Jaka Lakovic

Oktay Hoca seni kazanmak için en kritik dakkalarda sahada tuttu bir kez basket faul ile senden bütün maç bekleneni sahaya yansıtmaya başlar gibi oldun. Sonra şans yine yüzüne güldü bir-iki üçlük ve asist fırsatı geçti hadi dedik ayağa kalktık kendini affettir, herşeye rağmen maçın sonu hatırlanır gerekirse gecenin kahramanı ol ama yok. Euroleague ön elemelerinde güzel maçlar çıkardı herkesi ümitlendirdi ama son 10 küsur maçtır beklentilerin çok altında. Sezon başı hem forumda hem basketbol çevrelerinde galatasarayı guard pozisyonu hem nitelik hem nicelik açısından çok zengin derken şimdi topu kim getirse güveniriz moduna geldik

Şutör Guard için yetersiz kalan fiziğine ve ilerlemiş yaşına rağmen takımda elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor.Elbette LeBron James ya da Kevin Durant gibi topu eline verip bire bir skor üretmesi zor Euroleague gibi bir arenada.Ama %99 performansla oynuyor hem hücumda hem savunmada.Açıkcası çok saygı duyuyorum kendisine bu sebeplerden ötürü.

NOT: Sertaç Şanlı bile ileride "Ben vakti zamanında Montepaschi Siena maçında sayı atmıştım " diyebilecekse bunu Lakovic'e borçludur...

NOT 2: Ama ne olursa olsun son 2 çeyrekte 4-2 serbest atış atmamalıydın.Yakışmadı senin gibi usta bir bileğe...

Bence bu kadar ağır konuşmaya gerek yok hakkında elinden geleni yapıyor.Yaşı ilerlelemesine hala birşeyler uğruna çabalıyor öyle olmasaydı Oktay Hoca'nın takımında yeri olmazdı.

Eğer bu şekilde kullanılamayacaksak,forumda en çok isteyen ve en çok savunan kişi olarak gönderilmesini istiyorum.Ama Lakovic'i gönderelim demek uzunlarımız değişmedikçe mantıklı olmaz.Gereksiz yere savunmuyorum,kimse boşa yanlış anlamasın,ama bu sistem ile,bu uzunlar ile Lakovic'in yerine başkası gelse durumumuz çok değişmez bence.

Songaila'ya takım olarak pozisyon hazırlayamıyoruz,o da kendine pozisyon yaratamıyor,Anrdric çok iyi niyetli ama geçen seneki performansından uzak ve istikrarsız.Zaza vardı o zaman ne farkı vardı demeyin.Şu takıma iki tane sağlam uzun alınsın o zaman asıl konuşmak gerek Lakovic'i.

Avrupa'da winner sayılabilecek kim var şu an en belirgin.Navarro,Spanoulis,Diamantidis herhalde başı çekenler.Üçünün de tonla kötü olduğu maç bulabilirsiniz.Onlarınkinin bu kadar göze batmamasının sebebi takımların ya çok iyi olup onların açığını kapaması,ya da sen ne yaparsan yap top sana emanet şeklinde davranılması.Lakovic'i koy Spanoulis'in yerine,belki onun kadar atamaz ama yine de bizdeki performansından çok daha üst düzey oynar.Navarro ile beraber oynarken de Lakovic çok iyi değildi,orda da ilk hücum silahı Navarro'ydu çünkü.En yakın dönemi hatırlayın bize gelmeden milli takımda bile çok daha iyi oynuyodu çünkü her top ondaydı.

Uzunlar bu halde,Lakovic topu taşısa atacak adam olmuyor,kendi sürekli atmadığı için ritim bulamıyor,zaten top ona bi türlü geçmiyor rakip takımların çok ekstra savunmalarından.Eskiden böyle değildi diyenler var,eski Lakovic'i de biz alamazdık zaten.Bizim önceliğimiz bize tecrübe katmasıydı.Evet özellikle kritik anlarda istediğimizi hiç alamadık ama hala gelecek 2 sağlam uzunla durumların çok daha farklı olabileceğini düşünüyorum ben.

Hem Lakovic'in besleyeceği uzunlara sahip değiliz (Furkan,Andric tamam ama iki asıl sahip olmamız gereken uzun yok),hem kontrolü tam olarak ona vermiyoruz.Zaten deli gibi savunuyorlar,topu vereceğimiz zaman da bomba gibi ona atıp bi kenara geçip bekliyoruz.Maç boyunca bi türlü ısınamamış adamdan maç sonu üçlük bekliyoruz sonra da.Kişisel performansı da düşük ama yine de ısındırmak üzere takım olarak çok da yardımcı olmadık Lakovic'e orası da bi gerçek.

