Juan Pablo Pino

Re: 20 # Juan Pablo Pino

Uğur GÜVEN' Alıntı:
Valla nasıl bir takımsak bize gelen sakatlanıyor ve en az 1 ay yok.

Fener bir oyuncu alıyor 3 gün sonra ilk 11 de bizimkiler 3 hafta antreman yapıyor sonrada antremanda sakatlanıyor.

Gelen oyuncuyu geldiği gibi 11 e koymamız lazım yoksa oynamadan sakatlancak gelenlerde en azından 1 maç oynasınlar ;)

uğur takım yaşlandırmış seni : )
biz de şöyle oluyor.. "daha hazır değil ". en sinir eden laf beni.. lig başlamış, avrupa kupalarında bilmem kaçıncı maç, adam daha hazır değil..
ben pazartesi işe gelsem, hiç bir iş yapmasam, patrona "daha hazır değilim " desem anında kovar beni.. adamın işi futbolculuk, sakatlığı falan yok ama daha hazır değil deniyor.. hazır değilse futbolcu da değil.. Onun işi hazır olmak değil mi.. Bak Niang küt sahadaydı dün.. Bizim Elano efendi tribünde.. Hazır değil..

Ben anlamıyorum Pino öldümü kaldımı ne antrenmana katıldı deniliyor ne tedavi ediliyor deniliyor adamı dün maçta gördümde içim rahatladı yaşadığına inandım :)

Emre Yuksel' Alıntı:
[quote="Uğur GÜVEN":23kjkmgk]Valla nasıl bir takımsak bize gelen sakatlanıyor ve en az 1 ay yok.

Fener bir oyuncu alıyor 3 gün sonra ilk 11 de bizimkiler 3 hafta antreman yapıyor sonrada antremanda sakatlanıyor.

Gelen oyuncuyu geldiği gibi 11 e koymamız lazım yoksa oynamadan sakatlancak gelenlerde en azından 1 maç oynasınlar ;)

uğur takım yaşlandırmış seni : )
biz de şöyle oluyor.. "daha hazır değil ". en sinir eden laf beni.. lig başlamış, avrupa kupalarında bilmem kaçıncı maç, adam daha hazır değil..
ben pazartesi işe gelsem, hiç bir iş yapmasam, patrona "daha hazır değilim " desem anında kovar beni.. adamın işi futbolculuk, sakatlığı falan yok ama daha hazır değil deniyor.. hazır değilse futbolcu da değil.. Onun işi hazır olmak değil mi.. Bak Niang küt sahadaydı dün.. Bizim Elano efendi tribünde.. Hazır değil..[/quote:23kjkmgk]
Niang dünya kupasına gitmedi dolayısıyla Marsilya ile tüm hazırlık aşamasında bulundu. Elano sakat olduğu için 2 haftadır idman yapabiliyor. Bu kadar körü körüne eleştirmeyin. Futbolcunun işi hazır olmak değildir. Sakatsan nasıl hazır olacaksın anlamadım...

Benim anlamadım bieşy var iyi güzel bi oyuncuya benziyor ama bazı arkadaşlar Keitadanda iyi olduğunu söylüyorlar var madem bu kadar iyi bi oyuncu neden bu kadar ucuz bonservise bize verdiler. belgrad maçında izlediğimde baya iyi gözüküyordu.Ama bonservisi ucuz daha doğrusu keitaya göre ucuz kendisi kronik sakatmıdır acaba?

Semih Çiğdem' Alıntı:
Benim anlamadım bieşy var iyi güzel bi oyuncuya benziyor ama bazı arkadaşlar Keitadanda iyi olduğunu söyleyenler var madem bu kadar iyi bi oyuncu neden bu kadar ucuz bonservise bize verdiler. belgrad maçında izlediğimde baya iyi gözüküyordu.Ama bonservisi ucuz daha doğrusu keitaya göre ucuz kendisi kronik sakatmıdır acaba?
Kronik sakat degil ama camdan bir adam, neresine darbe alirsa oradan sakatlaniyor :)
Darbe almazsa da adalesinde arza cikiyor :)

O zaman 5 maç varsa 10 maç yok :. :oops:

Semih Çiğdem' Alıntı:
O zaman 5 maç varsa 10 maç yok :. :oops:
Benim dedigim isin espirisiydi ama cidden cok fazla sakatlik yasayan bir oyuncu, umarim bizde bu sorunu yasamaz. Cok yetenekli oldugunu, kumasini gösterdi zaten ilk macinda. Sakatlik olmazsa cok faydali olur.

