Juan Pablo Pino

Re: 20 # Juan Pablo Pino

Mustafa Yanar' Alıntı:
[quote="Eren Aydın":3sd5yexu]Reina'da kavga çıkarmış, kafa göz kavga etmiş diyolar.
Yakışır koçuma Jo'nun boşluğunu hissettirmiyor..[/quote:3sd5yexu]
Böyle fotbulcular hep bizi mi bulur? :oops:

Bir oyuncu normalde en formsuz oldugu dönemde 10 üzerinden 0 olmalidir, yani en azindan takima zarari da olmamalidir. Ama masallah Pino 10 üzerinden -10lari oynuyor.

Biraz geç oldu ama hoş geldin "El MAGO"

Sahanın en iyilerinden biriydi.Aralara iyi koşular yaptı.Ufak fiziğine rağmen Yobo'yla, Lugano'yla iyi mücadele etti.Çizgiden çıkan topta çalımı ve vuruşu oldukça iyiydi.Umarım devamı gelir...

Burada Gökhan topu çizgiden müthiş çıkardı.Genellikle o tür pozisyonlarda stoperler veya bekler topla birlikle kalenin içine girerler.Hakkını teslim edelim Gökhan'ın.Sahiden Franco'dan fazla top çıkartıyor bu adam :)

Pino'nun orta çizginin sağ tarafında değilde ileride forvetin yanında yada forvet mevkiinde daha etkili olduğunu iyice anladık sanırım.Forvet sıkıntısının had saffada olduğu şu anlarda bugünkü maçtaki performansı bize güzel bir alternatif yarattı.

Pino'nun bencillik olayından her şartta kurtulması lazım. Bugün yine çok bencildi, pas vermeme ihtimali varsa genelde pas vermedi. Bir iki tane savunmadan dönen saçma sapan yerlerden şutu var ama bu bencillik forvette müspet etki de yapabiliyor. Özellikle böylesi arkanı sağlma tutman gereken bir maçta.

Genel performansı çok etkileyiciydi. (Haklı olarak) daha önceki performansına karşı bir önyargı var ve bu yüzden insanlar çok bir şey yazmamış buraya ama bana kalırsa Cana ile birlikte takımın en iyisiydi. Sabri mi? Onun yeri her zaman her yerde ayrı İlk yarının sonunda golü de atıyordu Sabri de işte Pino'ya çarptı... :)

Mert Göker' Alıntı:
Bi pozisyonda Lugano´nun yanılmıyorsam belini kırdı vücut çalımı ile..

Evet o hareketi muthişti Mert :)

Madem böyle oynuyordun neden daha önce oynamadın yahu :oops:

Antalya maçında Baros ile çift santrafor oynarsa çok gol atarız gibime geliyor...

Acaba onu artık kanatta oynatmayıp ikinci forvet pozisyonunda mı oynatmak gerekir diye düşünüyorum.
Çünkü dar olsun geniş alan olsun dikine çok iyi gidebildi dün.

Eğer Yobo'nun yerine Bilica olsaydı dün gece heykeli kadıköy'e kesin dikilirdi.

Zaten normalde yapması gerekende buydu. Yani 4-3-3 demek ileridekilerin hepsinin forvet oynaması demek. Bakın İnter geçen sene 4-3-3 ile şampiyon oldu pandev Eto'o ve Milito idi ilerideki üçlü. Yada Barca'da efsane üçlü Hanry-İbra-Messi idi. Kewell nasıl hem kanat oynayıp hem gole gidiyorsa Pinonunda bunu yapması lazım Baros oynarkende. Ama son vuruşlarını geliştirmesi laızm. Öyle ya allah diyip topa abanmak yetmez gol atmak için. Topa sert vuruyor ama nerdeyse hepsi kalecinin üstüne gitti. Neill bir tane vurdu normal kalecinbin uzanamayacağı yere ama Volkanda anzer balı var.

işte simdi yeniden hosgeldın diyelim sana umarım bu pozısyonda oynamaya devam eder belkı cıft forvette barosla beraber olurmu bilmiyorum ama fenada olmaz ama tabı her mac o rıske gırılmez tabıkı ..

2 mactir cok iyi oynuyor. Demekki onun da Rijkaard'la sorunlari varmis :)

Umarim böyle devam edersin Pino, yüzümü kara cikartmana raziyim.

Salih Coskun' Alıntı:
2 mactir cok iyi oynuyor. Demekki onun da Rijkaard'la sorunlari varmis :)

Umarim böyle devam edersin Pino, yüzümü kara cikartmana raziyim.
evet çok ama çok iyi.
İlk golünüde attı bugün.
Rijkaardla problemi olacağını sanmıyorum.Forvette oynayınca başka oynuyorve yavaş yavaş uyum sağlıyor.

Birde şu şutlarını ceza sahasına girip atsa süper olacak.Ama ilk haftalara göre daha hızlı ve güçlü.Vurup geçiyor,savunmayı dağıtıyor.Hep böyle devam et bu kadar iyi oynayacağını tahmin etmezdim.İnsallah beni yanıltmaya devam edersin Pİno