Juan Pablo Pino

Re: 20 # Juan Pablo Pino

Pino iyi oyuncu.Sahadaki su an ki oyunculari tanidikca umarim onlara benzemez de Arda-Baros-Kewell gelince bu isimlerle yildizi parlar.

Yahu bu Pino neymiş böle!

Şu atıyor, çalım atıyor, pres yapıyor, koşuları harika...

Ne diyeyim, yeni transferimiz hayırlı olsun. :)

Çok hızlı yahu, bugünde gördük bunu.

Akıl almaz yerlerden şut çekebiliyor ama gerçekten sağlam çekiyor :)

Takıma ısınıyor o da artık yavaş yavaş.

Ben yine memnun değilim kendisinden. Geçen sene bir adam getirdiler çıtayı öyle bir yükseltti ki Pino belki iyi ama o çıtanın ucunu görünce dilim varmıyor bazı şeyler için şeffaf yorum yapmaya...

Tugay Aktepe' Alıntı:
Ben yine memnun değilim kendisinden. Geçen sene bir adam getirdiler çıtayı öyle bir yükseltti ki Pino belki iyi ama o çıtanın ucunu görünce dilim varmıyor bazı şeyler için şeffaf yorum yapmaya...
Psikolojide hastalıklı bakış açısı diyorlar buna Tugay.

Erdal Avcı' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":1s8bons6]Ben yine memnun değilim kendisinden. Geçen sene bir adam getirdiler çıtayı öyle bir yükseltti ki Pino belki iyi ama o çıtanın ucunu görünce dilim varmıyor bazı şeyler için şeffaf yorum yapmaya...
Psikolojide hastalıklı bakış açısı diyorlar buna Tugay.[/quote:1s8bons6]

Onu bunu bilmem abi hastalığı, sağlığı. Zaten söyledim; iyi olabilir hatta kimilerine göre Abdulkader?den bile iyi olabilir ama bana heyecan vermiyor an itibariyle. İnşallah ilerleyen maçlarda, forvet hattımız oyun içinde olduğunda sağ açıkta istediğimiz verimi alabiliriz. En önemlisi budur benim için, önceki 2 maçı kıstas almam performans açısından. Maç olarak değerlendirip iyi oynadı derim sadece...

Tugay Aktepe' Alıntı:

Pino'ya Keita'dan ayrı biri olarak bakarsak daha iyi olur kardeşim.Keita ile benzer bir oyuncu değil bunu gördük ama forvet pozisyonunda ondan çok daha iyi olduğunu söylemek yanlış değil.Kanattada aynı şey Keita için geçerli.

Ancak Pino şu oyununu öz güvenini bir rutine oturtacaksa böyle en kötü ihtimalle birden fazla mevkiiye çok iyi bir alternatif kazandık.

Çift forvet oynamadan Pino'dan pas beklemeyelim.Gördüğü yerden kaleye yollaması teknik heyet isteğidir çok büyük ihtimal.

Teknik heyetin kararıdır doğrudur. Ama her gördüğü yerden atıyor :)

Dün 1-2 pozisyonu eritti öyle. Şut atılmalı ama pas verilecek yerde de pas verilmelidir...

Asıl şut atacağı yerde, Misi'ye pas vermişti. Çözemedim daha :)

B_7eed3a0d1f4d28c7699fdf45b682aa4b.jpg

Şu yukarıdaki resim varya
işte bizi bu sene şampiyon yapacak resim
hırs mücadele herşey var resimde
çok mutlu oldum şu resme.... :p

Vay arkadaş özledimişim Hagı'yi ama öyle böyle değil.

Oyunculara şu hırsı,güveni,meslek saygısını aşılasın daha başka bir şeye gerek yok.