Herşeyi bi kenara bırakın,hem geçen seneki oyuncularımıza,hem bu sene transfer ettiğimiz diğer oyunculara haksızlık etmek istemem ama şu kariyere sahip 33 yaşındaki biri herkesten daha çok mücadele ediyor sahada.Sırf bu bile takımdaki genç oyunculara(hatta yaşlılara da) çok büyük ders ve örnek teşkil edecek bir şey.

Lakovic yerine Prigioni daha iyi olurdu bizim için,ben antrenör olsam Prigioni'yi tercih ederdim.

İsim olarak Lakovic hepimize daha cazip geldi,hala öyledir belki ama takıma katkı konusuna gelince Prigioni çok faydalı olurdu bizim takıma.

Lakoviç konusunda hep savunduğum bir konu var hiç yıldızı olmayan, dikkat çeken tek ismi olmayan bir takıma böyle bir yıldızı tek başına koyarsak bu adamdan katkı beklemek hayalcilik olur. Her takım ama her takım en iyi 1 hatta 2 savunmacısı ile Lakoviç'i tutarken ondan Barça'daki oyununu beklemek adama haksızlıktır en başında.

Şayet takımda tehlikesi büyük yıldız, daha doğrusu ciddi önem verilmesi gereken 1-2 adam daha olsaydı Lakoviç'ten gerçekten inanılmaz büyük katkı alacağımıza canı gönülden inanıyorum. En azından benim basketbol görüşüm bunu söylüyor.

Şu takımda içerde birebir oynayan bir oyuncu yok,olanları ise kullanmıyoruz. Böyle oyunca rakip savunma içeri gömülmüyor. Şimdi bu durumda kısa oyunculardan yüksek verim ( özellikle birebirlerde ) beklemek mümkün değil. Songaila prokom maçında içerde bireberde birçok pozisyon bulmuştu,yine shumpert 3 numara oynadığı zaman bunları yapabilir ,yine gordon (son siena maçında lakoviç top kaybını yapmadan önceki pozisyonda içerde bitirmişti) oynadığı zaman içerde birebir oynayabilir. Tamam hücumda topu dolaştırmak ve sistem ile sayılar bulmak doğru ama maçın içinde bazı bölümlerde içeri daha fazla zorlamamız gerekiyor.Songaila-shumpert-gordon içerden oynayabilir. Bunu neden lakoviçin bölümünde yazdım.Eğer rakip savunmayı içeri gömersek bu sefer lakoviçten dışardan daha fazla 3lük bulabilir.Keza cevher-ender-tutku içinde geçerli bu. Hücum yönümüzü geliştirmeliyiz.

Lakoviç siena maçında gayet iyidi bence son hücumdaki hatası kariyerine yakışmadı ama oyun içinde alması gereken sorumlulkları aldı ,tabi basketbola hıncal uluç efendi gibi 3lük girerse iyi oynadı girmezse kötü oynadı şeklinde bakıyosanız ayrı,elbetdeki Lakoviç hala yetersiz beklentilerimizin altında ama söylendiği gibi facia değil kendisine sabır gösterilmesi gerektiğine inanıyorum en azından kariyeriyle kişiliğiyle hırsıyla bunu hakediyor.

Çok komik gerçekten...
Aralık ayına geldik. Bu adam sadece ilk Prokom ve son Siena maçında sadece "hücumda" iyi oynadı...
Hala sadece "adı" olduğu için savunuluyor.
Uyanın arkadaşlar, Lakovic 33 yaşında...Yarım sezonda hiç bir oyuncuya verilmeyen kredilerle sadece hücumda "2" iyi maç oynadı diye mi sabrediceğiz ? ... .savunma da zaten koca sezon tel tel döküldü...

Çok komik gerçekten...
Aralık ayına geldik. Bu adam sadece ilk Prokom ve son Siena maçında sadece "hücumda" iyi oynadı...
Uyanın arkadaşlar, Lakovic 33 yaşında...Yarım sezonda hiç bir oyuncuya verilmeyen kredilerle sadece hücumda "2" iyi maç oynadı diye mi sabrediceğiz ? ... .savunma da zaten koca sezon tel tel döküldü...

