2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mithat Duran' Alıntı:
Arkadaşlar ismini yazacağım guard araştırırmısınız Mıchael jordan yunanistanda paok ta oynuyor 78 doğumlu istatiklerini yazarsanız sevinirim
Şakamısın sen Mito :)

O adamın sadece adı Michael Jordan :)

Murat İnal' Alıntı:
Hite sevdasını anlamıyorum ben forumda. Tamam acaip atletik inanılmaz sempatik vs.v.sv.s
Ama ne bitiriciliği ne de istikrarı var. 2 numara için bu ikisi olmadıktan sonra neyleyeyim en yıldız oyuncuyu.
sene başından beri bunu söylüyorum istediğin kadar sempatik olsun içerden bitiriciliği sıfır
muratın bu yorumuna hak vermemek elde değil

Murat İnal' Alıntı:
Hite sevdasını anlamıyorum ben forumda. Tamam acaip atletik inanılmaz sempatik vs.v.sv.s
Ama ne bitiriciliği ne de istikrarı var. 2 numara için bu ikisi olmadıktan sonra neyleyeyim en yıldız oyuncuyu.

Ne istikrarı mı?Adama istikrarlı süre mi verildi de adam istikrarlı olsun süre aldıgı maclarda hepimiz ne yaptıgını görüyoruz...Asval 1.macı Gran canaria 2.macı beşiktaş ceyrek final badalona yarı final bunların hepsinde hite bir sg kadar süre aldı ve işini lagıyıyla yerine getirdi bence...Kim ne derse desin hite kadar iyi guard bu sene bulamayız..

Umut Erdem' Alıntı:
[quote="Murat İnal":2j78jq63]Hite sevdasını anlamıyorum ben forumda. Tamam acaip atletik inanılmaz sempatik vs.v.sv.s

Ne istikrarı mı?Adama istikrarlı süre mi verildi de adam istikrarlı olsun süre aldıgı maclarda hepimiz ne yaptıgını görüyoruz...Asval 1.macı Gran canaria 2.macı beşiktaş ceyrek final badalona yarı final bunların hepsinde hite bir sg kadar süre aldı ve işini lagıyıyla yerine getirdi bence...Kim ne derse desin hite kadar iyi guard bu sene bulamayız..[/quote:2j78jq63]
bence istersek daha iyisinide buluruz

Umut Erdem' Alıntı:
[quote="Murat İnal":1qx8feqs]Hite sevdasını anlamıyorum ben forumda. Tamam acaip atletik inanılmaz sempatik vs.v.sv.s

Ne istikrarı mı?Adama istikrarlı süre mi verildi de adam istikrarlı olsun süre aldıgı maclarda hepimiz ne yaptıgını görüyoruz...Asval 1.macı Gran canaria 2.macı beşiktaş ceyrek final badalona yarı final bunların hepsinde hite bir sg kadar süre aldı ve işini lagıyıyla yerine getirdi bence...Kim ne derse desin hite kadar iyi guard bu sene bulamayız..[/quote:1qx8feqs]
katılıyorum murat özyer ona her maç düzenli süre verseydi verdii maçlardaki gibi istikrarlı olurdu

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":3ldvzg4e]Arkadaşlar ismini yazacağım guard araştırırmısınız Mıchael jordan yunanistanda paok ta oynuyor 78 doğumlu istatiklerini yazarsanız sevinirim
Şakamısın sen Mito :)

O adamın sadece adı Michael Jordan :)[/quote:3ldvzg4e]

Hatta Gerçek Jordan o adamı görse eminim ismini değiştirir . Mithat Abi Domercantlardan Jordanlara mı gidiyoruz ya :)

Hite konusunda Murat'a katılıyorum. Hite cok iyi bir tamamlayıcı oyuncu olabilir. Savunmasıyla, penetresiyle falan ama saglam sutor degil ve kopabiliyor. Aslında ben saglam bir ya da iki yerli oyuncu alacagımızı dusunerek kalmasını istemiştim. Ama artık bu ihtimal kalmadı. Yine 4 yabancı butun yuku çekecek.