Erdal Avcı' Alıntı:
Salih senin normal hayata nasıl baktığını çok merak ediyorum. :)

Bu ne karamsarlık yahu!
Off be Erdal ne dedim ben simdi :)
Gecen 3 senede cok sakatlik sorunu yasamis bir oyuncudan bahsediyoruz, Keita'dan daha saglam bir oyuncu diyecek halim yok ya :)

Ben geçen sene Keita'nın sakatlandığını hiç hatırlamıyorum acaba yanlışmı hatırlıyorum.Keşke gitmeseydi Keita inşallah bu sakatlıklar yüzünden bize Keita'yı aratmaz diyeceğim ama Keita gibi adamı da unutturmak zor olsa gerek.

Semih Çiğdem' Alıntı:
Ben geçen sene Keita'nın sakatlandığını hiç hatırlamıyorum acaba yanlışmı hatırlıyorum.Keşke gitmeseydi Keita inşalalh bu sakatlıklar yüzünden bize Keitayı aratmaz diyeceğim ama Keita gibi adamı da unutturmak zor olsa gerek.
Bana ancak Ribery ayarinda biri unutturur Keita'yi :)
Keita tas gibi adamdi ya sakatlansa bile 3-5 günlük agri falan oluyordu en fazla...

Bu arada Fransa liginden aldığımız oyuncular takıma baya bi yararlı oluyor inşallah aynısını Pino dan da görübeliriz.

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Salih Coskun":1cijo4vm]Bana ancak Ribery ayarinda biri unutturur Keita'yi :)
Salih, şurda kaç kişiyiz, birbirimizi biliriz. : ) Ribery geldiğinde de kesinlikle burun kıvırmışındır.[/quote:1cijo4vm]
:) Hayir abi, ozamanlar internetim yoktu Televizyon'dan spor programlari, Hincal Uluc'u falan dinliyordum :) O da demisti cok yetenekli, seri, süratli vs. diye övmüstü ben de hele bir izleyelim demistim. Ama malum "Anelka'nin bonusu" diye dalga gecilmisti o acidan memnun degildim :)

Pino?nun eski kulübü Fransız Monaco?nun teknik direktörü Guy Lacombe, Pino?nun sık sık sakatlanmasının nedenini açıkladı
Pino alemcidir. Sürekli ev partilerine katılır. Vücudu bu yükü kaldırmadığı için hep adale sakatlığı yaşar. İstikrarlı değildir

Galatasaray'ın yeni transferi Pino, Türkiye'ye gelir gelmez ayağının tozuyla iki maça çıktı. Ancak Belgrad'daki OFK karşılaşmasından bu yana sakatlığı sebebiyle sahalardan uzak kaldı. Pino'nun eski kulübü Fransız Monaco'nun teknik direktörü Guy Lacombe, Pino'nun sık sık sakatlanmasının alışılan bir durum olduğunu söyledi.

SÜREKLİ EV PARTİLERİ
Fotomaç'a özel açıklamalar yapan Lacombe, "Çok kaliteli bir oyuncudur. Ama biz sık sık sakatlandığı için kendisinden tam anlamıyla faydalanamadık. Hep adale sakatlığı yaşadı. Bunun da sebebi özel hayatına gereken önemi vermemesi. Yaptığımız araştırmalarda, sürekli evlerde partilere katıldığını saptadık" dedi.

TEK BAŞINA MAÇ DA KAZANDIRIR
Sürekli alem yapan Pino'nun vücudunun bu yükü kaldıramadığını belirten Lacombe şunları söyledi: "Maalesef yaşadığı sakatlıkların hiçbiri darbeye bağlı değildi. Ama gününde olduğunda da tek başına maç kazandırır. Bazı maçlarda öylesine patlama yapar ki adeta büyülenirsiniz. Ama bir sonraki karşılaşmada onu mumla ararsınız. Yani istikrarlı değildir. Bunun yanı sıra saha içinde kolektif oyunu da sevmez. Hep bireysel oynar, futbolun takım oyunu olduğu gerçeğinden devamlı olarak uzaklaşır. Bütün bunlara rağmen onu bırakmak istemiyorduk. Ancak kendisi ısrarla ayrılmak istedi. Devamlı olarak ayrılmak istediğini söyleyen bir oyuncuyu da tutamazsınız."

Yorum yok.

Pino bir ara ev partisi yapsın. Partiye bütün basın ve medya mensuplarını çağırsın. Sonra onlar +18 çerçevesinde toplu eğlence yapsınlar Pino da izlesin... ;)

Alison Sudol' Alıntı:
Pino?nun eski kulübü Fransız Monaco?nun teknik direktörü Guy Lacombe, Pino?nun sık sık sakatlanmasının nedenini açıkladı
Pino alemcidir. Sürekli ev partilerine katılır. Vücudu bu yükü kaldırmadığı için hep adale sakatlığı yaşar. İstikrarlı değildir

şu "alemcidir" kelimesinin fransızcasını çok merak ettim..
sıkma gazeteciliğin öncüsü Türkiye, dünya birincisiyiz.