Emrah bey kendi fikirlerinize saygı bekliyorsunuz ya önce siz insanların düşüncelerine "komik" dememek ile yada insanların uyuyor olduğunu iddaa edip "uyanın" dememekle işe başlayabilirsiniz .İnsanların sırf sizin gibi düşünmüyorlar diye uyuyor değillerdir yada sizin katılmadığınız görüşler komik olmak zorunda değil.Forumda son günlerde yaşanan sorunun özeti bu mesajda gizli sorun eleştirilere katılmayan çoğunluğun eleştiri yapanlara karşı tutumu değil kıymeti kendinden menkul eleştirilerde bulunan azınlığın hızını alamayıp eleştirilerine katılmıyor diye insanların düşüncelerine komik diyebilecek yada uyanın diye akıl verebilecek yetkiyi kendine görmeleri.

Çok komik gerçekten...
Evet çok komik Lakoviç gibi bir oyuncu ancak Türkiyede bu kadar kolay harcanır hemde harcanıcak kadar kötü oynamamasına rağmen.
Hadi gönderelim o zaman peki sezonun ortasında kimi transfer edicez Lakoviçin yerine formda olan bi oyuncuyu takımı bırakırmı formda olmayan oyuncu transfer edilirmi
Sana göre komik olsada en mantıklı tercih mevcut kadroyla devam etmekdir ,transfer yapılcaksada birilerini göndererek değil rotasyon genişletilerek yapılmalıdır.
Ayrıca kendimizi güncelleyelim artık devir skorer oyuncuyla maç kazanma devri değildir sistem devridir takım oyunu devridir Lakoviçe sahada verilen görevde buna göredir
2 maçda skora katkı yapması 2 maçda iyi oynadığı anlamına gelmez.

Emrah bey kendi fikirlerinize saygı bekliyorsunuz ya önce siz insanların düşüncelerine "komik" dememek ile yada insanların uyuyor olduğunu iddaa edip "uyanın" dememekle işe başlayabilirsiniz .İnsanların sırf sizin gibi düşünmüyorlar diye uyuyor değillerdir yada sizin katılmadığınız görüşler komik olmak zorunda değil.Forumda son günlerde yaşanan sorunun özeti bu mesajda gizli sorun eleştirilere katılmayan çoğunluğun eleştiri yapanlara karşı tutumu değil kıymeti kendinden menkul eleştirilerde bulunan azınlığın hızını alamayıp eleştirilerine katılmıyor diye insanların düşüncelerine komik diyebilecek yada uyanın diye akıl verebilecek yetkiyi kendine görmeleri.
Bu yazdığınız oldu mu şimdi Kutay Bey, eski defterleri açtırmayın bana...
Zamanında (1 ay kadar önce) size yazdığım mesajla dalga geçen sizdiniz, şimdi de bana saygı dersi veriyorsunuz...
Ne sizden ne de sizin gibi düşünenlerden zerre kadar saygı beklemiyorum. Zaten forumda birbirne saygı gösteren de yok. Dikkat edilirse giren kişi sayısı oldukça azaldı...
Kısaca Herkes önce evinin önünü süpürsün...
Ama ben yine ciddi ciddi bu mesajınıza cevap yazıcağım...
Orada uyanın demek istememin nedeni Lakovic'in 20 yaşında bir Göksenin olmadığını göstermek. Bu sene var yarın yok. Kısaca bize level atlatsın diye alındı ama atlatamayacağı ortada. Seneye bir yaş daha yaşlanacak, ayakları daha da yavaşlayacak, rakip takımlar tarafından önlem alınması kolaylaşacak. Bize seviye de atlatamadığına, maç da kazandıramadığına göre, nereye kadar sabredelim ? Ona verilen paraya gerçekten yazık. Tamam bende geldiğinde büyük oyuncu demiştim, ama Aralık ayı oldu artık, şimdi sadece eskiden büyük oyuncuydu diyorum...
....
Ayrıca sizin bu duyarlılığnıızı aynı tepkilerin bana yapıldığında da beklerdim. İşinize gelince duyarlısınız, gelmeyince değilsiniz...
Son olarak ben kimseden saygı beklemiyorum, ister saygı duyun ister duymayın, ister katılın ister katılmayın benim Lakovic ve ayrıca Songalia hakkındaki görüşlerim bunlar...
İkisi de günü kurtarmak, takıma tecrübe kazandırmak için yapıldı, ancak ikisi de yarardan çok zarar verdi...Yanlışta ısrarın anlamı yok...

