Juan Pablo Pino

Re: 20 # Juan Pablo Pino

Bireysel demişken, Keita'ya şahsi oynuyor deniliyordu. Ben gördüm ki Buca maçında Pino boştaki adamları hiç ama hiç görmüyor. Kaleyi ve sadece kendini düşünüyor. Keita pas atmayı daha doğrusu gol attırmayı çok seviyordu.

Aslında iyi asist yapan bir oyuncu.Belgrat maçında artaya attığı pas süperdi.Bence bulduğu pozisyonlarda gol atıp kendsini göstermek istiyordu.

Tugay Aktepe' Alıntı:
Bireysel demişken, Keita'ya şahsi oynuyor deniliyordu. Ben gördüm ki Buca maçında Pino boştaki adamları hiç ama hiç görmüyor. Kaleyi ve sadece kendini düşünüyor. Keita pas atmayı daha doğrusu gol attırmayı çok seviyordu.

Kardeşim desene Pino çok küfür yiyecek bu sene. :)

Tamam biliyorum ilk kez bir futbolcunun ağzından bir küfür duymuyoruz ama Mustafa'nınki apayrı bir şey.Pino zaten haftalarca senle antremana çıkmamış.Kimbilir belki daha Mustafa ile Serveti karıştırıyordur, isimlerini telaffuz edemiyordur.Ki dikkat ettiyseniz Pino'nun pas açısı biraz kapalı gibi yani pas verse bence büyük ihtimal defans keser.Neden yani öyle kızarsın ki?Gidip başını okşayacağına, teselli edip destek vereceğine böyle tepki vermesi bana çok koydu.Başka türlü bir şey benim istediğim.

Pino şahsi oynuyordur belki ama o pozisyonda Mustafa'ya pas atamaz bence, Mustafa arkasından geliyor. Görememiş olma ihtimali çok yüksek.

Mustafa Sarp'a o top gitse onun bile gol atacagi supheli aslinda..Turk futbolcularindan her an her sey beklenebilir..Ayhan gibi 25 metreden (sivasa), o sahada Bucaya gol de atabilir,Bom bos kaleye Semih gibi,Umut bulut gibi Nihat gibi gol de kacirabilir..Bizden de Baris Ozbek diyelim!

Mustafa o pozisyonda Pino'ya küfredeceğine, o deli danalar gibi koşusunu bir de savunma tarafına doğru yapsın bir kere. Veya bir rakip oyuncunun üstüne.

Eğer İBB maçındaki gibi son dakikada gol yeseydik şu an bir çoğumuz Mustafa'yı hanım evladı bırakacak küfürler edecektik Pino'ya. Pino'nunda bu kadar bencil olmaya hakkı yok. Hadi o pozisyonda pasını veremezdi diyelim. Her pozisyonda da mı pas veremezdi? Bu yüzden bence bu pozisyonu fazla kurcalamayalım. Yarın öbür gün fikirler başka tarafa kayabilir. oldu bitti Poziyonun değerlendirmesini maçtan sonra sadece Mustafa ile Pino değil teknik kadro ve takım yapmıştır.

Rıdvan gibi olacak biraz ama maalesef bu sözü kullanmak zorundayım. Pino gibi adamlar ligimizde yığınla mevcut. Bir de Pinoyu Keita ile kıyaslama olayına girmiştik. Gülüyorum gerçekten bu duruma. Aralarındaki farkı görmek için cidden kör olmak lazım. Neymiş, gençmiş gelecek vaadediyormuş, ileride iyi paraya satabilirmişiz. Tabii düşünüyorum da bu kulüp ne de olsa al-sat şirketine döndü. 1 lira bile olsa kar yaparsak; başarılıyız.

Keita çirkefmiş, disiplinsizmiş bla bla bla.

Bu akşam Pinoyu gördükçe Keitayı aklımın ucundan geçirmedim diyen adam yalan söyler, bu kadar net.

4,5 milyon Euro kar etmis olduk Pino'yu alip Keita'yi satarak. Bu da Cana'nin parasi anlamina geliyor. Keske Pino ve Cana gelmeseydi Keita kalsaydi. Su an ligde zirvede olurduk.

Salih Coskun' Alıntı:
4,5 milyon Euro kar etmis olduk Pino'yu alip Keita'yi satarak. Bu da Cana'nin parasi anlamina geliyor. Keske Pino ve Cana gelmeseydi Keita kalsaydi. Su an ligde zirvede olurduk.

Geçen sene neden zirvede değildik o zaman?

Bence Keitanın gönderilmesi yanlış değildi onun yerine Pinodan daha iyi alınmaması yanlış..

Tamam abarttim biraz ama 7 mac sonunda 2 mac fazlasiyla liderin 3 puan gerisinde olmazdik heralde. Keita gecen sezonun en önemli ismiydi takimda. Arda'yla birlikte.

Bencil oyuncuları oldum olası sevmem. Görüntü kirliliğinden başka birşey değildirler. Bir türlü ısınamadım bu oyuncuya. Birşeyler yapmaya çalışıyor ama hep ben hep ben ile olmaz bu işler usta..!

Pino öyle bir sihirbaz ki attığı golleri atmamış gibi gösteriyor. Aslında biz şu an lideriz ama pino gözümüzü sihirle değiştirdi. Sihirbaz Pino :)

Hey gidi Pino Keita'yi gececektin, yeni Ribery'imiz olacaktin :)