2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Can Akogul' Alıntı:
Bakalım süper avrupalıdan alnımızın akıyla çıktık. sırada pg var.

daha önce de söylemiştim. ilk etapta 4 yabancı alınacak heralde.
tahminim bir adet 4 numara bir de 2 alıcaz hite in yerine.
skyturku izlemedim ama konuşulanlara bakılırsa istenen 4 gelmezse owens kalacakmış. kalırsa yararlı olur bence, zizicin yanında daha efektif oynayabilir.

Can Bey, 4 numaranın daha iyi olduğunu ama henüz gerçekleşmediğini gerçekleşmezse 2 yedekte tutulan oyuncudan birinin Owens olduğunu söyledi hoca. Ayrıca telefonda da bir abimize ikinci transferimiz daha iyi olacak demiş.

Birkaç sorum olacak yanıtlarsanız çok sevinirim...Avrupa basketbolunu pek bilmiorum zicic ile ilgili biraz bilgi veren olursa sevinirim...Oynadığı takımlara bakarsak çok başarılı gibi duruyo ama ortalamalarını yazdı bir arkadaş sanki düşüşe geçmiş bir oyuncu gibi geldi bana...Kariyeri iyi olup bitmiş birisi olmasın??? Frank De Boer almıştık hatırlarsanız yada Flavio Conceicao vardı kariyeri tartışılmayacak adamlardı...Yanlış anlamayın bilmediğim için soruyorum saygılar herkese...

arkadaslar engin atsür konusunda bilgisi olan varsa sevinirim bu transferin gerceklesme oranı nedir ayrıca diger transfer ne zaman netlesir bizi bilgilendirirseniz sevinirim

Özgün Şahin' Alıntı:
Birkaç sorum olacak yanıtlarsanız çok sevinirim...Avrupa basketbolunu pek bilmiorum zicic ile ilgili biraz bilgi veren olursa sevinirim...Oynadığı takımlara bakarsak çok başarılı gibi duruyo ama ortalamalarını yazdı bir arkadaş sanki düşüşe geçmiş bir oyuncu gibi geldi bana...Kariyeri iyi olup bitmiş birisi olmasın??? Frank De Boer almıştık hatırlarsanız yada Flavio Conceicao vardı kariyeri tartışılmayacak adamlardı...Yanlış anlamayın bilmediğim için soruyorum saygılar herkese...

Özgür Bey,
Panathinaikos'ın geçen seneki kadrosunda istatistiklerinde düşüş olması gayet doğal. O kadar genişti ki kadrosu.
Benim şöyle bir ümidim var. Gurovic de yıllardır skor bakımından hep arka planda kaldı ama ne zamanki takımın yıldızı olacağı bir takıma gitti istatistikleri 2 katına çıktı. Pana'dakinden en az 3 kat daha fazla topla alacaktır burada.

Kerem bi tane arkadaş bahsetmişti....pana bi tane guardını serbest bırakıyomuş haberin varmı varsa....nasıl bi adam..bellimi olur onuda alırız...liverpooldan iiki tane oyuncu aldık futbolda..baskette neden olmasın..

Umut erdem' Alıntı:
Kerem bi tane arkadaş bahsetmişti....pana bi tane guardını serbest bırakıyomuş haberin varmı varsa....nasıl bi adam..bellimi olur onuda alırız...liverpooldan iiki tane oyuncu aldık futbolda..baskette neden olmasın..

Buraya gelebilecek bir tek Becirovic olabilirdi o da İtalya'ya gitti ;)

Umut erdem' Alıntı:

Aman diyim benzetme yapma..

Kewell - Zizic olursa..

İtandje - ?

Düşünmek bile istemiyorum. :)

Itandje'nin nasıl bir kaleci olduğunu bilmiyorum ama takımda görmek istemiyorum doğrusu.. :?