Evet çok komik Lakoviç gibi bir oyuncu ancak Türkiyede bu kadar kolay harcanır hemde harcanıcak kadar kötü oynamamasına rağmen.
Hadi gönderelim o zaman peki sezonun ortasında kimi transfer edicez Lakoviçin yerine formda olan bi oyuncuyu takımı bırakırmı formda olmayan oyuncu transfer edilirmi
Sana göre komik olsada en mantıklı tercih mevcut kadroyla devam etmekdir ,transfer yapılcaksada birilerini göndererek değil rotasyon genişletilerek yapılmalıdır.
Ayrıca kendimizi güncelleyelim artık devir skorer oyuncuyla maç kazanma devri değildir sistem devridir takım oyunu devridir Lakoviçe sahada verilen görevde buna göredir
2 maçda skora katkı yapması 2 maçda iyi oynadığı anlamına gelmez.
Serkan Lakovic artık 33 yaşında, 25 yaşında değil...
Ayakları yavaş, savunma yapamıyor, hücumda karşısında savunma gördüğünde sorumluluk alamıyor, almaya çalışsa daha da batırıyor. Saha görüşü kariyerinin hiç bir döneminde vasatı aşmamıştı zaten. Sistem diyorsun da, GS'ın sistemine 180 derece ters olduğunu göremiyor musun ?
Lakovic bize sıkıştığımız zamanlar sorumluluk alsın diye alındı, takımın yıldızı olsun diye alındı ? Yoksa şu an takımın en pahalı oyuncusu olmazdı zaten. Sistem içine entegre etmeyi denedik olmadı. 1-2 sene sonra basketbolu bırakacak bir oyuncuya bu kadar sabır göstermek bence anlamsız ve komik...
Keşke sen haklı çıksan, Lakovic 25 yaşındaki Lakovic gibi oynamaya başlasa, ben utansam ama görünen köy klavuz istemiyor. Lakovic'in oynamadığı dakikalarda daha bir takımız, hücumda daha akıcıyız, savunma da daha sertiz...
Lakovic'in bize ilk Prokom dışında kazandırdığı 1 tek maç da yok zaten...
Yeterince oyun kurucumuz var, onun yerine kanayan yaramız olan bir üç numara alabiliriz. Piyasa da kaliteli 3 numara da var şu an.

Bu yazdığınız oldu mu şimdi Kutay Bey, eski defterleri açtırmayın bana...
Zamanında (1 ay kadar önce) size yazdığım mesajla dalga geçen sizdiniz, şimdi de bana saygı dersi veriyorsunuz...
Ne sizden ne de sizin gibi düşünenlerden zerre kadar saygı beklemiyorum. Zaten forumda birbirne saygı gösteren de yok. Dikkat edilirse giren kişi sayısı oldukça azaldı...
Kısaca Herkes önce evinin önünü süpürsün...
Ama ben yine ciddi ciddi bu mesajınıza cevap yazıcağım...
Orada uyanın demek istememin nedeni Lakovic'in 20 yaşında bir Göksenin olmadığını göstermek. Bu sene var yarın yok. Kısaca bize level atlatsın diye alındı ama atlatamayacağı ortada. Seneye bir yaş daha yaşlanacak, ayakları daha da yavaşlayacak, rakip takımlar tarafından önlem alınması kolaylaşacak. Bize seviye de atlatamadığına, maç da kazandıramadığına göre, nereye kadar sabredelim ? Ona verilen paraya gerçekten yazık. Tamam bende geldiğinde büyük oyuncu demiştim, ama Aralık ayı oldu artık, şimdi sadece eskiden büyük oyuncuydu diyorum...
....
Ayrıca sizin bu duyarlılığnıızı aynı tepkilerin bana yapıldığında da beklerdim. İşinize gelince duyarlısınız, gelmeyince değilsiniz...
Son olarak ben kimseden saygı beklemiyorum, ister saygı duyun ister duymayın, ister katılın ister katılmayın benim Lakovic ve ayrıca Songalia hakkındaki görüşlerim bunlar...
İkisi de günü kurtarmak, takıma tecrübe kazandırmak için yapıldı, ancak ikisi de yarardan çok zarar verdi...Yanlışta ısrarın anlamı yok...

İstediğiniz defteri açın Emrah bey eski defterleri açtırmayın da ne demek oluyor :) insnaların fikirlerine komik diyecek kadar cüretkar olabiliyorsanız ortada açacak bir defter varsa buyrun açın.

