2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
VERGİ DİLİMLERİ GELİR VERGİSİ ORANLARI

Eski tarife Ücretliler Diğer Mükellefler
(Yüzde) (Yüzde)
----------------------- ---------- -----------------
6.600 YTL'ye kadar 15 20
6.600-15.000 YTL arası 20 25
15.000-30.000 YTL arası 25 30
30.000-78.000 YTL arası 30 35
78 bin YTL üstü 35 40

bu ergin atamanda hem beşiktaşi hem bizi bitirdi ya :? .kasunu daha alamamışler eğer kasunu alamazlarsa zizic e yönelecekler ve elimizden onuda kapacaklar..umarım efes kasun ile anlaşır. :) ;)

Nasıl anlatayım sen yazıyorsun bizde vergiyi kulüp ödüyor oyuncu garanti para alıyor kulüplerde dernekler yasasından yararlanıp her 5 senede bir devletten vergi affı alıyor bunu senin benden çok ii bilmen lazım kasun alacagı 1.1.milyonun %40 nı kendi ödeyecek ama efesten aldığı paranın tamamı kendine kalacak şimdi sen olsan kazandan alacağın örnek net 700 bin dolarımı bizden alacağın net 1.1 milyon doları mı kabul edersin ben bunu anlatmak istiyorum daha önce yazdım nonda bize 400 bine geliyordu olmadı zizic sence kaç para alıcak en fazla 750 ,800 bin dolar hosley realden aldığı para belli vergi çıkınca eline 350 bin dolar kalıcak neil zaten 425 bine oynuyor barcada karşı yakadan 125 bin alıyordu yani öyle uçuk rakamlar yok artık bize 400 bin dolar az geliyor çok ii biliyorum amerikada 10 bin doların üzerinde bankaya para yatır hemen maliye soruşturma açıyor şahıs için biliyorum çünkü ben yaşadım oğlum için nafaka olayında oyüzden bize az görünen meblağlar oyuncular için bir servet niteliğinde gerçekte 8 milyon dolar çok büyük bir meblağ bir takım için hele bu takım basket takımıysa rus ligi haricinde böyle devasa para yok artık ben bunu anlatmaya çalışıyorum

Ersin Çelik' Alıntı:
bu ergin atamanda hem beşiktaşi hem bizi bitirdi ya :? .kasunu daha alamamışler eğer kasunu alamazlarsa zizic e yönelecekler ve elimizden onuda kapacaklar..umarım efes kasun ile anlaşır. :) ;)
ki kesin öyle olcak geçen senede nicevici bizim elimizden almışti engin ataman :)

Şamil Kılıç' Alıntı:
tamam kardeş sen benden daha çok vergiyi biliyorsunya dorudur ben ne bileceğim yani mali müşavirlik bürosunda çalışan ben değilimde sensin türkiyede vergide şöyle bir oran vardır vergi katlanarak gider buda % 45 kadar çıkar yok senin dediğin kadar vergiler düşük olsa futbol takımları niye düşük göstersin kardeşim bizde sadece kaçırebilme var yoksa düşüklük bişey yok

Ben mali müşavir değilim ama iş yerime bağlı iki tane mali müşavir 8 tanede muhasebicim var dersem ayıp etmem senede ne kadar vergi verdiğimi ben biliyorum nasıl kaçırldığınıda çok iii biliyorum ama tabiki senin mesleğin uzman sensin ama bende 35 yaşında bir iş veren olarak azda olsa bilgi sahibiyim birde hayli oyuncu tranfer etmiş biri olarak transfer piyasasınıda bayağı ii bilirim çünkü bu kulübe 9 sene verdim.

majıauskası bize yar etmezlar bence..biz hemen hemen her oyuncuyla ilgilendik ama alabildik mi hayır...umarım alınır ama bence bize yar etmezler...

Bir arkadaşım sormuş hemen yanıtlayayım

KASUN-1.8OO BİN DOLAR

ZİZİC-850 BİN DOLAR

HOSLEY -500 BİN DOLAR

NEIL-450-BİN DOLAR

NONDA DE COLO-400 BİN DOLAR

TOPLAM =4.000.000.MİLYON DOLAR SİZCE BUNU NERESİ FANTEZİ

hala resmiyete dokulmus hicbirsey yok !!! %99 biten transfer 2 gunde nasil imza atmiyor yaaa hem niye %99 bitiriyon bitirsene tamamini simdi euroleague takiminin biri gelip basicak imzayi !!!

Mithat Duran' Alıntı:
Bir arkadaşım sormuş hemen yanıtlayayım

KASUN-1.8OO BİN DOLAR

ZİZİC-850 BİN DOLAR

HOSLEY -500 BİN DOLAR

NEIL-450-BİN DOLAR

ha meselede burdaya bu adamın barcelona için 1.800 ü galatasaraya gelmek için en az 2.500 ister zaten sorun orda başlıyor

Onur Karakuzu' Alıntı:
http://www.basketbolhaber.com/content/view/20880/46/ interet sitelerini gezerken karşıma bu haber çıktı bu adamı tanıyan var mı arkadaşlar ??? bu kadar bahsettikleri kadar iyi bir basketbolcu mu ??
bu oyuncuyu erkan oğuz tanıyan war mı bize faydalı olur mu galiba eskiden bizdede oynamış

Yerli oyuncuyada heman yazayım

HÜSEYİN BEŞOK-700 BİN YTL.

KAYA PEKER-950 BİN YTL.

KEREM GÖNLÜM-550 BİN YTL.

CÜNEYT ERDEM-350 BİN YTL.

TUFAN ERSÖZ-350 BİN YTL.

MURAT KAYA-350 BİN YTL.

CENK AKYOL-350 BİN YTL.

TOPLAM=3.600 BİN YTL=3.600.000YTL/1.250 DOLAR=2.880 BİN DOLAR

SİZCE BUDA MI FANTEZİ

Can Akan' Alıntı:
[quote="Onur Karakuzu":16b3p1ep]http://www.basketbolhaber.com/content/view/20880/46/ interet sitelerini gezerken karşıma bu haber çıktı bu adamı tanıyan var mı arkadaşlar ??? bu kadar bahsettikleri kadar iyi bir basketbolcu mu ??
bu oyuncuyu erkan oğuz tanıyan war mı bize faydalı olur mu galiba eskiden bizdede oynamış[/quote:16b3p1ep]
türk bu kadar bahsettikleri kadar iyiyse sonuçta rotasyo olarak bench desteği türk oyuncu bence alınabilir

Şamil Kılıç' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":cu54tuyj]Bir arkadaşım sormuş hemen yanıtlayayım

KASUN-1.8OO BİN DOLAR

ZİZİC-850 BİN DOLAR

HOSLEY -500 BİN DOLAR

NEIL-450-BİN DOLAR

ha meselede burdaya bu adamın barcelona için 1.800 ü galatasaraya gelmek için en az 2.500 ister zaten sorun orda başlıyor[/quote:cu54tuyj]

HEMEN DÜZELTMEK İSTEDİM ADAM BARCADA 1.1 MİLYON DOLAR ALIYOR VERGİYİ DÜŞMEDEN

Sence Şamil arkadaşım bu rakamlar fantezimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...