Juan Pablo Pino

Re: Juan Pablo Pino Galatasaray'da

Keita'dan 2 boy küçük bir oyuncu imajı verdi ilk maçında. Ama daha yeni. Kime süre tanımadık ki Pino'ya da tanırız. Ama ısınamadım o ayrı

Pino için bir de şu yönden bakmak lazım bonservisi Keita'nın bir taksidi kadar olan ve yıllık 600 bin euro alan adamla gidip bonservisi 8 milyon yıllığı aşağı yukarı 3.5-4 milyon euro'ya gelen Keitayla kıyaslamak yanlış bence

Pino keita gibi asla olamaz.
Ama pino iyi olucaktır.Çünkü daha takımı tanımyor kewellın nereye koşu yapacağını filan bilmiyor.Zaman tanımak lazım Pinoya.
Ama türkiyeye keita gibi sağ açık kolay kolay gelmez

Ben faydalı olucağını düşünüyorum. Süratli ve topla oynamayı seven bir oyuncu.
İnşallah Keita gibi disiplinsiz olmaz. Tribünlere oynayıp şov yapmasına gerek yok, G.Saray´a faydalı olması şahsım adına yeterli.

her topu kendisi kullanacak gibi
dün 2 pozisyonda ezdi topu

iyi olacak ama inanıyorum

hele şu turu bi geçelim de
o da açılır....

ya ben şunu merak ediyorum Milanın sağlık kurulu sezon başlamadan pc eşliğinde oyuncuları inceleyip vucudunun neresi yumuşaksa o bölgeye çalışıp sakatlığını engelliyormuş gerçekten milandan ben bir sakat duymadım acaba bizde yapamaz mıyız ?

Tolga Kaplan' Alıntı:
1 ay yokmuş en az.

linderoth'un yokluğunu kim dolduracak diyordum bende :)
boşuna paniklemişim..
Çok karamsarsınız.Kewell'da geldiğinde sakatlık sorunu vardı.Hatta güçlendirme çalışmaları falan yaptı s.bükreş maçında oynamadı kayseri maçında sonradan oyuna girdi.Yavaş yavaş kendini buldu 3 4 ay oynadı tekrar sakatlandı.Müzmin sakat olduğuna falan da inanmıyorum.1 ay sonra iyileşeceğini ve sağ açığı iyi bir şekilde kullanacağına inanıyorum.

Arkadaşlar bu kadar kötü düşünmeye ve genelleme yapmaya gerek yok. Sonuçta aşil tendonundan sakatlanmadı ki bu oyuncu. Her futbolcunun başına gelen adele yırtığı oldu Pino´da. İnşallah en kısa sürede atlatır ve oynamaya devam eder...

Mehmet Can ILIMAN' Alıntı:
[quote="Tolga Kaplan":xnyiff1g]1 ay yokmuş en az.

linderoth'un yokluğunu kim dolduracak diyordum bende :)
boşuna paniklemişim..
Çok karamsarsınız.Kewell'da geldiğinde sakatlık sorunu vardı.Hatta güçlendirme çalışmaları falan yaptı s.bükreş maçında oynamadı kayseri maçında sonradan oyuna girdi.Yavaş yavaş kendini buldu 3 4 ay oynadı tekrar sakatlandı.Müzmin sakat olduğuna falan da inanmıyorum.1 ay sonra iyileşeceğini ve sağ açığı iyi bir şekilde kullanacağına inanıyorum.[/quote:xnyiff1g]
Kesinlikle katılıyorum, müthiş yorum.

Sakatlıktan kurtulsun görecektir herkes ne kadar iyi oyuncu olduğunu.Keita'ya göre daha dengeli bir oyuncu gibi göründü bana.Yani oynamaya çalıştığımız oyuna daha uygun aslına bakarsak.Dönmesini ve izlemeyi dört gözle bekliyorum ben Pino'yu.

Oynadığımız oyuna kesinlikle çok çok daha uyumlu bir oyuncu.Öncelikle sistemimiz 4-3-3.Pino ileri 3lünün her yerinde oynayabiliyor.Zaman zaman oyun kurucu bölgersindeki kişiylede yer değiştiriyor.Çok büyük artı bu.

Handikapı sakatlığı.Zannediyorumki maç eksiğinden doğan bir kırılganlık var kendisinde.Zamanla bunu aşacaktır.Ben Pino'ya daha uzun vadeli bakıyorum.

Ayrıca çıkan bu şook sakatlığın ardından teknik heyette,Pino'da,yönetimde oyuncunun bundan sonraki güçlenme çalışmalarına ayrıca önem verecektir.

Ayrıca OFK maçında Arda'ya attırdığı gol oyun görüşünün ve pas kabiliyetinin ne kadar iyi olduğunun göstergesi. Öyle aldığı her topta bodoslama dribbling yapan bir oyuncu değil. Yeri geldiğinde arkadaşlarıyla tempoyu düşürüp, pas yapabilme özelliğine de sahip.

Umarım sakatlığını çabuk atlatır ve iyi bir sezon geçirir ki buna inancım tam.

içimden bir ses nedense daha çok iyileşip sakatlanır diyor...

Benim kaplumbağada bir sorun yok. Suda gayet mutlu yüzüyor. Kabuğu da taş gibi, daha yeni fırçaladım. :)

Re: 20 # Juan Pablo Pino

Valla nasıl bir takımsak bize gelen sakatlanıyor ve en az 1 ay yok.

Fener bir oyuncu alıyor 3 gün sonra ilk 11 de bizimkiler 3 hafta antreman yapıyor sonrada antremanda sakatlanıyor.

Gelen oyuncuyu geldiği gibi 11 e koymamız lazım yoksa oynamadan sakatlancak gelenlerde en azından 1 maç oynasınlar ;)