Emrah bey insanlara karşı biraz daha saygılı olun minvalindeki mesajıma cevaben ısrarla ben insanlardan saygı beklemiyorum yazmanının anlamı ile ilgili sayfalarca yazılabilir nasıl bir ben merkezcilik bu :) insanlara komik ,uyanın diyen sizsiniz.Forumun genelinin katılmadığı bir, mesneti de olmayan onlarca şey yazıyorsunuz insanlar buna katılmayınca hızınız alamayıp komik diyorsunuz sonra yine hızınızı alamayım uyanın falan gibi ifadelere başvuruyorsunuz.

Demek bir de ciddi ciddi cevap yazıyorsunuz lütfetiniz sağolun bir mesaja cevap verirken ciddi ciddi cevap yazacağım gibi bir ibare nasıl bir ruh halinin tezahürüdür acaba ?

Yanlış anlama olmasın biz sizden saygı bekliyoruz siz insanların fikirlerine komik demeyi ve insanlara uyanmayı yada uyanmamayı önermeyi bırakırsanız daha iyi olacak diyorum siz insanlara istediğiniz gibi stediğinizi söyleyip ,insanlar tepki verdiğinde veryansın etmeye devam etmeyin bence dediğiniz gibi önce kendi evinizi süpürün kendinizin biraz farkına varın bu yaştan sonra içgörü kazanmak kolay değil ama biraz çaba ile herşey olur.

Yani daha net anlatayım insanlardan saygı bekliyor musunuz diye sormadım ki size bana cevap olarak en az iki kere ben insanlardan saygı beklemiyorum demenizin gereği yada anlamı nedir ?İnsanlara komik dedikten sonra hala kendi beklediğiniz yada beklemediğiniz saygıdan bahsetmeye ne gerek var konu insanların size olan tavrı değildi ki sizin olnara olan tavrınızdı . Forumdaki sorun birilerinin eleştiri yapması değil çoğunluğun katılmadığı eleştirileri yazan insanların bu eleştirileri yapmakla kalmayıp temelsiz bir özgüven ile insanların yazdıklarına komik,uyanın gibi ifaladeler ile cevap vermesi.Gerekli cevabı aldıklarında da bu forumda eleştiri özgürlüğü yok demeleri.

İşime gelip gelmesi ile ilgisi yok insanları böyle komik gibi ifadelerle provake edip sonra gereken cevabı aldığınızdan veryansın ederseniz bir anlamı olmuyor.Zaten ben de bunu diyorum siz içerik olarak çoğunluğun katılmadığı şeyleri istediğiniz gibi yazıyorsunuz insanlar sırf bu fikilerinie katılmadı diye onlara komik diyorsunuz gereken cevabı alınca da bu forumda eleştiri yasak bana böyle yaptıklarında nerede idiniz diyorsunuz.Yavuz hırsız ve ev sahibi meselesi yani ;)

Kutay Bey bu kadar uzun uzun yazmışsınız ama ben bu kadar uzun yazı da istediğim cevabı nedense bulamadım...
1 ay kadar önce siz benim sizinle gayet doğru bir üslupla derdimi anlatmaya çalıştığım bir mesajla dalganızı geçtiniz, o zaman sizin üslubunuzda bir problem yoktu da benimkiler mi battı ? Başkalarına bir şeyler söylemeden önce, bir kendinize bakın. Provoke diyorsunuz, şu yazdığınız yazıya bir bakın. Kim kimi provoke ediyor acaba ?
Eğer arkadaşlar bana kızdıysa, bir kalp kırarsam onarmasını da bilirim. Onlar kendilerini savunabilir ya da karşı bir eleştiriyle bana cevap yazabilir. Sizin avukatlığınıza ihtiyaçları olduğunu hiç sanmıyorum...
Bu polemiğe burada nokta koyuyorum, konu basketbol ya da (mesela burası Lakovic'in sayfası) Lakovic olsun sabaha kadar tartışırım ama kişisel problemlerin sayfası değil olmamalı da...

