Eurocup Yarı Final 2. Maç | Gran Canaria 94-81 Galatasaray

Şu takımı Banvit maçında yalnız bırakmıyoruz salonu dolduruyoruz inşallah arkadaşlar. Maç çok uygun bir zamanda pazar 15.30da yanlış hatırlamıyorsam

Sanki,Oracle Arenadaydık, karşımızda,Klay Thompson,Stephen Curry vardi.Hele Pablo Aguilar'ın ,Sinan'ın zıplamasına rağmen, attığı 3' lükte resmen Curry ruhu salonda dolaşıyordu.İşte öyle bir maçtı.

(%47)18/382 Sayı25/41(%60)
(%48)14/293 Sayı4/19(%21)
(%59)16/27FA19/25(%76)

<tbody>
</tbody>

Abi şu istatistiğe bakınca gerçekten iyi çıktık buradan.Bu kadar zor olması çok daha kıymetli oldu gerçi

Aslında önemli olan sonuç ama buruk bir sevinç var.Şans ve daha önemlisi Renesesin rotasyon fetişi olmasa elenmiştik.Rotasyon uğruna kimi zaman ritim bulan oyuncuları ritmi düşmediği halde oyundan aldı ya da bizim sahadaki beşten bağımsız olarak oyuncu değiştirdiği için kimi zaman yumuşak karnımızı kullanamadı.

Aslında önemli olan sonuç ama buruk bir sevinç var.Şans ve daha önemlisi Renesesin rotasyon fetişi olmasa elenmiştik.Rotasyon uğruna kimi zaman ritim bulan oyuncuları ritmi düşmediği halde oyundan aldı ya da bizim sahadaki beşten bağımsız olarak oyuncu değiştirdiği için kimi zaman yumuşak karnımızı kullanamadı.

Turu bir şekilde geçtik ama "biz daha iyi takımız" söyleminin hakkını veremedik maalesef. O yüzden buruk sevinç yaşıyoruz.

Yalnız ben ilk maçın burda olması avantaj olur diyordum ama olmuyormuş bize o gelmiyormuş.Deplasmanda sadece Krasny Neptunas Aek ve Olajı yenerek şampiyon olmak üzereyiz bu arada

Aynen öyle. Momentumu ele geçirmişken, uzun rotasyonu tamamen çökmüş bir takıma karşı uzatmada Omic'i çıkartıp son hücuma kadar almayan ve sadece 4 sayı bulmalarına sebep olup, bizi dirilten Reneses'e gerçekten teşekkür etmek şart.

Bugün geldiğinden belli ilk kez McCollum'a kızdım, uzun süre topu almadı, biliyordum ki o sorumluluk almazsa biz ordan finalle dönemezdik, son dakikalarda ve uzatmada sorumluluk aldı, topu eline aldı ve Micov'la beraber turu getiren adam oldu...İnşallah finalde ve Ligdeki şampiyonluğumuzda büyük payı olacak... İnşallah Schlib ve Green'de kendilerine çeki düzen verirler.

Aynen öyle. Momentumu ele geçirmişken, uzun rotasyonu tamamen çökmüş bir takıma karşı uzatmada Omic'i çıkartıp son hücuma kadar almayan ve sadece 4 sayı bulmalarına sebep olup, bizi dirilten Reneses'e gerçekten teşekkür etmek şart.

Dogru ve sirf o değil Seeleyi,Pangosu ritim bulduğu anlarda kenara aldi birkaç kez özellikle Seeley acayip alev almisti