2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar sonuçta Real 'de Hosley'i KSK'dan aldı (Barca da Neal'i) onun da Avrupa'da ilk sezonu idi her ne kadar son yıllarda düşüşte olsa bile Pau takdir edersinizki KSK'ya nazaran çok daha bilinen bir takım üstelik.

Reak KSK'den Avrupa da bir sezon oynamış bir oyuncu alıyor da biz neden Pau'dan almayalım bu arada bu adam küçük takımın büyük oyuncusu olmak için oldukça istikrarlı ve yüzdeli bir oyuncu intibası uyandırmakta.

Ahmed Salih' Alıntı:
[quote="Kutay Çamcı":eek:48m697e]Guroviç gelirse maliyeti ne kadar olur bir öngörüsü olan varsa paylaşabilir mi ?
lütfen

Bu arada iki tane 1.5 numara aldık gibi düşünürsek Cüneyt'in bu sene ki performansı çok belirleyici ve önemli olacak kanımca.

Milan Gurovic'in seneliği 600-700 bin dolar civarı olsa gerek...

Fakat, biiliyorsunuz Gurovic çok sorunlu adam. Takım kimyasını alt-üst edebilir.[/quote:eek:48m697e]

Teşekkür ederim Ahmey bey. Biliyorum sorunlu bir sporcu ama almak istediğimiz oyuncu Guroviç olabilir diye düşündüğüm için merak ettim.

bjk kaçıncı oluyomuş???Bence de 4. yada 5. oluruz en fazla ülker telekom ve efesle yarışamayız ama ayrıfinalde fb gelsin gazla bi ihitimal finale çıakrız.

Bu arada Guroviç'i tek düşünen ben değilim anlaşılan BJK'de peşinde ayrıca Alex Acker'dan falan bahsediliyor. Gelirlerse iyi para alırlar

Eğer 4. yabancıları da bu oyuncular veya bu oyunculara yakın para alacak oyuncular ise yabancı bütçeleri bizimkinden çok daha fazla bir 2 tane görece ucuz oyuncu aldık hatta biri oldukça ucuz.

Kutay Çamcı' Alıntı:
Bu arada Guroviç'i tek düşünen ben değilim anlaşılan BJK'de peşinde ayrıca Alex Acker'dan falan bahsediliyor. Gelirlerse iyi para alırlar

Eğer 4. yabancıları da bu oyuncular veya bu oyunculara yakın para alacak oyuncular ise yabancı bütçeleri bizimkinden çok daha fazla bir 2 tane görece ucuz oyuncu aldık hatta biri oldukça ucuz.

Hocam Acker'dan kim bahsediyor Allah aşkına ? Bi kaynak verseniz de gülmesek burda Acker denildiği zaman..

Kutay Çamcı' Alıntı:
Arkadaşlar sonuçta Real 'de Hosley'i KSK'dan aldı (Barca da Neal'i) onun da Avrupa'da ilk sezonu idi her ne kadar son yıllarda .

Bazılarının mantıklarına göre Real ve Barcelona demek ki hedef küçültmüşler. Real ve Barca alınca müthiş scoutlar helal olsun be bizimkiler alınca hedef küçültmek valla artık bu konularda hiç yorum yazmak bile istemiyorum ya.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Kutay Çamcı":27nfjua1]Arkadaşlar sonuçta Real 'de Hosley'i KSK'dan aldı (Barca da Neal'i) onun da Avrupa'da ilk sezonu idi her ne kadar son yıllarda .

Bazılarının mantıklarına göre Real ve Barcelona demek ki hedef küçültmüşler. Real ve Barca alınca müthiş scoutlar helal olsun be bizimkiler alınca hedef küçültmek valla artık bu konularda hiç yorum yazmak bile istemiyorum ya.[/quote:27nfjua1]

Sevgili Burak,şimdi bizim ligimiz geçen yıl Avrupanın en çekişmeli ve kalite olarak 2.ligi idi.

Ve bu ligde Hosley her maç 20 sayı üstü ve 10 Ribaunt yukarısı istatistiklerle oynadı ve takımını yukarılarda tuttu.Potansiyeli bir hayli fazla olan bir oyuncuydu ve savunma-hücum hepsi vardı kendisinde ve bu tip oyuncuların yeride o takımlardır.

Yani bir adamı sırf atıyor diye almazlar onun yanına başka artılarda koyması gerekir.Bizim aldığımız Graves hücum yönü iyi savunma yanı zayıf şeklinde yorumlar var seyretmedim izleyince görücez ama sonuçta 1-2 numara tercihlerimiz çoğu kişiyi memnun etmedi.

Emre Evren İçöz' Alıntı:
[quote="Hakkı Balkancı":1meu63te]marshalı geri gönderip guard arayışına girebilirler geçen yıl olduğu gibi.
bu bi düşüncemi yoksa duyum mu??[/quote:1meu63te]

Tabi ki bir düşüncedir.Daha yeni gelmiş adamı sabah gönderecek halimiz mi var .

Umut Erdem' Alıntı:
http://tardinibufe.blogspot.com/2008/07/antonio-graves-marshall-strickland.html

Adamın dedigine bakın ya komedi...

neredeyse resmi sitenin önüne gecen gsbasket diyor...gsbasket yöneticileri kendinizle gurur duymalısınız..
evetya bende gordum sok oldum o yazıya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...