Bu arada D.Santiago pahalı bir oyuncu ve dusmekte olan biri, biraz da agır. Huseyin, Zizic varken ve bu kadar pahalıyken tercih etmezdim. Winston arkadaslar 4 falan degil, 2.00m yakın boyu ve atletik olabilir ama yakın teması cok sevmez. Aslında 2 numara.

Bence hala ve hala vatandaslıga uygun birileri bizim için kilit onemde.

hite gibisini zor buluruz 2 numara ama 4 numaranin yaptigi isleride yapiyor blok ribaunt gibi hem aldigi ucrette ucuk bisey oldugunu dusunmuyorum.

[/quote]Şakamısın sen Mito

Hatta Gerçek Jordan o adamı görse eminim ismini değiştirir . Mithat Abi Domercantlardan Jordanlara mı gidiyoruz ya :)[/quote]
Bu ismi sabah duyunca şok oldum da birde size sorayım dedim paokta ibonun takım arkadışıymış ben tanımam o yüzden istatiklerini sordum

Şakamısın sen Mito

Hatta Gerçek Jordan o adamı görse eminim ismini değiştirir . Mithat Abi Domercantlardan Jordanlara mı gidiyoruz ya :)[/quote]
Bu ismi sabah duyunca şok oldum da birde size sorayım dedim paokta ibonun takım arkadışıymış ben tanımam o yüzden istatiklerini sordum[/quote]Bizimkiler ilgileniyor yani, eyvah derim o zaman, çok kötü bir adam.

Arkadaşlar madem siz kaliteli guard istiyosunuz o zaman size iki isim verebilirim.Keşke alınabilseler oyun kurucu olarak olympiakos lu lyn greer bence çok iyi bir oyuncu olympiakos bu sene çok iyi oyuncular aldı guard pozisyonu için papalukas la anlaştılar belki greer i satış listesine koymuş olabilirler alırsak bence çok iyi bir oyuncu hem takımını yönetebilen hem asistçi hem skorer(çok yüzdeli atan bir oyuncu)hemde gerektiğinde taraftarı ayağa kaldıracak bir oyuncu.skorer guard için ise almanya da alba berlin i şampiyon yapan julius jenkins oda genelde greer tipinde bir oyuncu keşke bunlardan birisini alabilsek hatta iklisini beraber alabilsek ama çok zor ama yine de olmaz olmaz demiyelim çünkü olmaz olmaz

Birkaç gündür bildiğim ama paylaşmak konusunda izinli olmadığım isimleri artık sizinle paylaşmak istiyorum. Bu oyuncular bitti gibi. Artık başka oyuncuların ismi geçmezse transfer topiğinin de sağlığı açısından daha iyi olur.

Öncelikle bütçemiz arttırılabilir biraz daha.

Ve küçük bir ihtimal 5 yabancı alabiliriz ama sanırım bu gelecek 4 numaraya bağlı.

Söyleyeceğim 2 oyuncu bitme aşamasında ve buraya yazma konusunda da artık izinliyim.

Biri malumunuz Marshall Strickland.

2 numaramız ise geçen sene Pau Orthez takımında oynayan Antonio Graves olacak gibi. Ama resmi siteyi de bekliyoruz. Graves 23 yaşında ve geçen sezon ilk sezonunu geçirdi Avrupa'da. Geçen sene 18 maçta 20.4 sayı ile oynadı. 190 boyu var ve 2 olsa da 3 küsür asist yapabilecek bir oyuncu. 1 de oynayabilir zaman zaman. Bir link bir de video vereyim;

Bu geçen seneki maçları;

http://www.lnb.fr/index.php?pid=9&type= ... 007&stat=m

Bu da videosu;

http://www.vtunnel.com/index.php/101011 ... a323a16600

Resmi açıklama gelecektir yakında ;)
Saygılar ;)

Kerem teşekkürler öncelikle .

Antonio Graves oldukça iyi bir oyuncuya benziyor ama

Marshall Strickland bir türlü içime sinmiyor

Peki şu meşhur 4 numara konusunda ne durumdayız acaba

Bu arada biz Kaya'yı alabilse idik bütçe de sabit olduğuna göre yabancı olarak kimi alacaktık merak ediyorum.

Winston ismi yok. Graves ile anlaştık. Ama resmi açıklama olmadan bitti diyemem.

4 numara konusunda bilgi yok Kutay abi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...