören arkadaşların yazılarını bekliyoruz

Mehmet kardeşim bu lafının paralelinde martta yolun sonu gözüküyor o zaman ... Ayrıca ben Houllier ile anlaşıldı diye duydum.. Benim asıl yıkıldığım anda bu anlaşmayı duyduğumda oldu..

Ahmet dedehayırla maç sonu tartışmamız da ilginçti efesin bütçesinden bahsediyor!Murat özyer ne yaptı bu takıma diyor!Sen sezon içinde hoca değiştiriyorsun bide getirdiğin adama bak...Dünya şampiyonu diyor bu takım A takımda ne yapmış ki sen vizyonsuz birine bu takımı veriyorsun...Ben hayatımda efes kadar sert takım görmedim diyor!Bu da onun hangi takımlarla hangi seviyelerde çalıştığını anlatıyor...Lan bana işimi senmi öğreticeksin diyor!Tribünler anlattı sana guardsız oynanamayacağını!Demekki biraz öğretmişler

Zihni Öztürk' Alıntı:
Mehmet kardeşim bu lafının paralelinde martta yolun sonu gözüküyor o zaman ... Ayrıca ben Houllier ile anlaşıldı diye duydum.. Benim asıl yıkıldığım anda bu anlaşmayı duyduğumda oldu..
Gérard Houllier ismini duyup yıkıldınız öyle mi?

Değişik bi Fantasy tabi saygı duymak lazım.Houllier bir futbol dehasıdır.Skibbe ile karıştırmayalım!!!