Neyse basketbola geri dönsek iyi olur.. :p

Bize sayı katkısından çok oyunu iyi okuyabilen guard lazım.
He bir de özel istek benden 3 sayılık atışları iyi olsun mümkünse..
Tabii serbest atışları da iyi olsun,çok canımız yandı geçen yıl..(Dee)

Dee'yi kötü bir örmekte kullandık ama iyisi de yok mu?
Olmaz mı.. Oyunu iyi okuyabilen dedik.
ULEB Cup'ta son saniye basketinde topu Cüneyt'e ulaştırabilme çabasını ve amacını unutmamak gerek.. :)

Bence bizim icin üclük atsın yeter yani...kısaca sayı atsında nası atıyosa atsın...bence gs bunu bekliyo..aşırı asist önemli degil bence....sen ne diyosun tugay ;)

Tesekkur ederim...Dilekler her zaman aynı umarız en iyi sezonu burada geçirir...
Kerem SEÇER' Alıntı:
[quote="Özgün Şahin":1cbdtwrl]Birkaç sorum olacak yanıtlarsanız çok sevinirim...Avrupa basketbolunu pek bilmiorum zicic ile ilgili biraz bilgi veren olursa sevinirim...Oynadığı takımlara bakarsak çok başarılı gibi duruyo ama ortalamalarını yazdı bir arkadaş sanki düşüşe geçmiş bir oyuncu gibi geldi bana...Kariyeri iyi olup bitmiş birisi olmasın??? Frank De Boer almıştık hatırlarsanız yada Flavio Conceicao vardı kariyeri tartışılmayacak adamlardı...Yanlış anlamayın bilmediğim için soruyorum saygılar herkese...

Özgür Bey,
Panathinaikos'ın geçen seneki kadrosunda istatistiklerinde düşüş olması gayet doğal. O kadar genişti ki kadrosu.
Benim şöyle bir ümidim var. Gurovic de yıllardır skor bakımından hep arka planda kaldı ama ne zamanki takımın yıldızı olacağı bir takıma gitti istatistikleri 2 katına çıktı. Pana'dakinden en az 3 kat daha fazla topla alacaktır burada.[/quote:1cbdtwrl]

Umut erdem' Alıntı:
Bence bizim icin üclük atsın yeter yani...kısaca sayı atsında nası atıyosa atsın...bence gs bunu bekliyo..aşırı asist önemli degil bence....sen ne diyosun tugay ;)

2 ve 3 numarada oynayan oyuncularımızdan gerekli sayı potansiyelini yakaladıktan sonra guardın sayı atmsı pek mühim değildir benim için..

Geçen yıl Tufan Ersöz'ün sakatlığı ile beraber Cenk Akyol'un inişli çıkışlı grafiği bizi çok zorladı açıkçası.Daha sonra 3-4 oynayabilen oyuncu diye tanıtılan Johnsen'in 3 numarada oynamayıp 4 numaraya uyduğunu da işin içine katarsak o bölgede değilin verim almak oynatacak tam kapasiteli oyuncu bulamadık..

İşte bu nedenler yüzünden guardın elindeki sayıya bakar olduk.

Umarım akıllı transferler ile geçen yılki sorunları aşıp guard oyuncusunun gerçek yapması gereken şeyleri (asist,oyun kurma) bekleyeceğiz.. ;)

dee brown ve kinsey'e air avellino talip , telekom blakneyle(olimpiyakos) anlasamaya calisiyor , efes kasun icin bonserviste anlasamaya calisiyor solomon'u serbest birakirlarsa onuda transferini bitirmeye calisacaklarmis !!!

Seckin Hasseli' Alıntı:
dee brown ve kinsey'e air avellino talip , telekom blakneyle(olimpiyakos) anlasamaya calisiyor , efes kasun icin bonserviste anlasamaya calisiyor solomon'u serbest birakirlarsa onuda transferini bitirmeye calisacaklarmis !!!

Dee Brown, Wizards ile sözleşme imzaladı..

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Seckin Hasseli":kq93ehxc]dee brown ve kinsey'e air avellino talip , telekom blakneyle(olimpiyakos) anlasamaya calisiyor , efes kasun icin bonserviste anlasamaya calisiyor solomon'u serbest birakirlarsa onuda transferini bitirmeye calisacaklarmis !!!

Dee Brown, Wizards ile sözleşme imzaladı..[/quote:kq93ehxc]

bu yarinki sabah gazetesinin haberi !!!

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Seckin Hasseli":2x7p1v5k]dee brown ve kinsey'e air avellino talip , telekom blakneyle(olimpiyakos) anlasamaya calisiyor , efes kasun icin bonserviste anlasamaya calisiyor solomon'u serbest birakirlarsa onuda transferini bitirmeye calisacaklarmis !!!

Dee Brown, Wizards ile sözleşme imzaladı..[/quote:2x7p1v5k]
ben hiç bir yerde göremedim kaynak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...