Kutay Bey bu kadar uzun uzun yazmışsınız ama ben bu kadar uzun yazı da istediğim cevabı nedense bulamadım...
1 ay kadar önce siz benim sizinle gayet doğru bir üslupla derdimi anlatmaya çalıştığım bir mesajla dalganızı geçtiniz, o zaman sizin üslubunuzda bir problem yoktu da benimkiler mi battı ? Başkalarına bir şeyler söylemeden önce, bir kendinize bakın. Provoke diyorsunuz, şu yazdığınız yazıya bir bakın. Kim kimi provoke ediyor acaba ?
Eğer arkadaşlar bana kızdıysa, bir kalp kırarsam onarmasını da bilirim. Onlar kendilerini savunabilir ya da karşı bir eleştiriyle bana cevap yazabilir. Sizin avukatlığınıza ihtiyaçları olduğunu hiç sanmıyorum...
Bu polemiğe burada nokta koyuyorum, konu basketbol ya da (mesela burası Lakovic'in sayfası) Lakovic olsun sabaha kadar tartışırım ama kişisel problemlerin sayfası değil olmamalı da...

Vallahi Emrah bey benim hayatımda "battı" gibi uslupsuzluğun dibinde yer alan ifadeler kullanmışlığım yoktur hayatımda uslubu beyan aynı ile insan zaten bu ifade de sahibini gayet net yansıtıyor.Ayrıca konu benim size cevap vermem değil sizin insanlara komik uyanın battı batmadı gibi ifadeler kullanmamannız gerektiği ama ısrarla bu noktayı görmezden geliyorsunuz.Ayrıca benim yazılarımın amacının sizin isteklerinize cevap vermek olduğu nereden çıktı yada sizin polemiklere nokta koyma mercisi olduğunuz nereden çıkıyor.Bu kadar tüm güçlü olmayın diyeceğim ama seviyesi forum tarafından anlaşılmış basketbol bilginizle Avrupa'nın en iyi koçlarından birine akıl vermeye kaltığınızı düşününce biz sıradan insanlara bu tarz ifadeler kullanmanız şaşırtıcı değil..Ayrıca ortada kişilsel bir problem yok genel bir sorunun yansıması var madem bu sayfada LAkovic dışında birşey yazmamak gerekiyordu şimdiye kadar aklınız nerede idi şimdi mi geldi aklınıza nokta koymak.

Neyse ez cümle Ortada kişilse bir sorun yok zaten sizinle kişilsel bir sorunum olamaz inanın forum genelinde son günlerde ortaya çıkan bir sorunun net olarak ortaya çıktığu bir ifade idi sizin kullandığınız ifadeler ben bunu dile getirdim.Bu forumda eleştirilere gayet hoşgörü ile yaklaşılıyor o açıdan bir sorun yok sorun bazı üyelerin çoğunluğun fikirlerini alaya alması onlara komik gibi etiketler yapıştırmaları gereken cevabı alınca da uslupsuzluğu "battı" noktasına kadar getirmeleri.Bence de bu düzeyde yazıları genele yazmayın battının ötesinde argo kelimeler kullanacaksanız özel masaj yolu ile yazın forumumdaki genç insanlara kötü örnek olmasın.Yalnız ifade ve nezaket düzeyi "battı" mertebesinde olan birinin oturup Avrupa Çapında bir koçu eleştirmesi de ayrı bir ironi gerçekten.Konuya nokta koymanız iyi olmuş 'komik'den sonra 'battı' geldi buradan sonra hangi gün yüzü görmemiş ifadeler gelirdi mazallah.Dediğim gibi uslubu beyan ayni ile İnsan Emrah bey.Bu arada polemiğe nokta koyduğunuza göre bir de kendinizle çelişip buradan birşey yazmazsınız değil mi ?

Bu kadar sözden yazmam mı ?
Kendinizi ne zannediyorsunuz bilmiyorum Kutay Bey...
Ama ben sizin provokasyonlarınıza gelmiycem. İğneleyici, alaycı üslubunuzla sizi baş başa bırakıyorum. Bu sayfalarda ne görüyorsam ne düşünüyorsam şu ana kadar onu yazdım. Duymak isteyen oldu, istemeyen oldu, kiminin işine geldi, kiminin gelmedi. Yazmaya da devam edeceğim isterseniz okuyun isterseniz okumayın, ister alaycı davranmaya devam edin, isterseniz biraz düşünceli olun.
Ayrıca topu topu size 2 mesaj yazdım, bu sayfada diğerleri gibi benim tüm yazılarım basketbolun içindedir. Bu sayfada da LAkovic ile ilgilidir. Sizin gibi, insanlarla kişisel problem yaşamak için yazı yazmam...
NOKTA

bugün 4/4 3lük ile 16 sayı yaptı bakalım,Lakoviç ile ilgili bugün düşünceler nasıl değişecek,hayır yani 2 sayfada bir düşünceler değişiyorda bakalım bugün durum ne:)